Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Hedensted IF (3)
Tørring/Ølholm
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Rask Mølle OIF
Hedensted IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Hedensted IF (2)
Hedensted IF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Rask Mølle OIF
Tørring/Ølholm
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Hedensted IF (1)
Hedensted IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Hedensted IF (3)
Rask Mølle OIF
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Tørring/Ølholm
Hedensted IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Hedensted IF (2)
Rask Mølle OIF
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Hedensted IF (1)
Hedensted IF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Tørring/Ølholm
Hedensted IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Hedensted IF
Vejle Kammeraterne
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
BUF Horsens
Stensballe IK
U9 Drenge C1(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Rask Mølle OIF
Hedensted IF
U9 Drenge C1(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Hedensted IF
NFS/VB
U9 Drenge C2(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 114
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Hedensted IF
BUF Horsens
U9 Drenge C1(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Stensballe IK
Rask Mølle OIF
U9 Drenge C1(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
NFS/VB
Skibet IF
U9 Drenge C2(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 114
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Hedensted IF
FC Horsens
HHT
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Skibet IF
Hedensted IF
U9 Drenge C2(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 114
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Hedensted IF
Egebjerg IF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Hedensted IF
Herning Fremad
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Hedensted IF
Bredballe IF
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
Hedensted IF
Brande IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Hedensted IF
Den Bosniske Idrætsforening
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Hedensted IF
Juelsminde IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Hedensted IF
VRI
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Hedensted IF
Engum UI
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Hedensted IF
FC International
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Hedensted IF
Skibet IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Hedensted IF
Harte G & IF
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Hedensted IF
Dalby GF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Hedensted IF
Løsning IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 642
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Hedensted IF
Bjerre Herred Fodbold
Horsens Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Hedensted IF
Oversidder
Horsens Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
Hedensted IF
FB Fodbold
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 541
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Hedensted IF
FS Holstebro
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Hedensted IF
Aalborg KFUM
M+32 B 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:15
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:15
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:30
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:30
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:45
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:45
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:15
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:15
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:35
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:35
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:50
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:50
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:20
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:20
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:35
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:35
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:50
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:50
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:10
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:10
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:25
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:25
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:40
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 15 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:40
Hedensted Maj Stævne U11 DR/PI
Bane 16 1x13 min.
15 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hedensted IF
Engum UI
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 326
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Hedensted IF
Gauerslund IF
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 303
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hedensted IF SUB 7M DGI SYDØST SKEMA
FB Fodbold
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hedensted IF
FB Fodbold (1)
M+50 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hedensted IF
BUF Horsens
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hedensted IF
Gauerslund IF
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 475
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Hedensted IF
Haderslev/Vojens/Dybbøl
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 923
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Hedensted IF
Ringkøbing
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hedensted IF
Vejle B
U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hedensted IF
Juelsminde IF (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hedensted IF
Søvind GIF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Hedensted IF
Stensballe IK
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 751
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Hedensted IF
Hovedgård/Søvind
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 728
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Hedensted IF
Løsning IF
Horsens Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Hedensted IF
Egebjerg IF
Horsens Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Hedensted IF
Give Fremad
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Hedensted IF
Hatting-Torsted Fodbold
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hedensted IF
Vejle Kammeraterne
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 642
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Hedensted IF
Hatting-Torsted Fodbold
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 475
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Hedensted IF
FC Horsens
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 326
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:30
Hedensted IF
Oversidder
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 541
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
Hedensted IF
Juelsminde IF
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 51
|