Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. maj
11:00
B.93
Oversidder
M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:30
B.93
FC Thy - ThistedQ
Gjensidige Kvindeliga Kvalifikation Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B.93 4
Brønshøj BK
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B.93
Vestia
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B.93 3
CIK 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B.93 3
Brønshøj / Fix
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
B.93
SfB-Oure FA
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
B.93 2
Amager Pigefodbold 2
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
B.93 2
GVI 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
B.93 1
AC Amager Academy
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:45
B.93 3
Hvidovre IF 4
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
B.93 4
B 1908 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:30
B.93
SfB-Oure FA
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
B.93 11
FC Whop en Dei 2
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
11:00
B.93
KB
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
B.93
Fremad Forsing
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
B.93
Oversidder
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
B.93 9
Skjold 15
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:15
B93
HB Køge
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
B.93 2
Olympia 1921
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
B.93 7
Skjold 17
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
B.93 8
Skjold 18
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
B.93 2
FA 2000 4
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
B.93 6
Stefan 4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
B.93 5
Brønshøj
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:30
B.93
KFB
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:30
B.93
Skjold 8
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
B.93
HB Køge
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
B.93
Farum BK
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
B.93 4
Vanløse 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:15
B.93 4
Fix 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:15
B.93 1
HIK 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
B.93
Dalum/Næsby
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:30
B.93 3
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
B.93
AaB
UDS
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
B.93 2
AB 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
B.93
AaB
UDS
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
B.93 2
FFB
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
B.93 3
GVI
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
18:00
B.93 4
HB 3
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
18:00
B.93 3
Vigerslev 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
B.93 3
Vestia
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:15
B.93 5
Vestia 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
B.93 5
Vestia 3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
21. maj
11:00
B.93
Fremad Amager
Træningskamp 1. Division Herre Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:30
B.93
Sønderbro Fight
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:30
B.93
AC Iben
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:30
B.93 7
FC Afveje
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
B.93
Brønshøj BK
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
B.93 6
Valby 3
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
23. maj
11:00
B.93
Skovshoved IF
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
B.93 2
FC Nyhavn
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
B.93 8
Fremad Valby 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
B.93 2
Tårnby FF
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
B.93
Amalie
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
B.93
SIF/HIK
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:15
B.93
Hvidovre IF
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:15
B.93
Hvidovre IF
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B.93 1
KB 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B.93 (2)
Allerød Fodbold Klub
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
B.93
Nykøbing FC
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
B.93 4
Skovshoved IF 2
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
B.93 3
B 1903
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
B.93 3
Frem 2
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
B.93 2
Hellas
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
B.93
Skjold 7
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B.93
Skjold
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B.93 2
Hvidovre IF
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B.93
Virum-Sorgenfri BK
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B.93 2
KB 4
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
B.93 3
HB 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
B.93
HIK
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
B.93 1
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
B.93 2
Oversidder
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
B.93 3
KB 6
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
B.93 3
Oversidder
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
B.93 8
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
B.93 3
Skjold 11
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
B.93 9
Skjold 10
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
B.93 11
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:15
B.93 5
Skjold 19
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:15
B.93 6
Skjold 16
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
11:00
B.93
Rødovre
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
B.93
Lyngby Boldklub 1921
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
B.93
Frederikssund IK
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:30
B.93
Sundby Bk.
