TURPLAN TIL PIGERAKETTEN I vest

  • Uge 15

    • 09:30 - 12:00

      Skalborg SK

      Lange Müllersvej 18
      9200 Aalborg Sv
    • 10:00 - 12:30

      HOG Hinnerup

      Ådalsvej 94
      8382 Hinnerup
    • 10:00 - 12:30

      Tjørring IF

      Gilmosevej 18
      7400 Herning
  • Uge 16

    • 15:00 - 17:30

      Næsbjerg/Rousthøje UI

      Hovedgaden 55
      6800 Varde
    • 16:00 - 18:30

      Sønderris SK

      Krebsens Kvarter 58
      6710 Esbjerg V
    • 17:00 - 19:30

      Kjellerup IF

      Hasselvej 13
      8620 Kjellerup
    • 14:00 - 16:30

      FC Skanderborg

      Højvangens Torv 2
      8660 Skanderborg
    • 16:00 - 18:30

      Roslev IK

      Viumvej 13 A
      7870 Roslev
    • 10:00 - 12:30

      SIF Assentoft

      Stadionvej 41
      8960 Randers SØ
    • 11:00 - 13:30

      Vraa/Børglum IF

      Stadionvej 17
      9760 Vrå
  • Uge 17

    • 17:00 - 19:30

      MorsØ FC

      H.C. Ørsteds Vej 15
      7900 Nykøbing M
    • 15:00 - 17:30

      Vester Hassing GF

      Halsvej 199 B
      9310 Vodskov
    • 15:00 - 17:30

      Holtet IF

      Aalborgvej 212
      9362 Gandrup
    • 11:00 - 13:30

      Rosendal IK

      Døstrupvej 23
      9500 Hobro
    • 14:30 - 17:00

      Skagen IK

      Stadionvej 2
      9990 Skagen
    • 10:00 - 12:30

      Skibsby-Højene IF

      Vellingshøjvej 380
      9800 Hjørring
    • 13:00 - 15:30

      Lind/Kollund (KLG)

