Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. mar 2010
10:15
Muldbjergskolen - Nordre Skole, Viborg
U17 Drenge 11:11 - 2 x 30 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2018
16:45
Langaa IK
BMI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2018
15:30
Rønde Efterskole
Idrætsefterskolen Lægården
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2018
13:30
Salling Efterskole
Skyum Efterskole
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2018
15:00
Salling Efterskole Piger
Skyum Efterskole Piger
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2018
13:30
Skyum Idrætsefterskole
Salling Efterskole
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2018
11:00
Gylling Efterskole
BGI Akademiet (2x40)
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2018
13:30
Salling Efterskole Piger
Vivild Efterskole Piger
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2018
11:00
SINE
BGI
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2018
18:00
Tarp B
Hjerting/Bække
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2018
19:15
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg KFUM Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2018
10:00
BGI Akademiet
Lægården (Pokalkamp)
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2018
15:00
Bjergsnæs Efterskole - Gudenådalens Efterskole
Skoleliga Drenge 2 x 40 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2018
13:00
Hald Ege Efterskole
UCS10 Skanderborg Skoleliga
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2018
16:00
Bjergsnæs Efterskole - Djursland Efterskole
Skoleliga Drenge 2 x 40 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2018
15:00
Farsø Efterskole U17 drenge 9 mands
Mejlby Efterskole U17
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2018
18:30
FC Horsens
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2018
19:00
Tirstrup Idrætsefterskole
ÅHF
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2018
19:00
Tirstrup Idrætsefterskole
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2018
19:00
Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole
Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2018
14:00
Hald Ege Efterskole
Hald Ege Efterskole
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2018
18:00
Vonsild FK
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2018
15:00
IF Lyseng
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2018
19:00
Vonsild FK
Vonsild oldboys
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2018
19:00
Hornbæk SF
VRI
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2018
14:00
Esbjerg fB
Esbjerg IF 92
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2018
16:00
Flemming Efterskole Dr. 2 x 40 min.
Brøruphus Efterskole
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2018
15:00
Balle Musik- og Idrætsefterskole 2 x 40 min.
Læborg
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2018
09:00
SINE Sportsefterskole
Strib Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2018
14:00
Flemming Efterskole Dr. 2 x 40 min.
Elbæk Efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2018
18:30
Hjørring IF
Vraa/Børglum IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2018
15:00
Mejlby efterskole. Drenge
Farsø efterskole
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2018
14:30
Salling Efterskole
Hedemølle Efterskole
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2018
14:30
Skolefodbold U17 Drenge 2 x 40 min.
Skyum Idrætsefterskole - Gudenådalen
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2018
15:00
Hestlund Efterskole
Aabybro Efterskole
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2018
16:15
Himmerlandscenter Efterskole. Drenge
Rebild Efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2018
10:00
Salling Efterskole
Dueholmskolen
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2018
11:00
Silkeborg Efterskole
Hestlund
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2018
11:00
Silkeborg Efterskole
BGI
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2018
10:00
Viborg Mesterskab Drenge - 2 x 35 min.
Houlkærskolen - Bøgeskovskolen
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2018
10:30
Skyum Idrætsefterskole
Vivild Efterskole
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2018
19:00
Silkeborg IF
Hald Ege Efterskole
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2018
16:30
Hjerting/Bække
FB Fodbold
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2018
19:00
Silkeborg IF
Bjerringbro IF
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2018
19:00
Tirstrup Idrætsefterskole
Aastrup IF
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2018
09:00
Laursens Realskole
Laursens Realskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2018
09:00
Laursens Realskole
???
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2018
11:00
Silkeborg Efterskole
Grenå
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2018
12:00
Laursens Realskole
Gudenaadalens Efterskole
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2019
12:00
Laursens Realskole
Lyngs Idrætsefterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2019
12:00
Laursens Realskole
Lyngs idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2019
13:00
Silkeborg IF
ØBG Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2019
14:00
Storvorde/Sejlflod B
VUGH
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2019
10:45
Storvorde/Sejlflod B
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2019
15:20
Varde IF
Hjerting/Bække
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2019
15:30
Kildevæld
Skamling Efterskole, 2x40
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2019
11:00
Skyum Idrætsefterskole
Sallingsund Efterskole
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2019
15:00
Bjergsnæs Efterskole - Hedemølle Efterskole
Skoleliga Drenge 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2019
12:40
SINE Sportsefterskole
Strib Efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
11:00
Ikast Football Club
HA_85
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
14:30
Vinding SF
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2019
14:15
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg Kfum U17 drenge
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2019
09:00
Dueholmskolen
Galtrup Efterskole
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2019
18:30
Agerskov Sogns UF
Tønder SF
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2019
15:00
Agerskov Ungdomsskole
Løgumkloster Efterskole
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2019
12:00
BMI
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2019
14:15
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2019
15:00
Brøruphus Efterskole
BGI (Skoleliga 3)
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2019
19:40
AaB U17
Vejgaard
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2019
17:30
Agerskov Ungdomsskole
Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2019
13:00
Hou Maritime Idrætsefterskole
Gylling Efterskole (Skoleliga 3)
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
16:15
Silkeborg IF
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2019
12:30
Laursens Realskole
Skyum Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2019
13:20
SINE
Hjemly Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
16:15
Silkeborg IF
Studsgård GIF
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
16:15
Storvorde/Sejlflod B
Vester Hassing GF
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
20:00
IF Lyseng
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2019
19:30
Vonsild FK
Kildevæld
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
12:30
Vinding SF
Ikast Football Club
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
14:30
Sejs Svejbæk IF
Ans IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
15:30
Langaa IK
SMIFF
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
17:00
Nørresundby U17 drenge
NUBI
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2019
13:30
Hald Ege Efterskole
Skoleliga U17 Dr. 2x40 min.
