Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
18:30
Slangerup & Omegn IF
0
Melby-Liseleje IF
6
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:30
Herstedøster IC
6
Jægerspris IK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Frederikssund IK
2
Glostrup (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
LSF (1)
9
Albertslund IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:35
Hareskov IF
0
Måløv BK
7
|
|||||||||||||||||||
22. apr
17:45
Melby-Liseleje IF
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Jægerspris IK
Hareskov IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Måløv BK
4
LSF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:15
Glostrup (1)
7
Slangerup & Omegn IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Albertslund IF (1)
0
Frederikssund IK
7
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Slangerup & Omegn IF
1
Albertslund IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Herstedøster IC
5
Glostrup (1)
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Jægerspris IK
2
Melby-Liseleje IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Frederikssund IK
1
Måløv BK
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:35
Hareskov IF
2
LSF (1)
5
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Melby-Liseleje IF
1
Hareskov IF
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
LSF (1)
Frederikssund IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Albertslund IF (1)
2
Herstedøster IC
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Måløv BK
4
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
Glostrup (1)
1
Jægerspris IK
5
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Melby-Liseleje IF
Glostrup (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Slangerup & Omegn IF
0
LSF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Jægerspris IK
5
Albertslund IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Herstedøster IC
0
Måløv BK
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:35
Hareskov IF
5
Frederikssund IK
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Glostrup (1)
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Frederikssund IK
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
LSF (1)
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Måløv BK
Jægerspris IK
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Albertslund IF (1)
Melby-Liseleje IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:45
Melby-Liseleje IF
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Herstedøster IC
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Glostrup (1)
Albertslund IF (1)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Jægerspris IK
LSF (1)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:35
Hareskov IF
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Slangerup & Omegn IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
LSF (1)
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Måløv BK
Glostrup (1)
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:35
Hareskov IF
Albertslund IF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Frederikssund IK
Jægerspris IK
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Melby-Liseleje IF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Herstedøster IC
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Jægerspris IK
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:15
Glostrup (1)
LSF (1)
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Albertslund IF (1)
Måløv BK
|
Turneringsafslutning:
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 12.15 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 14.45 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2