MENU

Karlslunde IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Herre-DS 2022-23 Kval Pulje 1
Serie 2 Pulje 4
Serie 3 Pulje 5
Pokalen 2023 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Herresenior S2-S3 VinterBOLD P1
8-M+32 2 - Forår Pulje 5
8-M+32 (Old Boys) Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+40 2 - Forår Pulje 6
8-M+40 2 - Forår Pulje 5
8-M+40 (Veteran) Pokal 22/23 Pulje 1
M+40 7M/8M VinterBOLD Pulje 3
U19
U19 Drenge Mester (04-05) Forår Pulje 1
U19 Drenge 1 (04-05) Forår Pulje 3
Ungdomspokal U19 Drenge (04) 22/23 P1
U19 Drenge Mester (04-05) VinterBOLD Pulje 1
U19 Drenge Mester (04-05) VinterBOLD Pulje 2
U16
U16 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
U16 Drenge 1-2 (07) VinterBOLD Pulje 1
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
Parasport Øst A+B (8-mands)
U14
U14 Drenge 3 (09) Forår Pulje 4
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD Pulje 5
U13
U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår Pulje B
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Forår Pulje 4
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Forår Pulje 4
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 1
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD Pulje 7
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 3
U12 Drenge 3 8-mands (11) Forår Pulje 4
U12 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 4
U12 Drenge 2 (11) 8M VinterBOLD Pulje 5
U12 Drenge 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 6
U10
U10 drenge A+B (13) Futsal 6/11-22 Pulje 2
U10 drenge A+B (13) Futsal 4/12-22 Pulje 3
U10 drenge A+B (13) Futsal 08/01-23 Pulje 2
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 1
U10 drenge C+D (13) Futsal 6/11-22 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal 4/12-22 Pulje 3
U10 drenge C+D (13) Futsal 4/12-22 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal 08/01-23 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal 08/01-23 Pulje 3
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 16. april Pulje 1
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 2
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 21
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 11
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 15. april Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 15. april Pulje 1
U8
U8 drenge (15) A+B Futsal 6/11-22 Pulje 2
U8 drenge (15) A+B Futsal 4/12-22 Pulje 3
U8 drenge (15) A+B Futsal 4/12-22 Pulje 2
U8 drenge (15) A+B Futsal 08/01-23 Pulje 3
U8 drenge (15) A+B Futsal 08/01-23 Pulje 1
U8 drenge (15) A+B Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 1
U8 drenge (15) A+B Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2
U8 drenge (15) A+B Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 1
U8 drenge (15) A+B Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 2
U8 drenge (15) C+D Futsal 6/11-22 Pulje 3
U8 drenge (15) C+D Futsal 4/12-22 Pulje 3
U8 drenge (15) C+D Futsal 08/01-23 Pulje 2
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 3
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 15. april Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 15. april Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 15. april Pulje 2
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 7
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 15
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 15. april Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 15. april Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 15. april Pulje 16
U7 dr (16) ½ banestævne Bjæverskov 14/1-2023 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Bjæverskov 14/1-2023 Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Strøby 11/2-2023 Pulje 5
U7 dr (16) ½ banestævne Strøby 11/2-2023 Pulje 6
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje Pulje 2
U7 dr (16) ½ bane Tune 12/3 Medaljestævne Pulje 3
U7 dr (16) ½ bane Tune 12/3 Medaljestævne Pulje 4
U7 dr (16) ½ bane Viby 19/3 Medaljestævne Pulje 3
U7 dr (16) ½ bane Viby 19/3 Medaljestævne Pulje 4
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 16. april Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 16. april Pulje 4
U6 drenge 3-mands (17) - 16. april Pulje 3
U6 dr (17) ½ banestævne Hedehushallen 8/1-2023 Pulje 4
U6 dr (17) ½ banestævne Hedehushallen 22/1-2023 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 29/1-2023 Pulje 4
U6 dr (17) ½ banestævne Tølløse 5/2-2023 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje Pulje 1
U6 dr (17) ½ bane Tune 5/3 Medaljestævne Pulje 2
U6 dr (17) ½ bane Tune 5/3 Medaljestævne Pulje 1
U6 dr (17) ½ bane Hedehushallen 12/3 Medaljestævne Pulje 4
U6 dr (17) ½ bane Hedehushallen 12/3 Medaljestævne Pulje 3
U6 dr (17) ½ bane Viby 19/3 Medaljestævne Pulje 2

Log ind