MENU

Lyngby Boldklub 1921 //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3F Superliga - Grundspil 2022/23 SL
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Future Cup 2022/23 Pulje 1
Serie 1 Pulje 1
Serie 3 Pulje 3
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
8-M+32 1 - Efterår Pulje 1
8-M+32 (Old Boys) Pokal 22/23 Pulje 1
M+32 Øst 2022 Pulje 1
Veteran-LP Pulje 1
M+40 Øst 2022 Pulje 1
M+50 1 11-mands - 2022 Pulje 1
M+55 11-mands - 2022 Pulje 1
8-mands +60 - 2022 Pulje 1
M+60 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
M+65 7M Efterår Pulje 1
M+70 5M Efterår Pulje 1
U19
U19 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår Pulje 1
U19 Drenge Øst 1 E 2022 (04) P1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U17
U17 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
U16
U16 Piger 1 (07) Efterår Pulje 1
U16 Drenge Reserve Øst E 2022 (07) P1
U16 Drenge Øst 1 E 2022 (07) P1
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U15
U15 Drenge Ligaen 2022/23 Pulje 1
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje A
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 1 (09) efterår Pulje 1
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje B
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
U14 Piger (09) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
U14 drenge Projekt Relativ Væksteffekt Række 1/2
U13
U13 Drenge Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje C
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 4, 3 baner
U10 piger 5-mands (13) begynder - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 8
U10 piger 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 2
U10 piger 5-mands (13) begynder - 4. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 8
U10 piger 5-mands (13) 2 -18. september Pulje 2
U10 piger 5-mands (13) begynder - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 8
U10 piger 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) SU 1 18.september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) SU 1 18.september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) SU 1 9.oktober Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) SU 1 9.oktober Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 20. august Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 4
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 11
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 11
U8
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 3
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 7
U8 piger 5-mands (15) beg. - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 7
U8 piger 5-mands (15) beg- 17. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 21
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 22
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 8
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 11
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 9
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 14
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 13
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 12
U6
Træningskamp 8:8 2x30 Pulje 1

Log ind