Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2019
11:30
Jersie United
7
VG fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
15:30
Hellested IF
3
Jersie United
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
11:30
Jersie United
6
Karlslunde IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
15:00
Herfølge BK
1
Jersie United
5
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:30
Jersie United
3
Lellinge IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:00
Endeslev-Vråby IF
2
Jersie United
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:30
Jersie United
6
Køge Nord FC
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Jersie United
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:50
Havdrup GI
5
Jersie United
7
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
10:00
Jersie United
1
IF Frem Bjæverskov
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
11:00
Tune IF
0
Jersie United
1
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2020
19:00
VG fodbold
Jersie United
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
11:30
Jersie United
Hellested IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:30
Karlslunde IF
Jersie United
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
11:30
Jersie United
Herfølge BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
12:00
Lellinge IF
Jersie United
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
11:30
Jersie United
Endeslev-Vråby IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:30
Køge Nord FC
Jersie United
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
11:30
Jersie United
AIK 65 Strøby Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
11:30
Jersie United
Havdrup GI
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
15:00
IF Frem Bjæverskov
Jersie United
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Jersie United
Tune IF
UDS
|
1/8 dels finaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 18. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1