MENU

IF Skjold Birkerød //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 3
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
Herresenior S4-S6 VinterBOLD P5
Veteran-LP Øst
M+40 VinterBOLD Pulje 1
U19
U19 Drenge Futsal B (04-05) Pulje 1
U19 Drenge Øst 2 Forår (04) 2023 Øst 2
Ungdomspokal U19 Drenge (04) 22/23 P1
U19 Drenge Øst (04-05) VinterBOLD Pulje 1
U19 Drenge 1-2 (04-05) VinterBOLD Pulje 3
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U16 Piger Futsal B (07) Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U16 Drenge Mester (07) VinterBOLD Pulje 1
U16 Drenge 1-2 (07) VinterBOLD Pulje 3
U16 Piger 1-2 (07/08) VinterBOLD P2
U15
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje A
U15 Drenge Liga 3 (08) forår Pulje B
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U15 Piger Futsal (08) Pulje 1
U15 Drenge Mester (08) VinterBOLD Pulje 1
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD Pulje 3
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U14 Piger Futsal B (09) Pulje 1
U14 Drenge Mester (09) VinterBOLD Pulje 1
U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD Pulje 3
U14 Piger 1-2 (09) VinterBOLD Pulje 2
U14 Piger (09) 7M/8M VinterBOLD Pulje 3
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U13 drenge 5-mands(10) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1
U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD Pulje 2
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 2
U13 Piger 2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 2
U12
U12 piger 5-mands (11) begynder - 4. september Pulje 2
U12 piger 5-mands (11) begynder -18. september Pulje 1, 3 baner
U12 piger 5-mands (11) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1, 3 baner
U12 Drenge 1 (11) 8M VinterBOLD Pulje 1
U12 Drenge 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 2
U12 Drenge 4 (11) 8M VinterBOLD Pulje 2
U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 1
U11
U11 drenge 5-mands (12) begynder- 21. august Pulje 1
U11 drenge 5-mands (12) begynder- 4. september Pulje 2
U11 drenge 5-mands (12) beg- 18. september Pulje 2
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2
U11 Drenge 2 (12) 8M VinterBOLD Pulje 1
U11 Drenge 2 (12) 8M VinterBOLD Pulje 2
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD Pulje 3
U10
U10 drenge A+B (13) Futsal 6/11-22 Pulje 1
U10 drenge A+B (13) Futsal 6/11-22 Pulje 2
U10 drenge A+B (13) Futsal 08/01-23 Pulje 1
U10 drenge A+B (13) Futsal 08/01-23 Pulje 2
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 1
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 1
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal 6/11-22 Pulje 1
U10 drenge C+D (13) Futsal 6/11-22 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal 4/12-22 Pulje 1
U10 drenge C+D (13) Futsal 4/12-22 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal 08/01-23 Pulje 1
U10 drenge C+D (13) Futsal 08/01-23 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 1
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 1
U10 piger (13) Futsal 4/12-22 Pulje 1
U10 piger (13) Futsal 08/01-23 Pulje 1
U10 piger (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 1
U10 piger (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 8
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 4. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 8
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 18. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 7
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 4
U10 piger 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 18.september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1
U10 pi.(13) beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 2
U10 pi.(13) beg.Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3
U10 pi.(13) beg.Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 3
U10 pi.(13) beg.Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 3
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 1
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 2
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 3
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 1
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2
U9
U9 drenge A+B (14) Futsal 6/11-22 Pulje 1
U9 drenge A+B (14) Futsal 4/12-22 Pulje 1
U9 drenge A+B (14) Futsal 08/01-23 Pulje 1
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 1
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 20. august Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13
U9 pi 5-mands(14) begynder-8.oktober Medaljestævne Pulje 2
Queens Cup - U6 - U9 Pulje 2
U9 drenge(14) 1 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1
U9 drenge(14) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1
U9 drenge(14) 1 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 1
U9 drenge(14) 1 Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 1
U9 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 2
U9 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 7
U9 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 5
U9 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 7
U9 pi(14) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3
U9 pi(14) beg. Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 1
U9 pi(14) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 3
U8
U8 piger (15) Futsal 6/11-22 Pulje 1
U8 piger (15) Futsal 4/12-22 Pulje 1
U8 piger (15) Futsal 08/01-23 Pulje 1
U8 piger (15) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 5
U8 piger 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 3
U8 piger 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6
U8 piger 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 4/12 Pulje 2
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 4/12 Pulje 1
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 2
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 13
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 9
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 12
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 14
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 12
U6 dr (17) ½ banestævne Helsinge 13/11 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Helsinge 13/11 Pulje 3
U6 dr (17) ½ banestævne Hedehushallen 27/11 Pulje 3
U6 dr (17) ½ banestævne Hedehushallen 27/11 Pulje 2

Log ind