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
14:00
Stensballe IK
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2019
16:00
Himmerlandscenter U17 drenge
Aabybro Efterskoles FF
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2019
19:00
Vonsild FK
Vonsild, oldboys
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2019
19:00
Brønderslev U17 drenge
V Hassing
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2019
10:30
Bjergsnæs Efterskole
UCS10 Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
19:30
Skyum Idrætsefterskole
Skoleliga 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
15:15
Himmerlandscenter U17
HCI
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
16:00
Himmerland Idrætsskole U17 drenge
Mejlby
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
10:30
Himmerland Idrætskole U17 drenge
Gudenådalen
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
11:50
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole U17 drenge
Gudenådalen
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
19:30
Brøruphus Efterskole
Samsø Efterskole
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
19:00
Skole kamp
U17
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
18:30
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole U17 drenge
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
12:00
Hald Ege Efterskole
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
10. jul 2019
18:15
Roanoke FC
Team Midtjylland
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2019
19:00
Sulsted IF
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
10:00
Levring
Strib
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
11:30
Levring Efterskole
Strib
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
18:30
Hanherred Efterskole Drenge
Sønderup Sulsdrup U16
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2019
10:00
SINE Sportsefterskole
Strib 3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
12:00
Aabybro Efterskoles FF
Galtrup U17
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
09:30
Dueholmskolen - Galtrup
Skoleliga Drenge 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2019
12:00
Hald Ege Efterskole 2 - Laursens Realskole
Skoleliga Drenge 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2019
13:30
Hald Ege Efterskole 3 - Laursens Realskole
Skoleliga Drenge 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2019
15:30
Hald Ege Efterskole 4 - Hestlund Efterskole
Skoleliga Drenge 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
10:00
Flemming Efterskole Skoleliga 3 2 x 40 min.
Silkeborg Efterskole
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2019
10:30
Galtrup Efterskole skolekamp på bane 2 ved Midtmo
Skyum Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2019
11:30
Aabybro Efterskoles FF
Dueholm U17 drenge
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2019
17:00
Flemming Efterskole Skoleliga 3 2 x 40 min.
Brøruphus Efterskole
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2019
13:00
SINE Sportsefterskole
EVN 3
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2019
14:30
Bjergsnæs Efterskole - Rønde Efterskole
Skoleliga Drenge 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2019
15:00
Hald Ege Efterskole/Viborg FF
Skoleliga Drenge 2x40 min.
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2019
15:00
Salling Efterskole - Skyum Efterskole
Skolekamp Drenge 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2019
13:00
Hald Ege Efterskole - IES Lægården
Skoleliga drenge 2x40 min.
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2019
14:00
Hestlund Efterskole
Gudenådalens Efterskole
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2019
14:30
Hald Ege Efterskole - IES Lægården
Skoleliga Drenge 2x40 min.
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2019
15:00
Vejen Gymnasium Mix 2 x 40 min.
Vejen Gymnasium
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2019
14:00
Hestlund Efterskole
Eftskolen Læggaarden
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2019
10:00
Gylling Efterskole
BGI Akademiet Skoleliga 3)
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2019
16:15
Skyum Idrætsefterskole
Lyngs Efterskole
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2019
10:30
Galtrup Efterskole
Idrætsefterskolen Lægården
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2020
19:30
Nørresundby U17 drenge
Rosendal
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
12:20
Vinding SF
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2020
10:00
SC/Dueholm - Skyum 4
Skoleliga Drenge 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
10:00
Randers Freja
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2020
09:30
Balle Musik- og Idrætsefterskole Skoleligaen 3 2 x
Hjemly Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2020
18:30
Agerskov Ungdomsskole
Agerskov Ungdomsskole
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2020
11:30
Aabybro Efterskoles FF
Lærården U17 drenge
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2020
20:00
Hjørring IF
Hjørring AIK Frem
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
12:00
Hjørring IF
FC Vakok
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
14:30
Aabenraa BK
SV Adelby Flensburg
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
11:15
Nørresundby Forenede Boldklubber
Aalborg KFUM Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2020
10:00
Galtrup Efterskole
Skyum Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2020
09:45
Skyum Idrætsefterskole
Staby Efterskole
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2020
10:00
SC/Dueholm - Skyum 3
Skoleliga Drenge 2 x 40 in.
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2020
13:00
Hald Ege Efterskole/Viborg FF
Gudenådalens Eft. U17 Dr.
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2020
17:30
Agerskov Ungdomsskole
Tønder SF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2020
10:00
Dueholmskolen
Skyum
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
16:15
Rødekro IF
Tønder SF
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2020
16:30
Agerskov Ungdomsskole
Design- & Idrætsefterskolen Skamling
ANN
|