Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. mar 2018
10:30
Holstebro B
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
12:45
Silkeborg IF
LA Århus
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2018
11:50
Jelling fS
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2018
19:15
SMS-Fjends
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2018
18:00
Nørresundby FB U13 drenge
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
09:00
AaB
Aabybro IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2018
11:30
Nørresundby U13 drenge 11 mands
AaB
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2018
18:45
AaB
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2018
10:00
Hobro IK
Støvring IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2018
10:00
Hjørring IF
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2018
11:15
Hjørring IF
Støvring IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2018
11:15
Hobro IK
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2018
13:00
Hjørring IF
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2018
13:00
Støvring IF Fodbold
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2018
15:00
St. Pauli
Esbjerg FB
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2018
10:30
Hadsten SK
Allingaabro IF/Nørager B
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:00
Holstebro B
Ikast Football Club
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
11:00
Ammitsbøl/Egtved IF 11:11
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2018
17:30
Sædding/G IF
Spangsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2018
18:00
Skive IK
Holstebro B
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2018
17:30
HTS U13 Dr. Liga 2
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2018
18:00
Holstebro B
Ringkøbing IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2018
18:30
Holstebro B
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2018
13:00
Skive IK
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2018
19:00
Skjern GF
Horne IF
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2018
12:00
Hadsund B U13 11 mands
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2018
13:45
Aalborg Freja
Nibe U13 drenge
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2018
14:30
Storvorde U13 drenge
Gudumholm U13 - 11 mands
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2018
11:00
Ikast FC (2x35 m)
Varde IF (2x35 min)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2018
13:30
Horsens fS - CL
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2018
11:30
Viborg Søndermarken IK
Overlund GF
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2018
10:10
Varde IF
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2018
11:40
Varde IF
BBB
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2018
18:00
Hjørring Hjørring U13 Piger 11mands
Hjørring IF U13 drenge
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2018
17:30
Skjern GF
Horne IF
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2018
11:30
Varde IF
SUB Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2019
12:30
HTS
AaB
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2019
16:00
HTS
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
06. jan 2019
11:00
Hedensted IF
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
10. jan 2019
17:30
Skjern GF
Horne IF
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2019
17:30
Aabenraa BK
SUB Sønderborg Inter
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2019
11:00
IKAST FC (2x35)
Hjerting IF
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
11:00
Horsens fS
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
11:00
Horsens fS
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2019
11:00
Horsens fS
LA Århus
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2019
11:00
Horsens fS
LA Århus
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2019
11:00
Horsens fS
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2019
11:00
Herning Fremad
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2019
10:00
Bindslev U13 drenge
SHI U13 drenge 11 mands
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2019
10:00
ASA, Aarhus
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2019
10:30
Ikast Football Club (2x35)
Bellinge BB (Fyn)
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2019
14:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Middelfart FC
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2019
10:00
Hjørring IF
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2019
10:00
IF Lyseng
Hedensted/SIK
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2019
11:40
Varde IF
Ikast FS
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2019
15:00
Horsens fS - CL
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2019
17:45
Skjern GF
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2019
12:00
Horsens fS . CL
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
13:30
Hedensted IF
HEI
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
14:30
Horsens fS
SUB Sønderborg Inter
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2019
13:00
Ikast Football Club
Bellinge-Brændekilde B.
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2019
10:30
Aabenraa BK
FC Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2019
15:00
LA Århus
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
12:00
FC Sønderborg
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2019
17:15
Bangsbo U13 drenge
SHI
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2019
17:45
Gug U13 drenge
Støvring
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2019
16:45
AaB
Skibsby Højene
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
17:30
Skjern GF
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2019
19:00
Hedensted IF
FC Horsens
|
|||||||||||||||||||
27. jun 2019
18:00
Aabenraa BK
SUB Sønderborg Inter
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
17:30
Nørresundby U13 liga 2
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2019
17:30
Svenstrup U13 drenge
Støvring 11-mands
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2019
17:30
Aabyhøj IF
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2019
18:00
Helle FC U13 Dr. 11:11
Jerne IF
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2019
16:30
VRI
VSK
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2019
18:30
AaB
Aalborg KFUM Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
10:30
Støvring IF Fodbold
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
17:00
Ikast Football Club
Sallingsund FC
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:00
Ikast Football Club
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:00
Odder IGF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2019
17:00
Aalborg KFUM Fodbold
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
13:00
HEI
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
14:00
Hjørring IF
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
11:00
Skibet IF
Skibet IF
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2019
17:50
Sædding/G IF
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
10:45
Helle FC
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
12:00
Aalborg KFUM Fodbold
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2019
18:00
AaB
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2019
19:00
Fredericia fF
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
13:00
FC Sønderborg
Nord-Als B
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
14:00
Bredballe IF
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2020
17:50
Haderslev FK
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
14:00
FC Skanderborg
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
13:00
TMG
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
10:00
Hjørring IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
11:00
LA Århus
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
11:00
Aabybro IF
LKB U13 drenge 11-mands
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
12:00
Aalborg KFUM Fodbold
HEI
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:00
Viborg Sdrm. IK
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2020
18:00
Bredballe IF
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
14:30
Vinding SF
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
16:00
Helsted Fremad IF
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:15
AaB
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
11:00
Ikast Football Club
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
11:00
FC Fredericia, U-13
Dalum, U-13
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2020
11:00
Brønderslev U13
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2020
13:15
Hobro IK
Aalborg KFUM Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2020
15:00
SHI - U13 drenge liga 2 Træningskamp
Skagen IK U13 drenge liga 2 Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2020
12:00
FC Sønderborg
Lübeck
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2020
18:30
SGI/SSK
Agerbæk/Starup
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2020
18:30
SGI/SSK
Starup UIF (H)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
13:20
Grenaa IF
TMG
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
11:00
Aalborg KFUM Fodbold
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
12:20
Vodskov U13 drenge
V Hassing 11-mands
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
09:30
Fredericia fF
Dalum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
10:00
Hjørring IF
Jetsmark IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
14:30
Mariager U13
Fjelhamer Norge
ANN
|