MENU

Træningskamp Ungdom U14 - U18 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
871453 fr
27-11 2015
Kl. 19:00
Nykøbing FC NFC U17-1 NFC Anlæg Nord Kunst Nykøbing FC
922721 fr
11-12 2015
Kl. 18:00
Nykøbing FC DMI U16 NFC Anlæg Nord Kunst Nykøbing FC
983440
16-01 2016
Kl. 12:30
Nykøbing FC NFC U15 Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
980752
20-02 2016
Kl. 13:00
Nykøbing FC NFC U15 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
454621
28-02 2016
Kl. 10:00
Væggerløse U17 NFC U17 NBJ Arena Væggerløse BK
545870 to
03-03 2016
Kl. 17:00
DMI U16 NFC U17 DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
558010
12-03 2016
Kl. 12:00
FCN U14 FCN U15 Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
980753
13-03 2016
Kl. 13:00
Nykøbing FC NFC U15 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
421100
19-03 2016
Kl. 10:30
FC Nakskov Døllefjelde Musse IF Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
424794 on
03-08 2016
Kl. 18:00
NFC U15 NFC U17 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
902103 ti
09-08 2016
Kl. 18:00
B. Frem Døllefjelde Musse IF JP Air Tech Arena B. Frem
734196 to
11-08 2016
Kl. 17:30
FCN U15 FCN U17 OK+ stadion FC Nakskov
886086
29-10 2016
Kl. 14:30
Errindlev G & I S3 Rødbyhavn S3 Errindlev stadion Errindlev G & I
887505 fr
04-11 2016
Kl. 18:30
NFC 8-mands B. Frem 8-mands Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
901486 on
16-11 2016
Kl. 17:45
Nykøbing FC Langebæk Alliancen Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
355593 fr
18-11 2016
Kl. 18:30
DBU PIGE LF. U16 TGB DRENGE U14 Zoo Banen (11 mands kunst) DBU Lolland-Falster
900481
19-11 2016
Kl. 11:00
U14 DBU LF U14 pigehold Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
931303
26-11 2016
Kl. 11:00
NFC U14 HB Køge U14 Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
931371
04-12 2016
Kl. 11:30
FC Nakskov Nykøbing FC Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
439225
21-01 2017
Kl. 11:00
U-15 NFC U-17 NFC Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
547900
28-01 2017
Kl. 14:30
U15 Tingsted U15 Vordingborg Zoo Banen (11 mands kunst) Tingsted BK
549320
28-01 2017
Kl. 14:30
U14 Tingsted U14 Vordingborg Skovbanen (11 mands kunst) Tingsted BK
606645
11-02 2017
Kl. 12:30
U17 NFC U16 Herlufsholm Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
114243
19-02 2017
Kl. 14:00
Døllefjelde Musse IF Maribo Boldklub Zoo Banen (11 mands kunst) Døllefjelde Musse IF
115812 on
01-03 2017
Kl. 17:30
NFC U15 FCN U15 Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
281379
25-03 2017
Kl. 11:00
NFC U-16 Piger NFC U-14 Piger Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
354582
01-04 2017
Kl. 12:45
Tingsted U14 TGB U14 Tingsted stadion Tingsted BK
547423 on
02-08 2017
Kl. 18:30
FC Nakskov Nykøbing FC OK+ stadion FC Nakskov
134805
06-08 2017
Kl. 15:00
B. Frem HIK JP Air Tech Arena B. Frem
601631 ma
07-08 2017
Kl. 17:00
FC Nakskov Rødby BK OK+ stadion FC Nakskov
599753 ma
14-08 2017
Kl. 18:30
FC Nakskov Tingsted BK OK+ stadion FC Nakskov
180953 on
16-08 2017
Kl. 17:00
Nykøbing FC Vordingborg NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
289683
02-09 2017
Kl. 10:00
B. Frem Langebæk Alliancen JP Air Tech Arena B. Frem
290178
09-09 2017
Kl. 11:00
TGB Solrød TGB´s anlæg TGB
588040 on
15-11 2017
Kl. 18:45
Tingsted Nykøbing FC Skovbanen (11 mands kunst) Tingsted BK
572120 fr
12-01 2018
Kl. 19:00
Døllefjelde Musse IF Radsted Zoo Banen (11 mands kunst) Døllefjelde Musse IF
713930
17-02 2018
Kl. 13:00
Nykøbing FC B.Frem NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
639891
17-02 2018
Kl. 15:00
B 1990 S2 B 1938 S2 Zoo Banen (11 mands kunst) B 1990
852026 to
22-02 2018
Kl. 19:00
