MENU

Hareskov IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Serie 2 Pulje 1
Serie 4 - Efterår Pulje 3
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 1
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 3
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-K+29 - Efterår Pulje 1
M+32 2 - 2022 Pulje 2
8-M+40 1 - Efterår Pulje 2
8-M+45 2 - Efterår Pulje 2
8-mands +60 - 2022 Pulje 1
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår Pulje 1
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 1
U15
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 2
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 2
U15 Piger 1 (08) Efterår Pulje 1
U15 Piger 1 (08) Efterår Slutspil 4-6
U15 Drenge 8-mands (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U15 Drenge Mester (08) VinterBOLD
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 2
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 3
U13 Piger 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U12 Piger 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U11
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U11 Piger 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) beg. - 18. september Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) beg. -9.oktober Medaljestæv Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 4. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 8
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 4. september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 9
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 18. september Pulje 3
U10 piger 5-mands (13) begynder - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 9
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 8
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 9
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 9
U9 piger 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 1
U9 piger 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 11
U9 piger 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 11
U9 piger 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 11
U9 piger 5-mands (14) 2 -8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U9 piger 5-mands (14) 2 -8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U9 pi 5-mands(14) begynder-8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål
U9 pi(14) beg. Inde/håndboldmål
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 7
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 8
U8 piger 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 6
U8 piger 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9
U8 piger 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 1-2 Pulje 4
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 3 Pulje 1
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 3 Pulje 2
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 20
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 19
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 19

Log ind