      Kollundvej 33
      7400 Herning
  • Uge 18

    • 16:00 - 18:30

      Nordvestmors BK

      Poulsen Dalsvej 12
      7950 Erslev
    • 15:00 - 17:30

      Stilling IF

      Gramvej 10
      8660 Skanderborg
    • 16:00 - 18:30

      FC Horsens

      Ternevej 83
      8700 Horsens
    • 10:00 - 12:30

      Bangsbo Freja

      Vrangbækvej 115
      9900 Frederikshavn
    • 11:00 - 13:30

      Esbjerg IF 92

      Lykkegårdsvej 11
      6700 Esbjerg
    • 10:00 - 12:30

      Horsens Freja

      Fussingsvej 65
      8700 Horsens
    • 10:00 - 12:30

      Vestbjerg IF

      Bakmøllevej 280
      9380 Vestbjerg
  • Uge 19

    • 16:00 - 18:30

      Tranum GF

      Baunehøjvej 7
      9460 Brovst
    • 14:30 - 17:00

      Storvorde/Sejlflod B

      Tofthøjvej 45
      9280 Storvorde
    • 16:30 - 19:00

      Frederikshavn fI

      Fodboldvej 7
      9900 Frederikshavn
    • 17:00 - 19:30

      Ulbjerg IF

      Stadionvej 6A
      8832 Skals
    • 16:00 - 18:30

      Hornslet IF

      Stadionvej 4
      8543 Hornslet
    • 10:00 - 12:30

      Overlund GF

      Toftegårdsvej 8
      8800 Viborg
    • 10:00 - 12:30

      Grundfør UI

      Algade 6A
      8382 Hinnerup
  • Uge 20

    • 15:00 - 17:30

      Nord-Als B

      Stadionvej 1
      6430 Nordborg
    • 10:00 - 12:30

      Aulum IF

      Markedspladsen 8
      7490 Aulum
    • 13:00 - 15:30

      FC Horsens

      Højvangsallé 20
      8700 Horsens
    • 10:00 - 12:30

      Boldklubben Klitten

      Nørregade 88
      6960 Hvide Sande
    • 10:00 - 12:30

      Skive IK

      Skyttevej 6
      7800 Skive
  • Uge 21

    • 17:00 - 19:30

      Herning KFUM

      H P Hansens Vej 10
      7400 Herning
    • 17:00 - 19:30

      IF Lyseng

      Lysengvej 1A
      8270 Højbjerg
    • 17:00 - 19:30

      Søften GF

      Neptunvej 17
      8382 Hinnerup
    • 10:00 - 12:30

      NUBI

      Hjørringvej 83
      9400 Nørresundby
    • 11:00 - 13:30

      Højslev Station IF

      Stoholmvej 9
      7840 Højslev
    • 10:00 - 12:30

      Brande IF

      Ågade 16
      7330 Brande
  • Uge 22

    • 16:00 - 18:30

      Nørresundby Forenede Boldklubber

      Lerumbakken 11
      9400 Nørresundby
    • 14:00 - 16:30

      LKB/Gistrup

      Hadsundvej 407
      9260 Gistrup
    • 14:00 - 16:30

      Lundergård IU

      Bodøvej 13
      9800 Hjørring
    • 10:00 - 12:30

      Nibe B

      Hobrovej 38
      9240 Nibe
    • 10:00 - 12:30

      Bagterp IF

      Fuglsigvej 52
      9800 Hjørring
  • Uge 23

    • 14:00 - 16:30

      FC Skanderborg

      Birkevej 28
      8660 Skanderborg
    • 17:00 - 19:30

      Hjerting IF

      Tobølparken 25
      6710 Esbjerg V
    • 17:00 - 19:30

      Vejle B

      Hellumvej 9
      7100 Vejle
    • 17:00 - 19:30

      Glejbjerg SF

      Stadionvej 2A
      6752 Glejbjerg
    • 15:00 - 17:30

      Aabybro IF

      Viaduktvej 28B
      9440 Aabybro
    • 10:00 - 12:30

      Vildbjerg SF

      Sports Alle 2
      7480 Vildbjerg
    • 13:00 - 15:30

      Vinding SF

      Nygårdsvej 10
      7100 Vejle
  • Uge 24

    • 17:00 - 19:30

      Bjerringbro IF

      Vestre Ringvej 7
      8850 Bjerringbro
    • 15:00 - 17:30

      Aalborg Chang

      Provstejorden 15
      9000 Aalborg
    • 15:00 - 17:30

      Løgstør IF

      Lanternevej 1
      9670 Løgstør
    • 17:00 - 19:30

      Assens IF

      Edderupvej 1
      9550 Mariager
    • 16:00 - 18:30

      Stavtrup IF Fodbold

      Søholmvej 4
      8260 Viby J
    • 14:00 - 16:30

      AIA-Tranbjerg

      Grønløkke Alle 7A
      8310 Tranbjerg J
  • Uge 25

    • 16:00 - 18:30

      Hjallerup IF

      Idræts Alle 1
      9320 Hjallerup
    • 16:00 - 18:30

      Kolt/Hasselager IF

      Koltvej 43
      8361 Hasselager
    • 17:00 - 19:30

      Farsø/Ullits IK

      Jeppe Aakjærs Vej 27
      9640 Farsø
    • 13:00 - 15:30

      Fårvang IF

      Thorsøvej 17
      8882 Fårvang
    • 16:00 - 18:30

      Ans IF

      Ans Søpark 30
      8643 Ans By
  • Uge 31

    • 11:00 - 13:30

      Samsø Idræt & Kultur

      Pillemarksvej 1
      8305 Samsø
    • 11:00 - 13:30

      Gauerslund IF

      Fælleshåbvej 11
      7080 Børkop
  • Uge 32

    • 16:00 - 18:30

      TRIF

      Skrejrupvej 9C
      8410 Rønde
    • 10:00 - 12:30

      Sejs Svejbæk IF

      Julsøvej 126
      8600 Silkeborg
    • 10:00 - 12:30

      Lund IF

      Skolevej 9
      8700 Horsens
  • Uge 33

    • 16:00 - 18:30

      Billund IF

      Kærvej 501
      7190 Billund
    • 11:00 - 13:30

      Egebjerg IF

      Egevej 5
      8700 Horsens
    • 16:00 - 18:30

      Sønderup/Suldrup IK Frem

      Hjedsbækvej 291
      9541 Suldrup
    • 14:00 - 16:30

      Sydmors IF

      Smedebjergevej 43A
      7980 Vils
    • 16:00 - 18:30

      Engum UI

      Engum Møllevej 7
      7120 Vejle Øst
    • 10:00 - 12:30

      Brædstrup IF

      Skovvejen 26
      8740 Brædstrup
    • 11:00 - 13:30

      Videbæk IF

      Henning Larsens Vej 9
      6920 Videbæk
  • Uge 34

    • 17:00 - 19:30

      IF Midtdjurs

      Marienhoffvej 13A
      8550 Ryomgård
    • 14:00 - 16:30

      Ribe BK

      Sportsvej 8
      6760 Ribe
    • 14:30 - 17:00

      Hatting-Torsted Fodbold

      Torstedalle 106
      8700 Horsens
    • 14:00 - 16:30

      Vodskov IF

      Vodskovvej 15
      9310 Vodskov
    • 17:00 - 19:30

      Aabenraa BK

      Vestvejen 25
      6200 Aabenraa
    • 14:00 - 16:30

      Terndrup IF

      Skovvej 1A
      9575 Terndrup
    • 10:00 - 12:30

      Hammel GF

      Stadionvej 7
      8450 Hammel
    • 10:00 - 12:30

      Vorup FB

      Møllevangsvej 9
      8940 Randers SV
  • Uge 35

    • 17:00 - 19:30

      Rødekro IF

      Skovbrynet 10
      6230 Rødekro
    • 12:00 - 14:30

      Sunds IF

      Skalmejevej 50
      7451 Sunds
    • 16:00 - 18:30

      Helsted Fremad IF

      Rønnebærvej 35
      8920 Randers NV
    • 10:00 - 12:30

      Egtved IF

      Hjelmdrupvej 13
      6040 Egtved
    • 10:00 - 12:30

      Sindal IF

      Parallelvej 14
      9870 Sindal
  • Uge 36

    • 15:00 - 17:30

      Kibæk IF

      Velhustedvej 15
      6933 Kibæk
    • 15:00 - 17:30

      Skørping IF Frem

      Himmerlandsvej 63
      9520 Skørping
    • 13:00 - 15:30

      Aalborg KFUM Fodbold

      Under Lien 60
      9000 Aalborg