MENU

FA 2000 //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Grundspil 2022/23 Pulje 1
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Serie 1, P2 22/23 Pulje 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår P2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår P2
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 3
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 8
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 5
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 2
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 4
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 5
KS, Kvinder Efterår KSK E
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 1
Herre Senior 1 7M Efterår P1
Herre Senior 2 7M Efterår P3
Herre Senior 2 7M Efterår P2
Herre Senior 3 7M Efterår P3
Herre Senior 3 7M Efterår P5
Herre Senior 4 7M Efterår P5
Herre Senior 4 7M Efterår P7
Herre Senior 4 7M Efterår P1
Herre Senior 4 7M Efterår P3
Herre Senior 5 7M Efterår P1
Herre Senior 5 7M Efterår P2
Herre Senior 5 7M Efterår P8
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1
Herre Senior 1 7M Forår P2
Herre Senior 2 7M Forår P2
Herre Senior 2 7M Forår P4
Herre Senior 4 7M Forår P1
Herre Senior 4 7M Forår P5
Herre Senior 4 7M Forår P7
Herre Senior 4 7M Forår P8
Herre Senior 4 7M Forår P6
Herre Senior 5 7M Forår P8
Herre Senior 5 7M Forår P8
Herre Senior 5 7M Forår P8
Kvinde Senior 3 7M Efterår Pulje 1
M+32 2 7M Efterår Pulje 1
M+50 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
M+55 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
M+60 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
U19
U19 Drenge Øst 1 E 2022 (04) P1
U19 Drenge M (04) Efterår Mester
U19 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U17
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 2
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
U16
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U16 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje A
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
U15 Drenge M (08) Efterår Mester
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
U14
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje B
U14 Piger Liga 2 (09) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 2
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 4
U14 Piger (09) 7:7 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje A
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U13 Drenge 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3A
U13 Piger 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række 1A
U12
U12 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 1
U12 Drenge (11) 8v8 2 Efterår Pulje 1
U12 Drenge (11) 8v8 3 Efterår Pulje 3
U12 Piger (11) 1 8v8 Efterår Pulje 1
U12 Piger (11) 3 8v8 Efterår Pulje 1
U11
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår Pulje 1
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 1
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 4
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1
U10
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 1
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3
U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 3
U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 3
U10 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1
U10 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1
U9
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 3
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 1
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3
U9 Piger (14) 3 5v5 Efterår Pulje 1
U8
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 1
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 3
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 3
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 3
U8 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 2
U7
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 3
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 5
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 6
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 2
U7 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1
U7 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 2
U6
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3

Log ind