MENU

Lyngby Boldklub 1921 //

Række Pulje
3F Superliga Gruppespil Pulje 1 Kontakt Info
3F Superliga Grundspil SL Kontakt Info
3F Superliga Playoff Pulje 1 Kontakt Info
Sydbank Pokalen 2019/20 Pulje 1 Kontakt Info
Reserveligaen - forår Pulje 2 Kontakt Info
Reserveligaen - efterår Pulje 1 Kontakt Info
U19 Drenge Ligaen 2020/21 Liga Kontakt Info
U17 Drenge Ligaen 2020/21 Liga Kontakt Info
U15 Drenge Ligaen 2020/21 Pulje 1 Kontakt Info
Serie 1 Pulje 1 Kontakt Info
Serie 4 Pulje 2 Kontakt Info
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Kontakt Info
Sydbank Kvinde Pokalen 2020/21 - Øst Pokal Kontakt Info
M+40 1 Pulje 1 Kontakt Info
M+50 2 11-mands Pulje 1 Kontakt Info
M+55 11-mands Pulje 1 Kontakt Info
8-mands +55 2 Pulje 1 Kontakt Info
U17 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U16 Piger 2 (05) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 Kontakt Info
U15 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U15 Drenge (06) 20/21 Pulje 1 Kontakt Info
U14 Drenge Liga 1 (07) efterår Pulje 1 Kontakt Info
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 2 Kontakt Info
U14 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U14 Piger 2 (07) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U14 Drenge (07) 20/21 Pulje 1 Kontakt Info
U13 Drenge Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 Kontakt Info
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 4 Kontakt Info
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (08) 20/21
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Kontakt Info
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U11 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 16.8 Pulje 1 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 16.8 Pulje 1 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 23.8 Pulje 1 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 23.8 Pulje 1 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 6.9 Pulje 1 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 6.9 Pulje 2 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 27.9 Pulje 1 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 27.9 Pulje 1 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 4.10 Pulje 1 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 4.10 Pulje 2 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 25.10 Pulje 1 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 25.10 Pulje 2 Kontakt Info
U8 Pi (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 21/5 Medalj Pulje 2 Kontakt Info
U7 dr (13) ½ banestævne Fløng 21/5 Medalje Pulje 3 Kontakt Info
U7 dr (13) ½ banestævne Fløng 21/5 Medalje Pulje 2 Kontakt Info
U7 Pi (13-14) ½ banestævne Fløng 21/5 Medalje Pulje 1 Kontakt Info
U6 dr (14) ½ banestævne Farum 21/5 Medalje Pulje 4 Kontakt Info
U6 dr (14) ½ banestævne Farum 21/5 Medalje Pulje 3 Kontakt Info
M+32 Øst Efterår 2020 Øst Kontakt Info
M+60 Efterår
M+65 7M Efterår
M+70 5M Efterår
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (02-03) P1 Kontakt Info
Ungdomspokal U19 Drenge (01-02) 19/20 P1 Kontakt Info
U17 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (04-05) P1 Kontakt Info
Ungdomspokal U17 Drenge (03-04) 19/20 P1 Kontakt Info
U16 Drenge Reservehold Øst 20/21 (05) P1 Kontakt Info
U16 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (05) P1 Kontakt Info
Ungdomspokal U16 Drenge (04) 19/20 P1 Kontakt Info
Træningskamp Senior Pulje 1 Kontakt Info
Træningskamp 8:8 2x30 Pulje 1 Kontakt Info

Log ind