Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2018
18:30
B. 73, Slagelse (M)
0
Næstved I.F. (Øst 1)
2
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Rosenhøj BK (1)
2
Hvidovre IF (Øst 2)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
B.1903 (M)
0
KFUM BK, Roskilde (Øst 2)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
GVI (M)
1
IF Skjold Birkerød (Øst 2)
2
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Albertslund IF (M)
0
A27 (Øst 1)
3
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Solrød FC (1)
1
AIK 65 Strøby Fodbold (M)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Glostrup (M)
0
Skjold (M)
4
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Værløse BK (1)
4
Ølstykke FC (M)
5
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Karlslunde IF (1)
2
LSF (Øst 2)
7
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Helsinge Fodbold (M)
1
FC Helsingør (Øst1)
6
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Frederikssund FB (1)
0
AB (Øst 1)
20
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Frem Hellebæk (1)
0
Hørsholm-Usserød IK (Øst 1)
4
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Herlev IF (1)
FB (M)
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Frem (1)
6
HIK (Øst 2)
5
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Karise IK (3)
0
FK Sydsjælland 05 (1)
7
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Vallensbæk IF (M)
1
FC Roskilde (Øst 1)
2
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Nykøbing FC (Øst 2)
0
HB Køge (Øst 1)
2
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Hillerød Fodbold (1)
Nivå-Kokkedal FK (M)
UMH
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Brøndby Strand IK (M)
6
Vestia (M)
2
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
FC Lejre (1)
5
Tølløse BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Fremad Valby (M)
1
Jægersborg BK (øst 1)
4
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Greve Fodbold (Øst 1)
2
Sundby/Fremad A (Øst 1)
1
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
FA 2000 (Øst 2)
1
B93 (Øst 1)
5
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
19:00
Ringsted IF (1)
1
Taastrup FC (1)
0
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2018
19:00
Holbæk B&I (Øst 2)
2
Ishøj IF (Øst 1)
5
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Fredensborg BI (1)
0
Allerød Fodbold Klub (M)
5
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
6
Vanløse (M)
5
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
19:00
Himmelev-Veddelev BK (M)
2
Slagelse B&I (Øst 1)
5
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:00
FB (M)
2
Skjold (M)
4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
LSF (Øst 2)
4
AB (Øst 1)
7
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
KFUM BK, Roskilde (Øst 2)
0
Brøndbyernes IF (Øst 1)
7
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
IF Skjold Birkerød (Øst 2)
0
FC Helsingør (Øst1)
4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
Brøndby Strand IK (M)
1
Jægersborg BK (øst 1)
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
A27 (Øst 1)
3
B93 (Øst 1)
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
Hillerød Fodbold (1)
0
Farum BK (Øst 1)
18
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
FK Sydsjælland 05 (1)
5
Ringsted IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
4
Hvidovre IF (Øst 2)
3
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
Frem (1)
1
Ishøj IF (Øst 1)
4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
Hørsholm-Usserød IK (Øst 1)
4
FC København (Øst 1)
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold (M)
0
HB Køge (Øst 1)
8
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
Slagelse B&I (Øst 1)
2
Næstved I.F. (Øst 1)
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
FC Lejre (1)
0
FC Roskilde (Øst 1)
6
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
Ølstykke FC (M)
0
Lyngby Boldklub 1921 (Øst 1)
7
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2018
18:30
Allerød Fodbold Klub (M)
2
Greve Fodbold (Øst 1)
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2018
18:00
Hørsholm-Usserød IK (Øst 1)
4
Ishøj IF (Øst 1)
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2018
18:00
Brøndbyernes IF (Øst 1)
5
FC Helsingør (Øst1)
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2018
18:00
Greve Fodbold (Øst 1)
1
Farum BK (Øst 1)
7
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2018
18:00
FC Roskilde (Øst 1)
0
Lyngby Boldklub 1921 (Øst 1)
4
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2018
18:00
A27 (Øst 1)
1
Jægersborg BK (øst 1)
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2018
19:30
Skjold (M)
1
Slagelse B&I (Øst 1)
4
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2018
17:45
Virum-Sorgenfri BK (1)
3
FK Sydsjælland 05 (1)
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2018
18:30
AB (Øst 1)
2
HB Køge (Øst 1)
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2018
17:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
Lyngby Boldklub 1921 (Øst 1)
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2018
17:30
Jægersborg BK (øst 1)
1
Brøndbyernes IF (Øst 1)
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2018
17:30
Ishøj IF (Øst 1)
3
Slagelse B&I (Øst 1)
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2018
17:30
AB (Øst 1)
0
Farum BK (Øst 1)
4
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2019
18:15
Brøndbyernes IF (Øst 1)
9
Farum BK (Øst 1)
8
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
18:30
Lyngby Boldklub 1921 (Øst 1)
3
Ishøj IF (Øst 1)
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
16:00
Brøndbyernes IF (Øst 1)
3
Lyngby Boldklub 1921 (Øst 1)
5
|
Husk ved uafgjort direkte til straffespark.
1. runde uge 33
2. runde uge 35
3. runde uge 37
4. runde uge 39
Semifinaler uge 17 2019
Finale 26. maj 2019
Oversidder 1 runde:Farum BK, KB, Brøndby,Lyngby
Livelodtrækning efterår 2018 på Facebook DBU Sjælland
30 november kl. 12.00