DMI LF Systofte LF Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs Døllefjelde Musse IF
852762 fr
23-02 2018
Kl. 19:00
Nørre Alslev BK NFC s.2 Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs Nørre Alslev BK
851719
24-02 2018
Kl. 11:15
VB LFS B. Frem LFS Gunslevholm Idrætsefterskole Væggerløse BK
643795
24-02 2018
Kl. 14:30
Maribo BK LFserie Horbelev LF serie MB's anlæg Maribo BK
639892
25-02 2018
Kl. 15:00
B 1990 S2 SB S2 Zoo Banen (11 mands kunst) B 1990
714162
03-03 2018
Kl. 14:30
Nykøbing FC U19 Maribo LF NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
866541
03-03 2018
Kl. 15:00
Systofte TGB Zoo Banen (11 mands kunst) Systofte BK
184580
04-03 2018
Kl. 13:00
Væggerløse NFB LF IEG Kunstgræsbane Væggerløse BK
885968 on
07-03 2018
Kl. 18:45
NFB NAB Gunslevholm Idrætsefterskole Nordfalster FB
988866 fr
09-03 2018
Kl. 19:30
Søllested IF LF Branderslev Kunstgræsbanen, Nakskov Søllested IF
749137
10-03 2018
Kl. 11:00
B. Frem ØGIF S1 Gunslevholm Idrætsefterskole B. Frem
317024
10-03 2018
Kl. 11:00
B. Frem ØGIF S1 Gunslevholm Idrætsefterskole B. Frem
728962
10-03 2018
Kl. 13:00
Guldborg IF NFB HS2 NFC Anlæg Nord Kunst Guldborg IF
728881
10-03 2018
Kl. 14:30
Nykøbing FC U19 NFC sj.s NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
857280
11-03 2018
Kl. 10:00
FC Nakskov Tingsted BK Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
886533
11-03 2018
Kl. 11:00
Nykøbing FC NFB Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
867127
11-03 2018
Kl. 15:00
TGB H2 Tingsted H2 Skovbanen (11 mands kunst) TGB
639893 ti
13-03 2018
Kl. 19:00
B 1990 S2 ØUB S2 NFC Anlæg Nord B 1990
714216 fr
16-03 2018
Kl. 19:00
MB Undløse BK Zoo Banen (11 mands kunst) Maribo BK
852759
17-03 2018
Kl. 09:15
NFB Undløse BK Zoo Banen (11 mands kunst) Nordfalster FB
541998
17-03 2018
Kl. 11:15
Frem Sakskøbing LUIF Sjællandsserien Zoo Banen (11 mands kunst) B. Frem
883652
17-03 2018
Kl. 13:00
TGB Hvalsø IF NFC Anlæg Nord Kunst TGB
350462
17-03 2018
Kl. 13:15
Nykøbing FC U19 MB LF Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
726219
17-03 2018
Kl. 15:00
Væggerløse BK damer EB damer NBJ Arena Væggerløse BK
115014
17-03 2018
Kl. 16:00
MB Sundby Bk. 3 MB's anlæg Maribo BK
849229
17-03 2018
Kl. 17:00
Væggerløse BK HS2 B 1990 HS2 Zoo Banen (11 mands kunst) Væggerløse BK
550314 on
21-03 2018
Kl. 18:30
Nykøbing FC Væggerløse Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
737424 on
21-03 2018
Kl. 19:00
Døllefjelde Musse IF Tingsted Gunslevholm Idrætsefterskole Døllefjelde Musse IF
989010 fr
23-03 2018
Kl. 19:30
Søllested IF LF Horslunde Søllested stadion Søllested IF
776384
24-03 2018
Kl. 14:00
Væggerløse Copenfalster NBJ Arena Væggerløse BK
779950
24-03 2018
Kl. 15:15
Eskilstrup Guldborg IF NFC Anlæg Nord Kunst Eskilstrup BK
883650
25-03 2018
Kl. 09:00
TGB Vordingborg IF NFC Anlæg Syd TGB
550367
25-03 2018
Kl. 11:00
Nykøbing FC Ørslev GIF (V) Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
989032 on
28-03 2018
Kl. 18:30
Søllested IF FC Nakskov Søllested stadion Søllested IF
978027 on
04-04 2018
Kl. 20:00
NFC Tingsted Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
801824 to
24-05 2018
Kl. 18:30
Eskilstrup BK U18 næsgaard U18 Eskilstrup stadion Eskilstrup BK
739672
07-07 2018
Kl. 13:00
Nykøbing FC Næstved NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
359332 on
25-07 2018
Kl. 19:00
Radsted Bandholm BK Radsted Kiosk Arena Radsted IF
359162 to
26-07 2018
Kl. 18:45
Frem Sakskøbing Vordingborg IF JP Air Tech Arena B. Frem
383369
28-07 2018
Kl. 13:00
Væggerløse BK FC Nakskov NBJ Arena Væggerløse BK
157973
28-07 2018
Kl. 13:00
DMI NFB DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
514341 ma
30-07 2018
Kl. 18:30
Nykøbing FC Slagelse B&I NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
157984 ti
