Boldklubben Skjold

Ryd
Hold Pulje
Senior
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Herre-DS 2023-24 Pulje 2
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 2
VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 5
VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 4
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 2
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
Serie 3, P2/5 Forår P3
Serie 3, P2/5 Forår P4
Serie 3, P2/5 Forår P5
Serie 4, P2/9 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P4
Serie 4, P2/9 Forår P6
Serie 4, P2/9 Forår P8
Serie 4, P2/9 Forår P3
Serie 4, P2/9 Forår P5
Serie 4, P2/9 Forår P7
Serie 4, P2/9 Forår P5
Serie 4, P2/9 Forår P9
Serie 2, Kvinder Forår P2
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 3
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U16
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 3
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4
VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 2
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 4
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 4
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 4
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
U12
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 3
VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 7
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 7
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 3
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 3
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 8
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 7
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 8
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 7
U10
U10 drenge A+B (14) Futsal Pulje 1
U10 drenge A+B (14) Futsal Pulje 2
U10 drenge A+B (14) Futsal 7/1-24 Pulje 1
U10 drenge A+B (14) Futsal 7/1-24 Pulje 2
U10 drenge C+D (14) Futsal Pulje 3
U10 drenge C+D (14) Futsal Pulje 2
U10 drenge C+D (14) Futsal Pulje 1
U10 drenge C+D (14) Futsal7/1-24 Pulje 1
U10 drenge C+D (14) Futsal7/1-24 Pulje 4
U10 drenge C+D (14) Futsal7/1-24 Pulje 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3
VinterBold U10 Piger 3 (14) 5:5 Pulje 1
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 6
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 6
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2
U8
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 4
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
U5
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1

Log ind