Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2019
13:00
Hundige BK
3
Tuse IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
13:15
Tuse IF (2)
2
Himmelev-Veddelev BK
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:00
Jersie United
4
Tuse IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
13:15
Tuse IF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
12:00
FC Ishøj
Tuse IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
13:15
Tuse IF (2)
2
Karlslunde IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
17:30
Vindinge IF
4
Tuse IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
13:15
Tuse IF (2)
0
Havdrup GI
3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:00
Mosede BK
4
Tuse IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
14:00
BK Internazionale
Tuse IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Tuse IF (2)
0
VG fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
13:30
Tuse IF (2)
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2020
18:30
Himmelev-Veddelev BK
Tuse IF (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:30
Tuse IF (2)
Jersie United
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
11:00
Oversidder
Tuse IF (2)
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
13:30
Tuse IF (2)
FC Ishøj
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
15:00
Karlslunde IF
Tuse IF (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:30
Tuse IF (2)
Vindinge IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
13:00
Havdrup GI
Tuse IF (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
13:30
Tuse IF (2)
Mosede BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
15:30
Tuse IF (2)
BK Internazionale
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
VG fodbold
Tuse IF (2)
UDS
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2