MENU

Aarslev BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre S1 - Efterår 2022 Pulje 4
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 5
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 3
Kvinde 7M C - Efterår 2022 Pulje 1
Super Masters - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U16
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga 2A (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 514
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M- efterår 2022 Pulje 1
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 1 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 602
U14 Drenge Liga 2B (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 615
U14 drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 2
U14 drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M-efterår 2022 ombrydn Pulje 763
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1
U13 Drenge Liga 6 (C) (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M Fælles - efterår 2022 Pulje 715
U13 Drenge Liga 4 (2010) - EFTER OMBRYDNING Pulje 2
U12
U12 drenge 8M B (2011) - efterår 2022 Pulje Midtsyd
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje Øst
U11/12 piger D (2011-2012) 5 MANDS 1/10 I Hesselager - 3 baner - 2 x 10 min.
U11
U11 drenge 8M C (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje Øst
U11 drenge 8M B (2012) - 2. turneringshalvdel Pulje Midtsyd
U11 drenge 8M C (2012) - 2. turneringshalvdel Pulje Fyn
U11 pige 8M C (2012) - efterår 2022 - Turnering Pulje 1
U10
U10 drenge B (2013) 5M - 1/10 I B1909 - 2 baner - 2*10 min
U10 drenge B (2013) 5M - 8/10 I Nyborg - 3 baner - 2x10 min
U10 drenge B (2013) 5M - 15/10 I MGBK - 2 baner - 2x10 min
U10 drenge C (2013) 5M - 16/10 I Stjernen - 2 baner - 2x10 min
U9
U9 drenge A (2014) 5M - 9/10 I Årslev - 3 baner - 2x10 min
U9 drenge C (2014) 5M - 9/10 I Aarslev - 1 bane - 1x14 min
U8
U8 drenge B (2015) 5M - 2/10 I Søndersø - 3 baner - 2x10min
HORST WEIN-Stævne: U8 drenge B (2015) 5M - 9/10 I Tåsinge - 2 baner - 2x10 min
U8 drenge B (2015) 5M - 16/10 I FC Odense - 2 baner - 2x10 min
U8 drenge C (2015) 5M - 2/10 I Rolfsted - 2 baner - 2x10 min
HORST WEIN-Stævne: U8 drenge C (2015) 5M - 9/10 I SSV Højfyn - 2 baner - 2x10 min
U8 drenge C (2015) 5M - 16/10 I Thurø - 3 baner - 2x10 min
U7
U7 blandet niveau (2016) 3M 1/10 I Tarup/Paarup - Bane 4/4 - 1x12 min
U7 blandet niveau (2016) 3M 8/10 I Skeby - Bane 1 - 1x12 min
U7 blandet niveau (2016) 3M 15/10 I SKFIF - Bane 1 af 2 - 1x12 min

Log ind