FC Holte

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 5 - Efterår
8:8 Herresenior 1 - Efterår
U19
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 1
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår
U17
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
U17 Drenge 2 (08) Efterår
U16
U16 Drenge 2 (09) Efterår
U15
U15 Drenge 1 (10) Efterår
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 4 (10) Efterår
U14
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 1 (11) Efterår
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår
U13
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 9
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 30
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 31
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 29
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 32
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
U7 piger 3:3 (17-18) - 11. maj Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 11. maj Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 11

Log ind