Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug 2020
18:15
Ejby IF 1968
1
Glostrup
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2020
18:30
Glostrup
2
Islev BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
13:00
Vestegnen FK (1)
Glostrup
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2020
18:00
Glostrup
5
BK Vest, Rødovre
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
14:00
Herlev IF (1)
2
Glostrup
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
14:00
Glostrup
6
BK Avarta
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
16:00
Orient GI
Glostrup
UMH
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
14:00
Glostrup
1
Grantoften IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
3
Glostrup
5
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
15:30
T.G. 80 IF
1
Glostrup
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
14:00
Glostrup
Bagsværd BK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
15:30
Islev BK
0
Glostrup
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Glostrup
3
Vestegnen FK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:30
BK Vest, Rødovre
0
Glostrup
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
11:30
Glostrup
4
Herlev IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:30
BK Avarta
Glostrup
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2021
18:30
Glostrup
Orient GI
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:00
Grantoften IF
1
Glostrup
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
18:30
Glostrup
3
Torslunde-Ishøj IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
18:30
Glostrup
2
T.G. 80 IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
16:00
Bagsværd BK (2)
Glostrup
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2021
18:15
Glostrup
5
Ejby IF 1968
0
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1