B1913

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre-DS 2023-24 Pulje 3
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 252
Kvinde S2 - Forår 2024 (11:11/9:9)
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 2
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 1
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
Kvinde 7:7 - Forår 2024
Kvinde 7:7 - Forår 2024
Kvinde 7:7 - Forår 2024
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 4
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 3
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 1
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9)
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9)
U15
U15 drenge LIGA 3 11:11 - Opstartsbold Pulje 2
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
Inde - U15 drenge (2009) Pulje 1
Inde - U15 drenge (2009) Pulje 2
Inde - U15 drenge A (2009) - 2. halvdel Pulje 1
Finalestævne - U15 drenge A Pulje 1
U14
U14 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold Pulje 2
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Efterår 2023 Pulje 1
Inde - U14 drenge A (2010) Pulje 1
Inde - U14 drenge B (2010) Pulje 3
Inde - U14 drenge A (2010) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U14 drenge B (2010) - 2. halvdel Pulje 1
U10
Inde - U10 drenge D (2014) 20/1 Pulje 1
Inde - U10 drenge D (2014) 3/2 Pulje 1
Inde - U10 drenge D (2014) 10/3 Pulje 1
U9
Inde - U9 drenge A /B (2015) 20/1 Pulje 1
Inde - U9 drenge A /B (2015) 10/3 Pulje 2
Inde - U9 drenge C (2015) 20/1 Pulje 5
Inde - U9 drenge C (2015) 10/3 Pulje 1
U8
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 21/1-24 I Ringe - Mødetid 8.45 - Bane 1.
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 13.30 - Bane 2
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 13.30 - Bane 2
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 9/3-24 I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 1
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 9/3-24 I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 2
Inde - U8 drenge A/B (2016) 13/1 Pulje 2
Inde - U8 drenge A/B (2016) 28/1 Pulje 3
Inde - U8 drenge A/B (2016) 2/3 Pulje 1
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I Ringe - Mødetid 12.45 - Bane 2
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 13.30 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 I Rantzausminde - Mødetid 8.45 - Bane 3
U6
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 9/3-24 I Rantzausminde - Mødetid 8.45 - Bane 1
U5
Inde - U5 mix 3:3 (2019) 21/1-24 I TPI - Mødetid 8.45 - Bane 2
Inde - U5 mix 3:3 (2019) 21/1-24 I TPI - Mødetid 8.45 - Bane 2
Inde - U5 mix 3:3 (2019) 25/2-24 I Allested - Mødetid 8.45 - Bane 1
Inde - U5 mix 3:3 (2019) 25/2-24 I Allested - Mødetid 8.45 - Bane 1
Inde - U5 mix 3:3 (2019) 9/3-24 I Assens - Mødetid 8.45 - Bane 1
Inde - U5 mix 3:3 (2019) 9/3-24 I Assens - Mødetid 8.45 - Bane 1

Log ind