Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
11:00
Værløse BK
Ølstykke FC
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Værløse BK
BK Vest, Rødovre
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Hareskov IF/Værløse BK
4
Hillerød Fodbold
0
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Værløse BK
Brødeskov IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Værløse BK
Herlev IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Værløse BK
Jyllinge FC
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Værløse BK
B. 1973, Herlev
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Værløse BK
FC Hornsherred
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
Humlebæk BK
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Hareskov IF/Værløse BK
IF Skjold Birkerød
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Værløse
Ølstykke FC
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:15
Værløse BK
Brede IF
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:15
Værløse BK
Snekkersten IF
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Værløse BK
Humlebæk BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Værløse BK
Glostrup 95 (1)
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:00
Værløse BK
Ølstykke FC
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Værløse BK
FC Holte
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Værløse BK
Brede IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:00
Værløse BK
BK Avarta
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Værløse BK
Nivå-Kokkedal FK
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
Snekkersten IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Værløse BK
Slangerup & Omegn IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Værløse
Albertslund IF
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:15
Værløse BK
Helsingør IF Fodbold (2)
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Værløse BK
Græsted IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Hareskov IF/Værløse BK
Virum-Sorgenfri BK
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Værløse BK
Hareskov IF
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Værløse BK
IF Bytoften
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:00
Værløse BK
SBV 09
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Værløse BK
Lundtofte Boldklub
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Værløse BK
Hareskov IF (1)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Hareskov IF/Værløse BK
Frederiksværk Fodbold Klub
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:00
Værløse BK
Gladsaxe-Hero BK
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Værløse BK
Bagsværd BK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Værløse BK
Hareskov IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Værløse BK
IF Skjold Birkerød (3)
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|