MENU

Ledøje-Smørum Fodbold //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre-DS 2021-22 Pulje 2
Herre-DS 2022-23 Pulje 2
Serie 5 - Efterår
Pokalen 2022 Pulje 1
U21 A, 2022 efterår (2001 og yngre) Pulje 1
U21 A, 2022 forår (2000 og yngre) Pulje 1
Old Boys-LP Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 2
Veteran-LP Pulje 1
M+45 11-mands - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår
U19 Drenge Øst 2 Forår (03) Øst 2
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23
U17
U17 Drenge Mester (06) Efterår
U17 Drenge 2 (06) Efterår
U17 Drenge Øst 2 Forår (05) Øst 2
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 P1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23
U16
U16 Piger 1 (07) Efterår
U16 Drenge Øst 1 Forår (06) Øst 1
U16 Drenge Øst 1 E 2022 (07) P1
Ungdomspokal U16 Drenge (06) 21/22 P1
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) forår Pulje B
U15 Drenge 1 (08) Efterår
U15 Drenge 4 (08) Efterår
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje B
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) forår Pulje B
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje B
U14 Drenge 2 (09) Efterår
U13
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje C
U13 Piger Liga 1 8M (09) forår Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (10) Forår Pulje 5
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 2
U12 Piger 2 8-mands (10) Forår Pulje 1
U11
U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 2
U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 3
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 3
U11 Piger 1-2 8-mands (11) Forår Pulje 1
U11 Piger 1-2 8-mands (11) Forår Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 1/5 Pulje 3, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 28/5 Pulje 3, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 19/6 Pulje 5, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Forårsserie 1/5 Pulje 2, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Forårsserie 28/5 Pulje 2, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Forårsserie 19/6 Pulje 2, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 24. april Pulje 5
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 24. april Pulje 2
U10 piger 5-mands (12) 1 - 24. april Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj Pulje 4
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 8. maj Pulje 2
U10 piger 5-mands (12) 1 - 8. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 22. maj Pulje 5
U10 piger 5-mands (12) 1 - 29. maj Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 1 -19. juni Medaljestævne Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 23. april Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 9
U9 piger 5-mands (13) 1 - 23. april Pulje 1, 3 baner
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 7. maj Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj Pulje 8
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 21. maj Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 2
U9 piger 5-mands (13) 1 - 28. maj Pulje 1
U8
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 23. april Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 4
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 23. april Pulje 7
U8 piger 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 7. maj Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 5
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 7. maj Pulje 10, 1 bane
U8 piger 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 21. maj Pulje 3
U8 piger 5-mands (14) 2 - 28. maj Pulje 1
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 21
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 22
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 23
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj pulje 9
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 7
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 8
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 19
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 18
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 14
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 13
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 12
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 10
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 9
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 8
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 17
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 19
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 20
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 20
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 19
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 19

Log ind