Boldklubben Vestia

Ryd
Hold Pulje
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 4
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 Pulje 1
Serie 1, P1 23/24 P1
Serie 3, P2/5 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P7
Kvinde Senior 1 7:7 Forår P1
DBU Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 2 7:7 Forår P4
Herre Senior 5 7:7 Forår P3
Herre Senior 5 7:7 Forår P4
Herre Senior 5 7:7 Forår P9
VinterBOLD 7/8-mands M+32 2 Pulje 2
M+32 2 7:7 Forår Pulje 1
M+50 2 Forår - Dommerløs række P2
M+50 1 7:7 Forår Pulje 1
U19
VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 4
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U18
VinterBOLD U-18 piger 1-2 Pulje 2
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
U17
VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 2
VinterBOLD U-17 Drenge 3-4 Pulje 2
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 2
U16 Piger 1 (08/09) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 6
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 3
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 4
VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 2
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 4
VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 Pulje 2
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
U14 Piger M (10) Forår Mester
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 11M U-13 drenge Liga Pulje 4
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 4
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 4
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 Pulje 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
U12
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 5
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 6
VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 2
U11
U11 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde medalje Pulje 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 4
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 6
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 5
VinterBold U11 Piger 3 (13) 5:5 Pulje 2
U10
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 7
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 5
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 4
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 4
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 4
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind