Sanderum BK

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 3
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9)
U17
U16/U17 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold Pulje 1
U16
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - efterår 2023 Pulje 1
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024
Inde - U16 drenge (2008) Pulje 2
Inde - U16 drenge A (2008) - 2. halvdel Pulje 1
Finalestævne - U16 drenge A Pulje 1
U15
U15 drenge LIGA 3 11:11 - Opstartsbold Pulje 1
U15 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold Pulje 1
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 3
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 2
U14
U14 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold Pulje 2
U14 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold Pulje 1
U14 drenge Liga 6 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Forår 2024
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Efterår 2023 Pulje 1
Futsalstævne - U13/U14 drenge 280124 Pulje 1
Futsalstævne - U13/U14 drenge 280124 Pulje 1
Futsalstævne - U13/U14 drenge 280124 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 3 (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 1
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 1
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 2
U13 Drenge Liga 3 (2011) 8:8 - Forår 2024
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024
Futsalstævne - U13/U14 drenge (2010-11) 200124 Pulje 1
Futsalstævne - U13/U14 drenge (2010-11) 200124 Pulje 1
Futsalstævne - U13/U14 drenge (2010-11) 200124 Pulje 1
U12
U12 dr. 8:8 A (2012) - efterår 2023 Pulje 1
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 3
Inde - U12 drenge A/B (2012) 14/1 Pulje 2
Inde - U12 drenge A/B (2012) 24/2 Pulje 1
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024
U11
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 1
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024
U10
U10 dr. 5:5 A (2014) - efterår 2023-Turnering Pulje 2
U10B-Kunststævne 3/3 Spilletid 2x10 min.
U10C-Kunststævne 3/3 Spilletid 1x15 min
U10B-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min.
U10C-Kunststævne 17/3 Spilletid 1x15 min bane 3
Inde - U10 drenge A/B (2014) 20/1 Pulje 3
Inde - U10 drenge A/B (2014) 3/2 Pulje 3
Inde - U10 drenge A/B (2014) 10/3 Pulje 3
Inde - U10 drenge D (2014) 20/1 Pulje 1
Inde - U10 drenge D (2014) 3/2 Pulje 1
Inde - U10 drenge D (2014) 10/3 Pulje 1
U8
U8B-Kunststævne 10/3 Spilletid 2x10 min
U8B-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min bane 2
Inde - U8 drenge A/B (2016) 13/1 Pulje 3
Inde - U8 drenge A/B (2016) 2/3 Pulje 1
Inde - U8 drenge C (2016) 13/1 Pulje 2
Inde - U8 drenge C (2016) 28/1 Pulje 2
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 12.45 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 12.45 - Bane 2.
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 11.15 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 11.15 - Bane 2
U6
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 21/1-24 I Ringe - Mødetid 12.45 - Bane 1
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 8.45 - Bane 1

Log ind