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
B.93
Brønshøj / Fix
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
B.93 2
HB 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
B.93
B 1903
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
B.93 5
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
B.93 2
Skjold 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
B.93 4
HB 4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:15
B.93 9
Østerbro IF 8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B.93 1
FA 2000 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hekla 1
Vanløse 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Dragør BK 1
Hellas 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
KB 5
Nørrebro United 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Union 1
Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Oversidder
Vestia 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Skjold 3
Østerbro IF 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B.93 5
FA 2000 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B.93 4
Nørrebro United 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FB 3
Hellas 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Frem 2
Tårnby FF 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B.93 6
B 1908 6
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Frem 2
Vestia 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
B 1908 6
SSB
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Dragør BK 1
B 1903 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Nørrebro United 1
B.93 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
B.93 4
Husum Bk 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Hellas 3
Vestia 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Skjold 3
B 1903 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
FA 2000 4
HIK 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Union 1
Ørestad IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Vestia 2
B.93 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
B.93 1
KB 3
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Vanløse 1
KB 4
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
KB 3
Hekla 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
KB 4
FA 2000 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Ørestad IF 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
B.93 2
Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
B 1903 3
B.93 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
HIK 3
Østerbro IF 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Husum Bk 3
FB 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Vestia 3
Nørrebro United 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
B 1903 2
KB 5
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
B.93 3
Hellas 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Vestia 4
B.93 6
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
SSB
Tårnby FF 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
B.93 6
Frem 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Tårnby FF 2
B 1908 6
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Hellas 1
Nørrebro United 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
FB 3
B.93 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Nørrebro United 4
Hellas 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
B.93 5
Skjold 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Østerbro IF 2
FA 2000 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Oversidder
Union 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Valby 1
Vestia 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
KB 5
Dragør BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Hekla 1
B.93 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
FA 2000 1
Vanløse 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
KB 3
KB 4
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
B 1903 2
B.93 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
Ørestad IF 2
B.93 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
B 1903 3
HIK 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
Husum Bk 3
Vestia 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
Vestia 4
SSB
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Jægersborg BK 1
Hvidovre IF 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Brønshøj BK 2
Vanløse 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
B.93 7
GVI 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Vestia 3
Skjold 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
B.93 3
B 1908 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Dragør BK 1
KB 4
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Skovshoved IF 1
GVI 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Vestia 1
HIK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
B.93 5
BK Rødovre
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Skjold 1
Vanløse 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
KB 5
B.93 4
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Union 1
FB 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:55
KB 5
FB 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:55
FB 3
Oversidder
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:55
B.93 5
Frem 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:55
Vanløse 3
Hellas 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:55
Skovshoved IF 1
B.93 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:55
HIK 2
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:55
B.93 3
B.93 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:55
KB 4
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:55
B.93 7
Oversidder
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:55
Skjold 2
KB 8
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:55
Jægersborg BK 1
B.93 6
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:55
Vanløse 4
Oversidder
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:20
B.93 6
Brønshøj BK 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:20
Oversidder
Hvidovre IF 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:20
Oversidder
Vestia 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:20
KB 8
GVI 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:20
B.93 1
Dragør BK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:20
KB 1
B 1908 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:20
B.93 2
Vestia 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:20
Oversidder
GVI 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:20
Frem 1
Skjold 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:20
Hellas 1
BK Rødovre
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:20
FB 1
Union 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:20
Oversidder
B.93 4
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
Union 1
KB 5
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
B.93 4
FB 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
Skjold 1
B.93 5
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
BK Rødovre
Vanløse 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
Vestia 1
Skovshoved IF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
GVI 1
HIK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
Dragør BK 1
B.93 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
B 1908 1
KB 4
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
Vestia 3
B.93 7
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
GVI 4
Skjold 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
Brønshøj BK 2
Jægersborg BK 1
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
Hvidovre IF 4
Vanløse 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:10
B.93 6
Oversidder
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:10
Oversidder
KB 8
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:10
B.93 1
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:10
B.93 2
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:10
Frem 1
Hellas 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:10
FB 1
Oversidder
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
B 1903 3
Brønshøj BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Hellas 2
B.93 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Hvidovre IF 3
