TURPLAN TIL PIGERAKETTEN I øst

  • Uge 15

    • 16:00 - 18:30

      Frederikssund IK

      Kalvøvej 9
      3600 Frederikssund
    • 10:00 - 12:30

      IF Skjold Birkerød

      Bistrupvej 1
      3460 Birkerød
    • 12:00 - 14:30

      Jægersborg Boldklub

      C. L. Ibsens Vej 70
      2820 Gentofte
  • Uge 16

    • 16:30 - 19:00

      MG & BK

      Færøvej 54
      5500 Middelfart
    • 16:30 - 19:00

      OKS

      Østerbæksvej 125
      5000 Odense C
    • 17:00 - 19:30

      Ledøje-Smørum Fodbold

      Flodvej 62
      2765 Smørum
    • 17:00 - 19:30

      Suså IF

      Ravnstrupvej 1B
      4160 Herlufmagle
    • 16:00 - 18:30

      Svogerslev BK

      Tværengen 21
      4000 Roskilde
    • 10:00 - 12:30

      Fodboldklubben Sorø Freja

      Ringstedvej 20
      4180 Sorø
    • 10:00 - 12:30

      Skibby IK

      Hovedgaden 94
      4050 Skibby
  • Uge 17

    • 14:00 - 16:30

      Jyllinge FC

      Baunegårdsvej 80
      4040 Jyllinge
    • 17:00 - 19:30

      Snekkersten IF

      Agnetevej 1
      3070 Snekkersten
    • 17:00 - 19:30

      Kværkeby IF

      Kværkebyvej 6A
      4100 Ringsted
    • 17:00 - 19:30

      Næsby BK

      Stærehusvej 31
      5270 Odense N
    • 16:00 - 18:30

      BBB

      Brændekildevej 32
      5250 Odense Sv
    • 10:00 - 12:30

      Kastrup Boldklub

      Røllikevej 5
      2770 Kastrup
    • 11:00 - 13:30

      Kløvermarkens Forenede Boldklubber

      Kløvermarksvej 50
      2300 København S
  • Uge 18

    • 15:00 - 17:30

      Tuse IF

      Tuse Byvej 8
      4300 Holbæk
    • 16:00 - 18:30

      Næstved I.F.

      Rolighedsvej 25
      4700 Næstved
    • 16:00 - 18:30

      Boldklubben 1908

      Englandsvej 61
      2300 København S
    • 17:00 - 19:30

      Søhus Stige BK

      Bispeengen 3
      5270 Odense N
    • 10:00 - 12:30

      Farum BK

      Stavnsholtvej 35A
      3520 Farum
    • 10:00 - 12:30

      Hørsholm-Usserød IK

      Stadionalle 5
      2960 Rungsted Kyst
    • 10:30 - 13:00

      Herlev IF

      Tvedvangen 200
      2730 Herlev
  • Uge 19

    • 17:00 - 19:30

      Fjordager IF

      Østbirkvej 21
      5240 Odense Nø
    • 16:00 - 18:30

      Kirkeby IF

      Assensvej 18
      5771 Stenstrup
    • 13:00 - 15:30

      Ringsted Pigefodbold

      Anlægsvej 15
      4100 Ringsted
    • 16:00 - 18:30

      Roskilde Pigefodbold

      Herregårdsvej 46
      4000 Roskilde
    • 15:00 - 17:30

      Store Heddinge BK

      Parkvej 5
      4660 Store Heddinge
    • 10:00 - 12:30

      FC Storebælt

      Tovesvej 30
      4220 Korsør
    • 10:00 - 12:30

      FS Hashøj

      Stationsvej 53A
      4261 Dalmose
  • Uge 20

    • 08:30 - 11:00

      Ejby IF Fodbold

      Skovvang 1
      4623 Lille Skensved
    • 14:00 - 16:30

      Køge BK

      Ved Stadion 6
      4600 Køge
    • 17:00 - 19:30

      Slangerup & Omegn IF

      Idrætsvej 5
      3550 Slangerup
    • 10:00 - 12:30

      Holbæk B&I

      Sports Allé 1
      4300 Holbæk
    • 11:00 - 13:30

      Helsinge Fodbold

      Idrætsvej 21
      3200 Helsinge
  • Uge 21

    • 15:30 - 18:00

      Hareskov IF

      Birkevang 17
      3500 Værløse
    • 17:00 - 19:30

      Melby-Liseleje IF

      Tollerupvej 27B
      3370 Melby
    • 16:00 - 18:30

      B. 1973, Herlev

      Elverhøjen 64
      2730 Herlev
    • 16:00 - 18:30

      Herstedøster IC

      Bymosevej 4
      2620 Albertslund
    • 15:00 - 17:30

      Tåsinge f. B.

      Eskærvej 63c
      5700 Svendborg
    • 10:00 - 12:30

      AB Tårnby

      Gemmas Alle 41
      2770 Kastrup
  • Uge 22

    • 09:00 - 11:30

      Strib IF

      Ny Billeshavevej 1
      5500 Middelfart
    • 17:00 - 19:30

      Hundige BK

      Hedelunden 2
      2670 Greve
    • 17:00 - 19:30

      Langeskov IF

      Børmosevej 3
      5550 Langeskov
    • 10:00 - 12:30

      Nørre Alslev BK

      Nørre Alslev Stationsvej 3
      4840 Nørre Alslev
    • 14:00 - 16:30

      Boldklubben Vestia

      Enghavevej 90
      2450 København SV
  • Uge 23

    • 16:00 - 18:30

      IF Bytoften

      Ræveholmen 1
      2860 Søborg
    • 17:00 - 19:30

      Viking Fodbold

      Torneværksvej 1
      3700 Rønne
  • Uge 24

    • 17:00 - 19:30

      Tved BK

      Brændeskovvej 2A
      5700 Svendborg
    • 17:00 - 19:30

      Assens FC

      Stadionvej 24
      5610 Assens
    • 16:00 - 18:30

      Boldklubben Marienlyst

      Windelsvej 138
      5000 Odense C
    • 13:00 - 15:30

      KFUMs Boldklub

      Nøkkerosevej 23
      2400 København NV
    • 10:00 - 12:30

      Måløv BK

      Måløv Hovedgade 48
      2760 Måløv
  • Uge 25

    • 17:00 - 19:30

      Bogense G & IF

      Gyvelvænget 12A
      5400 Bogense
  • Uge 32

    • 17:00 - 19:30

      Otterup Bold- og Idrætsklub

      Bryggerivej 2
      5450 Otterup
    • 11:00 - 13:30

      Svaneke Idræts Klub

      Sydskovvej 4
      3740 Svaneke
    • 10:00 - 12:30

      Rønne IK

      Torneværksvej 1
      3700 Rønne
  • Uge 33

    • 16:00 - 18:30

      Ringe BK

      Søvej 34
      5750 Ringe
    • 17:00 - 19:30

      Tarup/Paarup IF

      Pårupvej 21
      5210 Odense Nv
    • 17:00 - 19:30

      Tårnby FF

      Ugandavej 105
      2770 Kastrup
    • 10:00 - 12:30

      Faxe-Haslev Pigefodbold

      sofiendalsvej 42 A
      4690 Haslev
  • Uge 34

    • 16:30 - 19:00

      Aarslev BK

      Kirkevej 14A
      5792 Årslev
    • 12:00 - 14:30

      FK Sydsjælland 05

      Mogenstrup Parkvej 10A
      4700 Næstved