Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2014
13:30
Nykøbing FC
0
Hillerød
5
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2014
15:00
KFB
0
Vordingborg IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2014
15:00
Greve Fodbold
3
Herlufsholm GF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2014
13:30
FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2014
15:00
Føroyar
0
Nykøbing FC
6
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2014
15:00
BSF
1
KFB
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2014
15:00
Oversidder
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2014
13:00
Vordingborg IF
1
S.C. Egedal
4
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2014
13:00
Hillerød
0
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2014
13:00
FB
3
Roskilde Pigefodbold
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2014
13:30
Nykøbing FC
1
Vordingborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2014
15:00
KFB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2014
15:00
Greve Fodbold
Føroyar
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2014
12:00
Herlufsholm GF
1
Hillerød
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2014
18:15
S.C. Egedal
2
BSF
4
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2014
14:00
Vordingborg IF
0
Greve Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2014
15:00
Føroyar
0
Herlufsholm GF
6
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2014
15:00
BSF
7
Nykøbing FC
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2014
15:00
Oversidder
S.C. Egedal
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2014
13:00
Hillerød
1
FB
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2014
14:00
Roskilde Pigefodbold
6
KFB
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2014
18:15
Roskilde Pigefodbold
BSF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2014
13:00
FB
5
KFB
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2014
13:00
S.C. Egedal
3
Roskilde Pigefodbold
6
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2014
13:30
Nykøbing FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2014
15:00
Greve Fodbold
6
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2014
13:00
Herlufsholm GF
4
Vordingborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2014
13:00
Hillerød
Føroyar
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2014
17:45
S.C. Egedal
2
Føroyar
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2014
13:00
KFB
0
S.C. Egedal
6
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2014
14:00
Vordingborg IF
2
Hillerød
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2014
15:00
Føroyar
1
FB
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2014
15:00
BSF
2
Herlufsholm GF
5
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2014
15:00
Oversidder
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2014
14:00
Roskilde Pigefodbold
2
Nykøbing FC
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2014
13:00
Hillerød
3
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2014
13:00
FB
2
S.C. Egedal
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2014
13:30
Nykøbing FC
4
KFB
3
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2014
15:00
Føroyar
3
Vordingborg IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2014
15:00
Greve Fodbold
6
Roskilde Pigefodbold
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2014
13:00
Herlufsholm GF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2014
13:00
S.C. Egedal
2
Nykøbing FC
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2014
14:00
Vordingborg IF
1
FB
4
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2014
15:00
KFB
1
Greve Fodbold
12
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2014
15:00
BSF
6
Føroyar
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2014
15:00
Oversidder
Hillerød
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2014
14:00
Roskilde Pigefodbold
1
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2014
13:00
FB
4
Nykøbing FC
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2014
13:30
Vordingborg IF
2
BSF
4
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2014
15:00
Greve Fodbold
6
S.C. Egedal
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2014
15:00
Føroyar
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2014
13:00
Herlufsholm GF
3
KFB
0
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2014
13:00
Herlufsholm GF
2
FB
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2014
15:00
Hillerød
2
Roskilde Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2014
13:00
FB
2
BSF
4
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2014
13:00
S.C. Egedal
2
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2014
15:00
KFB
4
Hillerød
5
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2014
15:00
Oversidder
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2014
15:00
Nykøbing FC
1
Greve Fodbold
9
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2014
13:00
Roskilde Pigefodbold
4
Føroyar
0
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2014
13:00
Vordingborg IF
1
Roskilde Pigefodbold
1
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2014
13:00
Greve Fodbold
3
FB
1
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2014
13:00
Herlufsholm GF
7
Nykøbing FC
0
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2014
13:00
Hillerød
2
S.C. Egedal
0
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2014
13:00
Føroyar
0
KFB
2
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2014
13:00
BSF
Oversidder
|
Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding
indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via
kluboffice. At
tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice
Bemærk at klubberne skal anvende elektronisk holdkort.
Flytning af kampe: Anmodning om flytning af kamp(e) skal ske via hjemmeholdet, der skal rette henvendelse til sin lokalunion. Husk at flyttefristen er 8 dage fra ny som oprindelig spilledato.