Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. sep 2016
19:30
Vejlefjord IF (DGI SYDØ- DKL afregner)
Hornsyld IF (Damer 7-M)
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2018
19:00
Vejlefjord IF DGI Sydø. 7-m
Ølsted UGF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2018
18:30
Vejlefjord IF DGI Sydø. 7-m
Hatting-Torsted
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2018
19:00
Spjald IF 7 mand
Borris IF 7 mands
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2018
19:00
Spjald IF 7 mand
Borris IF 7 mands
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2018
19:30
Vejlefjord IF DGI Sydø. 7-m
Løsning IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2018
19:00
Spjald IF 7 mand
Hover if 7 mands
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2018
19:30
Vejlefjord IF DGI Sydø. 7-m
Hatting Motion
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2018
19:00
Spjald IF 7 mand
Lem 7 mands
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
19:30
Vejlefjord IF (DGI - DKL afregner)
Riis-Tebstrup
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2018
19:30
Vejlefjord IF (DGI - DKL afregner)
Løsning IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2018
19:30
Vejlefjord IF (DGI - DKL afregner)
Ølsted U&GF
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2018
19:00
Vejlefjord IF (DGI - DKL afregner)
Sdr. Vissing U&G
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2018
19:30
Vejlefjord IF (DGI - DKL afregner)
Hatting Motion
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
19:00
Mejrup GU
Lemvig GF
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:00
Spjald IF
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
19:30
Vejlefjord IF DGI Sydø. 7-m
Dommerklub afregner
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:15
Vejle B DGI Kvinder 7M - DKL afregner
Juelsminde IF 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
19:30
Vejlefjord IF DGI Sydø. 7-m
Dommerklub afregner
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
19:15
Vejle B DGI Kvinder 7M - DKL afregner
Lund IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Mejrup GU
Thyholm IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
19:00
Spjald IF
Aadum I&U
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
19:30
Vejlefjord IF DGI Sydø. 7-m
Dommerklub afregner
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:30
Vejlefjord IF DGI Sydø. 7-m
Dommerklub afregner
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:15
Vejle B DGI Kvinder 7M - DKL afregner
Løsning IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Mejrup GU
Måbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
Spjald IF
Hover UIF
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
19:00
Mejrup GU
Borbjerg GU
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2019
19:30
Vejlefjord IF (DGI SYDØ- DKL afregner)
Riis-Tebstrup IF (Damer 7-M)
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2019
19:30
Vejlefjord IF (DGI - DKL afregner)
Riis-Tebstrup (Kvinder 7-M)
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
19:00
Spjald IF
Borris IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
19:00
Spjald IF
Faster B&G
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
19:30
Vejlefjord IF (DGI SYDØ- DKL afregner)
Juelsminde IF (Damer 7-M)
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
19:30
Vejlefjord IF (DGI - DKL afregner)
Juelsminde IF (Kvinder 7-M)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
19:30
Vejlefjord IF (DGI SYDØ- DKL afregner)
Egebjerg IF (Damer 7-M)
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
19:30
Vejlefjord IF (DGI - DKL afregner)
Egebjerg IF (Kvinder 7-M)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2019
18:00
Spjald IF
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
19:30
Vejlefjord IF (DGI SYDØ- DKL afregner)
Løsning IF (Damer 7-M)
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
19:30
Vejlefjord IF (DGI - DKL afregner)
Løsning IF (Kvinder 7-M)
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
18:00
Spjald IF
Tarm IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
19:30
Vejlefjord IF (DGI - DKL afregner)
Hornsyld IF (Kvinder 7-M)
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2020
19:00
Spjald IF
Hover UIF
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2020
18:45
Tarm IF
Aadum I&U
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2020
18:45
Tarm IF
BFH
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2020
18:45
Tarm IF
Hover UIF
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2020
19:00
Mejrup GU
Vinderup IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2020
18:45
Tarm IF
Spjald IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2020
19:00
Spjald IF
Borris IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2020
19:00
Mejrup GU
Måbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2020
19:00
Spjald IF
Faster B&G
ANN
|