Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. apr
19:15
Mørke IF
7
IF Mols
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:30
KFUM Fodbold, Randers
3
Christiansbjerg IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:30
Fuglebakken KFUM (1)
8
Hasle B
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
IF Midtdjurs
1
ASA, Aarhus
4
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:00
ACFC (4)
0
Virup IF (1)
16
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Hasle B
1
Mørke IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Christiansbjerg IF (1)
2
Fuglebakken KFUM (1)
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
KFUM Fodbold, Randers
2
Virup IF (1)
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:15
ASA, Aarhus
4
ACFC (4)
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
IF Mols
5
IF Midtdjurs
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:15
Mørke IF
6
IF Midtdjurs
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:30
KFUM Fodbold, Randers
0
ASA, Aarhus
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Hasle B
0
Christiansbjerg IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:30
Fuglebakken KFUM (1)
5
Virup IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
ACFC (4)
3
IF Mols
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Christiansbjerg IF (1)
2
Mørke IF
6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
IF Mols
3
KFUM Fodbold, Randers
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Virup IF (1)
Hasle B
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
ASA, Aarhus
2
Fuglebakken KFUM (1)
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
IF Midtdjurs
ACFC (4)
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Mørke IF
ACFC (4)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
KFUM Fodbold, Randers
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Hasle B
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Christiansbjerg IF (1)
Virup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
IF Mols
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
IF Mols
Hasle B
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Virup IF (1)
Mørke IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
ASA, Aarhus
Christiansbjerg IF (1)
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
ACFC (4)
KFUM Fodbold, Randers
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
IF Midtdjurs
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:15
Mørke IF
KFUM Fodbold, Randers
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Hasle B
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Virup IF (1)
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Christiansbjerg IF (1)
IF Mols
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
ACFC (4)
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:30
KFUM Fodbold, Randers
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:15
ASA, Aarhus
Mørke IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
IF Midtdjurs
Christiansbjerg IF (1)
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
IF Mols
Virup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
ACFC (4)
Hasle B
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Fuglebakken KFUM (1)
Mørke IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Christiansbjerg IF (1)
ACFC (4)
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Hasle B
KFUM Fodbold, Randers
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Virup IF (1)
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:15
ASA, Aarhus
IF Mols
|
Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:
P. 130: Nr. 1-2
P. 131: Nr. 1
P. 132: Nr. 1
P. 133: Nr. 1-2
Se info om Regionfinalen HER.