31-07 2018
Kl. 19:00
DMI FC Nakskov DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
771495 to
02-08 2018
Kl. 19:00
Rødby Vordingborg IF Rødby stadion Rødby BK
674268 to
02-08 2018
Kl. 19:15
SIF LFS ØUB S1 Søllested stadion Søllested IF
383636 fr
03-08 2018
Kl. 19:00
Væggerløse BK Møn NBJ Arena Væggerløse BK
104659 fr
03-08 2018
Kl. 19:00
Nordfalster FB Østmøn SGI Nørre Vedby Hallen Nordfalster FB
104660
04-08 2018
Kl. 12:00
Stubbekøbing BK Horbelev lf SB´s anlæg Stubbekøbing BK
915365
04-08 2018
Kl. 13:30
Tingsted BK Ørslev Tingsted stadion Tingsted BK
350312 ti
07-08 2018
Kl. 18:30
FC Nakskov LF serie Rødby LF serie OK+ stadion FC Nakskov
185112 ti
07-08 2018
Kl. 18:30
Nykøbing FC Herlufsholm GF NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
307945 ti
07-08 2018
Kl. 19:00
Radsted IF Birket Radsted Kiosk Arena Radsted IF
429073 ti
07-08 2018
Kl. 19:00
Eskilstrup Guldborg IF Eskilstrup stadion Eskilstrup BK
382531 ti
07-08 2018
Kl. 19:15
Øster Ulslev BK DMI Øster Ulslev stadion Øster Ulslev BK
322289 to
09-08 2018
Kl. 19:00
Nordfalster FB Ørslev KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
930222 to
09-08 2018
Kl. 19:00
Branderslev IF S1 Horslunde LFS Branderslev stadion Branderslev IF
307872 to
09-08 2018
Kl. 19:15
Rødby BK ØUB Rødby stadion Rødby BK
158001
11-08 2018
Kl. 13:00
DMI Haslev FC DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
307873
11-08 2018
Kl. 14:00
Rødby BK Tingsted Rødby stadion Rødby BK
930220 ti
14-08 2018
Kl. 18:30
TGB Guldborg IF TGB´s anlæg TGB
921094 ti
14-08 2018
Kl. 18:30
Væggerløse BK væggerløse NBJ Arena Væggerløse BK
921095 ti
14-08 2018
Kl. 19:00
TGB Østmøn SGI TGB´s anlæg TGB
382533 ti
14-08 2018
Kl. 19:15
Øster Ulslev BK FC Nakskov LFS Øster Ulslev stadion Øster Ulslev BK
645004 on
15-08 2018
Kl. 19:00
TGB TGB senior TGB´s anlæg TGB
645003 to
16-08 2018
Kl. 18:30
NAB Guldborg IF Burger King Arena Nr. Alslev Nørre Alslev BK
427472 ti
13-11 2018
Kl. 18:30
Nørre Alslev BK Vordingborg Burger King Arena Nr. Alslev Nørre Alslev BK
427473 ti
13-11 2018
Kl. 18:30
NAB Vordingborg Burger King Arena Nr. Alslev Nørre Alslev BK
435437 on
21-11 2018
Kl. 18:40
NFC U14/15 TGB U14/15 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
431780
24-11 2018
Kl. 11:00
Nykøbing FC u13 træn. B. Frem U13 Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
455607
24-11 2018
Kl. 11:00
Tingsted BK Møns FK Zoo Banen (11 mands kunst) Tingsted BK
427158
24-11 2018
Kl. 13:30
FC Nakskov Maribo BK OK+ stadion FC Nakskov
434948 on
28-11 2018
Kl. 19:00
Nykøbing FC Gunslevholm Idrætsefterskole Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
448094 to
06-12 2018
Kl. 18:00
FC Nakskov U15 Fc Nakskov U14 Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
579943
08-12 2018
Kl. 11:00
Nykøbing FC U13 FC Roskilde U13 Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
503621
09-12 2018
Kl. 11:45
Tingsted BK Nykøbing FC Zoo Banen (11 mands kunst) Tingsted BK
173903
19-01 2019
Kl. 12:00
FC Nakskov Haslev FC OK+ stadion FC Nakskov
215190
26-01 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC u13 træn. hvidovre U13 Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
253010 to
07-02 2019
Kl. 18:30
Nykøbing FC U16 Piger Nykøbing FC U14 Piger Gunslevholm Idrætsefterskole Nykøbing FC
173931
09-02 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC Ringsted IF Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
173932
10-02 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC FC Roskilde Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
266704
23-02 2019
Kl. 10:30
FC Nakskov Maribo BK OK+ stadion FC Nakskov
273750
23-02 2019
Kl. 13:30
Nykøbing FC U15 AB U15 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
215438
24-02 2019
Kl. 10:30