FA 2000 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Vanløse 4
Union 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Fremad Valby 1
FB 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
B.93 2
B 1903 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
B 1903 4
FB 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
B.93 6
Skjold 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Skjold 2
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
B.93 1
B 1903 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Fremad Valby 4
Vestia 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Fremad Amager 4
B.93 5
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:25
Fremad Valby 4
B 1908 5
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:25
B.93 5
CIK 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:25
B 1903 4
Husum Bk 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:25
Skjold 6
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:25
Fremad Valby 1
FA 2000 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:25
B 1903 2
Jægersborg BK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:25
Hvidovre IF 3
Vestia 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:25
Union 2
B.93 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:25
B 1903 3
HIK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:25
B.93 4
FA 2000 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:25
Skjold 2
Frem 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:25
B 1903 1
Ørestad IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:50
Frem 2
B.93 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:50
Ørestad IF 1
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:50
HIK 3
Hellas 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:50
FA 2000 5
Brønshøj BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:50
Vestia 2
Vanløse 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:50
B.93 3
FA 2000 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:50
FA 2000 2
B.93 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:50
Jægersborg BK 1
FB 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:50
Husum Bk 3
B.93 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:50
Oversidder
FB 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:50
B 1908 5
Fremad Amager 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:50
CIK 3
Vestia 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
Fremad Amager 4
Fremad Valby 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
Vestia 3
B.93 5
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
B.93 1
Skjold 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
B.93 6
B 1903 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
FB 6
Skjold 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
B.93 2
Fremad Valby 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
FB 3
B 1903 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
Vanløse 4
Hvidovre IF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
FA 2000 4
Union 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
Hellas 2
B 1903 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
Brønshøj BK 3
B.93 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
Brønshøj BK 1
B 1903 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:40
HIK 3
FA 2000 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:40
Vestia 2
B.93 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:40
FA 2000 2
Jægersborg BK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:40
Husum Bk 3
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:40
Frem 2
Ørestad IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:40
B 1908 5
CIK 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
B.93 1
HIK 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
B.93 2
Skovshoved IF 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
B.93 2
Hvidovre IF 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
B.93 4
Skovshoved IF 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
B.93 4
Skjold 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
B.93 3
Vestia
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
B.93 5
B 1903 4
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
B.93
Fremad Valby
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
B.93 5
Skjold
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
B.93 10
FC Ryparken 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
B.93
Viborg Q
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
B.93 2
Frem
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
B.93 4
FA 2000 6
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
B.93 12
Tårnby FF 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
B.93 2
Frem
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
18:00
B.93 3
Amager FF 3
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
18:00
B.93 7
VLI 2
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:30
B.93
Husum Bk
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
11:00
B.93
Lyngby BK
M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
B.93 3
Oversidder
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:30
B.93
Skjold
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. jun
17:45
B.93
Kirke Hyllinge IF
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:15
B.93
Brøndbyernes IF
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
B.93 1
AB Tårnby
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
B.93 3
Jægersborg BK 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
B.93
KB
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
B.93 2
B 1903 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
B.93 4
Union
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
B.93 3
Oversidder
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
B.93 4
Jægersborg BK 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
B.93
Nørrebro United
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
B.93 2
FB
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
B.93 5
Nørrebro United 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fremad Valby 3
Brønshøj BK 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Oversidder
Jægersborg BK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
B.93 2
HIK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Oversidder
Skovshoved IF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
HIK 2
GVI 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
B.93 5
FB 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Brønshøj BK 1
Fix 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
FB 2
Fremad Valby 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Fix 2
Nørrebro United 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Skovshoved IF 2
B.93 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
GVI 2
Jægersborg BK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
B.93 2
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Jægersborg BK 1
HIK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Fremad Valby 3
B.93 5
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Nørrebro United 2
Brønshøj BK 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
FB 2
Fix 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Skovshoved IF 2
GVI 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
B.93
FC Thy Piger - Skyum
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
B.93
Roskilde Pigefodbold
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
B.93 1
B 1903 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
KB 2
AB Tårnby 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:55
B.93 1
GVI 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:55
AB Tårnby 1
B 1908 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:20
GVI 1
KB 2
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:20
B 1908 1
B 1903 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
KB 2
B.93 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
B 1903 1
AB Tårnby 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
B.93
FC Thy Piger - Skyum
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
B.93 2
B 1903 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:10
GVI 1
B 1908 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|