Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2019
12:00
Brøndby Strand IK
2
Ballerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2019
18:30
Ballerup BK
2
BK Vest, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
15:00
B. 77, Rødovre
2
Ballerup BK
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2019
18:15
Ballerup BK
0
Rosenhøj BK
4
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:00
Avedøre IF
2
Ballerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:30
Albertslund IF
3
Ballerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
19:30
Ballerup BK
2
Brøndbyernes IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
19:00
Barberen IF
1
Ballerup BK
4
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2019
18:45
Ballerup BK
0
BK Friheden
4
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Lejerbo BK
1
Ballerup BK
3
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
11:00
Ballerup BK
1
Glostrup
5
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2020
18:00
Ballerup BK
Brøndby Strand IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2020
18:30
Ballerup BK
B. 77, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
14:30
Rosenhøj BK
Ballerup BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
13:00
Ballerup BK
Avedøre IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
14:30
Glostrup
Ballerup BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2020
18:30
Ballerup BK
Albertslund IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
15:30
Brøndbyernes IF (2)
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2020
18:30
Ballerup BK
Barberen IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2020
12:45
BK Vest, Rødovre
Ballerup BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
14:15
BK Friheden
Ballerup BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Ballerup BK
Lejerbo BK
UDS
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2