Nykøbing FC u13 træn. Skovshoved U13 Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
173933
24-02 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC Brøndbyernes IF Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
294541 on
06-03 2019
Kl. 18:30
Nykøbing FC U15 Stubbekøbing U15 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
215211
09-03 2019
Kl. 10:30
Nykøbing FC u13 træn. Karslunde IF U13 Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
295687
09-03 2019
Kl. 13:00
NFB U15 FC Nakskov U15 KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
277616
10-03 2019
Kl. 14:00
Nykøbing FC u13 træn. greve fod u13 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
374814 on
13-03 2019
Kl. 18:30
Nykøbing FC U15 TGB U15 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
173934
16-03 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC Sorø Freja Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
426964 on
20-03 2019
Kl. 18:30
Nykøbing FC U15 TGB U15 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
665256
30-03 2019
Kl. 10:00
Tingsted BK u14 LUIF u14 Tingsted stadion Tingsted BK
508332
03-08 2019
Kl. 10:00
TGB Vordingborg TGB´s anlæg TGB
526745
03-08 2019
Kl. 13:00
Nykøbing FC Køge NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
497382
03-08 2019
Kl. 14:00
Nykøbing FC Herfølge NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
598851
03-08 2019
Kl. 14:00
Nordfalster FB FC Nakskov KL Køleteknik Arena FC Nakskov
598852
04-08 2019
Kl. 12:00
FC Nakskov B. Frem KL Køleteknik Arena FC Nakskov
498909
04-08 2019
Kl. 13:00
Nykøbing FC U18 Piger Nykøbing FC U16 Piger NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
498916 ti
06-08 2019
Kl. 18:30
Nykøbing FC U18 Piger TGB U18 Piger NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
569720 on
07-08 2019
Kl. 18:30
Nykøbing FC Øster Ulslev NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
509596 on
07-08 2019
Kl. 19:00
Nykøbing FC FC Nakskov NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
574169 to
08-08 2019
Kl. 19:00
TGB Væggerløse TGB´s anlæg TGB
669249 ti
13-08 2019
Kl. 17:15
FC Nakskov U15 FC Nakskov U16 OK+ stadion FC Nakskov
466571 ti
27-08 2019
Kl. 17:30
Nykøbing FC Gunslevholm NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
131419 fr
30-08 2019
Kl. 18:30
Maribo BK Brøndby MB's anlæg Maribo BK
702566 to
10-10 2019
Kl. 16:30
FC Nakskov U16 FC Nakskov U15 OK+ stadion FC Nakskov
848299
23-11 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC Lyngby Boldklub 1921 Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
869334
24-11 2019
Kl. 13:45
Nykøbing FC U13 Stubbekøbing BK U14 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
770862
24-11 2019
Kl. 13:45
Tingsted BK U15dr Nykøbing FC U15dr. Skovbanen (11 mands kunst) Tingsted BK
852166
30-11 2019
Kl. 11:30
Nykøbing FC U14 Møns FK U15 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
852167
07-12 2019
Kl. 10:30
Nykøbing FC U14 TGB U15 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
852168
07-12 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC U14 GVI NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
252944
12-01 2020
Kl. 10:00
Nykøbing FC U13 TGB U14 drenge NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
674277 fr
24-01 2020
Kl. 18:00
FC Nakskov U15 Nykøbing FC U14 dr. Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
274630
25-01 2020
Kl. 11:00
FC Nakskov U13 dr FC Nakskov U15 dr Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
679476
26-01 2020
Kl. 11:00
Nykøbing FC U14 Piger BSF Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
560785
01-02 2020
Kl. 10:00
Nykøbing FC u13 træn. Vestmøn U13 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
679487
01-02 2020
Kl. 12:00
