Boldklubben Rødovre

Ryd
Hold Pulje
Senior
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
Sydbank Pokalen for kvinder 2024/25 - Øst Pokal
VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 2
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 4
Futsal 1. Division Øst, Kvinder Pulje 1
Serie 1, P1 23/24 P1
Serie 4, P2/9 Forår P8
Kvinde Senior 2 7:7 Forår P2
DBU Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 2 7:7 Forår P1
Herre Senior 5 7:7 Forår P6
Old Boys-LP Øst
VinterBOLD 7/8-mands M+32 1 Pulje 1
M+32 Øst 2024 Pulje 1
VinterBOLD 7/8-mands M+40 2 Pulje 2
M+40 M 7:7 Forår Mester
M+40 1 7:7 Forår Pulje 1
M+50 M 7:7 Forår Mester
M+55 7:7 Forår Mester
VinterBOLD 7-mands M+65 Pulje 1
M+65 7:7 Forår Pulje 1
VinterBOLD 5-mands M+70 Pulje 1
M+70 5:5 Forår Pulje 1
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 3
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 6
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
U12
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 2
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 6
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 6
U11
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 3
U10
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 5
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 5
VinterBold U9 Piger 3 (15) 5:5 Pulje 2
U8
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U5
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1

Log ind