Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. maj
19:00
Aarhus 1900
Harlev IK
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 19
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Aarhus 1900 (2)
Viby IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Aarhus 1900
IF Lyseng (4)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Aarhus 1900
Brabrand IF
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 262
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Aarhus 1900 (1)
FC Åben Modus
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Aarhus 1900
Torpedo AT
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 275
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Aarhus 1900
Fuglebakken KFUM (4)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Aarhus 1900 (2)
Fuglebakken KFUM (1)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Aarhus 1900
IF Dannebrog Astrup
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 255
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Aarhus 1900
ASA, Aarhus
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Aarhus 1900
IF Lyseng (2)
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 275
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Aarhus 1900
IFSK
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:30
Aarhus 1900
IFSK
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 262
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Aarhus 1900
Nielstrup/Voldum IF
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 19
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Aarhus 1900 (2)
IFSK
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Aarhus 1900
Vorup fB
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 255
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Aarhus 1900
Vatanspor
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Aarhus 1900
Give Fremad
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Aarhus 1900
Oecon United
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Aarhus 1900
ASA, Aarhus
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 255
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Aarhus 1900 (1)
IF Ceresbyen
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
Aarhus 1900
VSK Aarhus (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:30
Aarhus 1900 (2)
Prügelknabe IK
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
Aarhus 1900
Prügelknabe IK
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 275
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:30
Aarhus 1900
Aabyhøj IF
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 262
|