MENU

AIK 65 Strøby Fodbold //

Serie 4, Pulje 9

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
532226
22-08 2021
Kl. 11:00
Skensved IF AIK 65 Strøby Fodbold (1) Skensved Stadion
2 - 3
532236
28-08 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov AIK 65 Strøby Fodbold (1) Bjæverskov Stadion
1 - 1
532242
04-09 2021
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1) Benløse IF Strøbyhallen
2 - 0
533674
11-09 2021
Kl. 11:30
Jersie United AIK 65 Strøby Fodbold (1) Jersie-Hallen
1 - 4
533677
18-09 2021
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1) Køge BK Strøbyhallen
0 - 3
533915
26-09 2021
Kl. 15:00
Ishøj IF AIK 65 Strøby Fodbold (1) Ishøj Idrætscenter
2 - 2
533931
02-10 2021
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1) Lellinge IF Strøbyhallen
7 - 0
534063
09-10 2021
Kl. 12:30
Borup IF AIK 65 Strøby Fodbold (1) Borup Stadion
2 - 2
534422
16-10 2021
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1) Køge Nord FC Strøbyhallen
0 - 5
535944
23-10 2021
Kl. 14:00
Ejby IF Fodbold AIK 65 Strøby Fodbold (1) Ejby Stadion
2 - 2
532130
30-10 2021
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1) Oversidder Strøbyhallen
535963
03-04 2022
Kl. 15:00
Oversidder AIK 65 Strøby Fodbold (1)
535984
09-04 2022
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1) Skensved IF Strøbyhallen Kunstgræs
2 - 0
536060
16-04 2022
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1) IF Frem Bjæverskov Strøbyhallen
2 - 1
536085
23-04 2022
Kl. 13:00
Benløse IF AIK 65 Strøby Fodbold (1) Benløsehallen
1 - 4
536087
30-04 2022
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1) Jersie United Strøbyhallen
1 - 1
536096 to
05-05 2022
Kl. 19:30
Køge BK AIK 65 Strøby Fodbold (1) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 2
536104
14-05 2022
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1) Ishøj IF Strøbyhallen
Udehold taberdømt
536113
21-05 2022
Kl. 15:30
Lellinge IF AIK 65 Strøby Fodbold (1) Lellinge Stadion
0 - 2
536139
28-05 2022
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1) Borup IF Strøbyhallen
1 - 4
536149
05-06 2022
Kl. 14:00
Køge Nord FC AIK 65 Strøby Fodbold (1) Rishøj Stadion Kunst
2 - 2
544692
11-06 2022
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1) Ejby IF Fodbold Strøbyhallen
1 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind