Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2021
11:00
Jersie United
2
Køge Nord FC
2
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
14:00
Ejby IF Fodbold
2
Jersie United
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
11:30
Jersie United
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
11:00
Skensved IF
2
Jersie United
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
11:30
Jersie United
1
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:00
Benløse IF
3
Jersie United
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
15:00
IF Frem Bjæverskov
5
Jersie United
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
19:30
Køge BK
4
Jersie United
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
20:00
Ishøj IF
2
Jersie United
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
11:30
Jersie United
4
Lellinge IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2021
19:00
Borup IF
4
Jersie United
4
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
11:00
Køge Nord FC
0
Jersie United
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
11:30
Jersie United
0
Ejby IF Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2022
15:00
Oversidder
Jersie United
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
11:30
Jersie United
6
Skensved IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
1
Jersie United
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:00
Jersie United
3
Benløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:00
IF Frem Bjæverskov
4
Jersie United
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:30
Jersie United
0
Køge BK
5
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
11:00
Jersie United
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
15:30
Lellinge IF
1
Jersie United
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
14:00
Jersie United
1
Borup IF
2
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2