Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
13:00
Vestegnen FK (1)
3
Grantoften IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
1
Vestegnen FK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
13:00
Vestegnen FK (1)
Glostrup
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
16:00
Bagsværd BK (2)
Vestegnen FK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
13:00
Vestegnen FK (1)
Ejby IF 1968
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
11:30
Islev BK
Vestegnen FK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:30
T.G. 80 IF
Vestegnen FK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
13:00
Vestegnen FK (1)
BK Vest, Rødovre
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
14:00
Herlev IF (1)
Vestegnen FK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
13:00
Vestegnen FK (1)
BK Avarta
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
13:20
Orient GI
Vestegnen FK (1)
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
14:00
Vestegnen FK (1)
Torslunde-Ishøj IF (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Glostrup
3
Vestegnen FK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
14:00
Vestegnen FK (1)
Bagsværd BK (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
15:00
Ejby IF 1968
Vestegnen FK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
14:00
Vestegnen FK (1)
Islev BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
14:00
Vestegnen FK (1)
T.G. 80 IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:30
BK Vest, Rødovre
3
Vestegnen FK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
14:00
Vestegnen FK (1)
Herlev IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:30
BK Avarta
3
Vestegnen FK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Vestegnen FK (1)
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:30
Grantoften IF
3
Vestegnen FK (1)
0
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1