Nykøbing FC U17 Div Slagelse B&I Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
799574
01-02 2020
Kl. 14:00
Nykøbing FC U14 liga2 AB U14 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
166383
01-02 2020
Kl. 14:30
TGB U15 drenge Møns FK U15 Zoo Banen (11 mands kunst) TGB
610557
08-02 2020
Kl. 12:00
Nykøbing FC U14 BSF U14 Liga2 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
962697
15-02 2020
Kl. 12:00
FC Nakskov U15 drenge FC Nakskov U17 drenge OK+ stadion FC Nakskov
823358
15-02 2020
Kl. 12:30
Nykøbing FC U15 Væggerløse U15 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
799578
16-02 2020
Kl. 14:00
Nykøbing FC U14 liga2 Hvidovre If U14 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
974769
22-02 2020
Kl. 10:30
Nykøbing FC U15 drenge LUIF/B1938 U15 dr NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
679477
23-02 2020
Kl. 10:00
Nykøbing FC U14 Piger Nykøbing FC U13 Drenge NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
679488
29-02 2020
Kl. 12:00
Nykøbing FC U17 Div Hvidovre Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
378246
29-02 2020
Kl. 12:00
Vordingborg U14 pige Nykøbing FC U14 Piger Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs Nykøbing FC
378247
29-02 2020
Kl. 13:20
Havdrup U14 piger Øster Ulslev U16 piger Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs Nykøbing FC
799582
29-02 2020
Kl. 14:00
Nykøbing FC U14 liga2 Borup if U14 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
378248
29-02 2020
Kl. 16:00
Vordingborg U14 pige Øster Ulslev U16 piger Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs Nykøbing FC
378249
29-02 2020
Kl. 17:20
Havdrup U14 piger Nykøbing FC U14 Piger Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs Nykøbing FC
378250
01-03 2020
Kl. 09:30
Havdrup U14 piger Vordingborg U14 piger Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs Nykøbing FC
378251
01-03 2020
Kl. 10:50
Taastrup U16 piger Nykøbing FC U14 Piger Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs Nykøbing FC
525226
01-03 2020
Kl. 14:00
FC Nakskov Ejby IF Fodbold OK+ stadion FC Nakskov
536116
08-03 2020
Kl. 12:30
FC Nakskov U15 drenge B. Frem U15 drenge Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
525228
15-03 2020
Kl. 14:00
FC Nakskov Brøndbyernes IF OK+ stadion FC Nakskov
536117
28-03 2020
Kl. 10:40
FC Nakskov U15 drenge Tingsted U15 drenge Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
717454
27-06 2020
Kl. 11:00
NFC U14 dr liga2 Brøndbyernes IF NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
113712
27-06 2020
Kl. 12:00
NFC U13 dr. 11M Næstved IF U13 dr. 11M NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
113717
28-06 2020
Kl. 12:00
NFC U13 dr. 11M GVI 2 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
269706
01-08 2020
Kl. 12:00
Nykøbing FC B. 73, Slagelse NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
701772
08-08 2020
Kl. 11:00
Nykøbing FC Kjøbenhavns Boldklub NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
701773
08-08 2020
Kl. 11:00
Nykøbing FC Kjøbenhavns Boldklub NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
903685
09-08 2020
Kl. 09:30
Nykøbing FC LUIF/B.1938 LUIF´s anlæg Nykøbing FC
904446
09-08 2020
Kl. 10:30
Nykøbing FC U14 FA 2000 2 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
904445
09-08 2020
Kl. 11:30
Nykøbing FC U15 FA2000 U15 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
269705
09-08 2020
Kl. 12:00
Nykøbing FC Boldklubben 1908 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
903929 ma
10-08 2020
Kl. 18:15
Maribo BK u17 FC Nakskov U17 MB's anlæg Maribo BK
909065
16-08 2020
Kl. 11:00
Nykøbing FC U14 Vordingborg if U14 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster påmail eller på tlf: 5482 6768

Log ind