MENU

Virum-Sorgenfri BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 1
Serie 3 Pulje 2
Serie 3 Pulje 3
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 3
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 4
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-mands Kvindesenior Pokal 22/23 Pulje 1
M+45 11-mands - 2022 Pulje 1
8-M+45 1 - Efterår Pulje 1
5-Mands +65 - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår Pulje 1
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U16 Drenge Øst 2 E 2022 (07) P2
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
U14 Piger (09) Efterår Pulje 1
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 2
U13 Piger 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U12 Piger 1 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U11
U11 Drenge 1 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Piger 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1
BonBon Cup U11 drenge (12) 5M Pulje 1
BonBon Cup U11 drenge (12) 5M Pulje 2
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 piger 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 7
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 18. september Pulje 4
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 4
U9 piger 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 2
U9 piger 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 11
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 6
U9 piger 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 2
U9 piger 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 17. september Pulje 6
U9 piger 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 10
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 5
U9 piger 5-mands (14) 2 -8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U9 piger 5-mands (14) 2 -8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U9 piger 5-mands (14) 2 -8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1
U8 drenge 3-mands (15) - 3. september Pulje 1
U8 drenge 3-mands (15) - 3. september Pulje 2
U8 drenge 3-mands (15) - 17. september Pulje 1
U8 drenge 3-mands (15) - 17. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 7
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 7
U8 piger 5-mands (15) beg. - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 4
U8 piger 5-mands (15) beg- 17. september Pulje 2
U8 drenge 3-mands (15) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 3-mands (15) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 22
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 22
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 21
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 19
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 20
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 19
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 21
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 20
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 19
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 18
U7 piger 3-mands (16-17) - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 8
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 1

Log ind