Roskilde Boldklub

Ryd
Hold Pulje
Senior
NordicBet LIGA - Grundspil 2024/25 1.Division
2. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
2. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 5
Serie 5 - Forår Pulje 7
Serie 5 - Forår Pulje 5
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
Old Boys-LP Øst
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
U19
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) P2 - slut pr. 9. december 2023
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
U16 Drenge Reserve Øst Efterår 2024 (08) Pulje 2
U15
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 2
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
U14
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje A
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
U13
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje C
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-12 (12) rk.3 Pulje 1
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U11 (13) 5:5 2 SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U11 (13) 5:5 3 SØN Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-11 (13) rk.2 Pulje 1
U10
U10 pige 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-10 (14) rk.3 Pulje 2
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 13. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 5
U9 piger 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 1
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 1 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 2 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 2 SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 SØN Pulje 1
U8
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 11. maj Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-8 (16) 3 Pulje 1
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 13
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 6
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 5
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19

Log ind