MENU

Vallensbæk IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 1 Pulje 2
Serie 3 Pulje 5
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1
8-Herresenior Mester - Efterår Pulje 2
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 4
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Kvindesenior Pokal 22/23 Pulje 1
U21 B, 2022 efterår (2001 og yngre) Pulje 1
Old Boys-LP Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 2
8-M+32 2 - Efterår Pulje 3
8-M+32 (Old Boys) Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+45 2 - Efterår Pulje 3
U19
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U17
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 2
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U15
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 2
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 2
U15 Piger 2 (08) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Piger (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje 6
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 3
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U13 piger 5-mands (10) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 6
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U11 Drenge 1 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 4
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 4
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U11 drenge 5-mands (12) begynder- 4. september Pulje 1
U11 drenge 5-mands (12) beg- 18. september Pulje 1
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 1
BonBon Cup U11 piger (12) 5M 3-4 Pulje 2
BonBon Cup U11 piger (12) 5M 3-4 Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 6
U10 piger 5-mands (13) begynder - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 7
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 6
U10 piger 5-mands (13) begynder - 4. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 18. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 7
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 5
BonBon Cup U10 piger (13) 5M 3 Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U9 pi 5-mands(14) begynder-8.oktober Medaljestævne Pulje 3
BonBon Cup U9 drenge (14) 5M 1 Pulje 1
BonBon Cup U9 drenge (14) 5M 2-3 Pulje 5
U8
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U7
U7 piger 3-mands (16-17) - 3. september Pulje 1
U7 piger 3-mands (16-17) - 17. september Pulje 2
U7 piger 3-mands (16-17) - 17. september Pulje 2
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 19
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 16
U7 piger 3-mands (16-17) - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U7 piger 3-mands (16-17) - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U7 piger 3-mands (16-17) - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 4
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 3
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4

Log ind