MENU

Hvalsø IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 3 Pulje 6
Serie 5 - Efterår Pulje 6
Serie 6 - Efterår Pulje 2
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-M+40 2 - Efterår Pulje 5
8-M+40 2 - Efterår Pulje 6
8-M+40 (Veteran) Pokal 22/23 Pulje 1
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår Pulje 3
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 4
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 5
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U11
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 4
BonBon Cup U11 piger (12) 5M 3-4 Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
BonBon Cup U10 drenge (13) 5M 1-2 Pulje 2
BonBon Cup U10 drenge (13) 5M 4 Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 3
U9 piger 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 3
U9 piger 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
BonBon Cup U9 piger (14) 5M Pulje 1
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 2
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 2
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 3
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 8
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 9

Log ind