MENU

Serie 1 , Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
323377
fr
17-08 2018
Kl. 18:00
VB 1968 Hundested IK Skovbrynet Skole Kunstgræs
0 - 3
323375
18-08 2018
Kl. 13:00
BK Avarta Frem Hellebæk Espelundens Idrætsanlæg
2 - 0
323366
18-08 2018
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK LSF Hørsholm Idrætspark
1 - 3
323354
18-08 2018
Kl. 13:30
Fredensborg BI Espergærde IF Fredensborg Stadion
0 - 4
323374
18-08 2018
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Herlev IF Gladsaxe Stadion
0 - 0
323376
ti
21-08 2018
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub AB Lundtofte Idrætsplads
2 - 0
323383
fr
24-08 2018
Kl. 18:30
Herlev IF Fredensborg BI Herlev Stadion
2 - 2
323378
fr
24-08 2018
Kl. 18:30
Hundested IK Lundtofte Boldklub Hundested Stadion
3 - 1
323382
25-08 2018
Kl. 14:00
Espergærde IF VB 1968 Mørdrup Idrætsanlæg
0 - 2
323381
25-08 2018
Kl. 15:30
AB BK Avarta Akademisk Boldklub
1 - 0
323384
to
30-08 2018
Kl. 18:15
Hørsholm-Usserød IK AB Hørsholm Idrætspark
5 - 1
323387
to
30-08 2018
Kl. 19:00
BK Avarta Hundested IK Espelundens Idrætsanlæg
2 - 4
323389
fr
31-08 2018
Kl. 19:15
VB 1968 Herlev IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
1 - 2
323388
01-09 2018
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Espergærde IF Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
323385
01-09 2018
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Fredensborg BI Gladsaxe Stadion
3 - 1
323386
02-09 2018
Kl. 11:00
LSF Frem Hellebæk Smørum Idrætscenter
3 - 1
323395
fr
07-09 2018
Kl. 18:30
Herlev IF Lundtofte Boldklub Herlev Stadion Kunstgræs
0 - 1
323391
08-09 2018
Kl. 13:30
Fredensborg BI VB 1968 Fredensborg Stadion
0 - 3
323394
08-09 2018
Kl. 14:00
Espergærde IF BK Avarta Mørdrup Idrætsanlæg
4 - 1
323393
08-09 2018
Kl. 15:30
AB LSF Akademisk Boldklub
1 - 1
323392
08-09 2018
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Gladsaxe-Hero BK Nordkysthallen
0 - 1
323401
15-09 2018
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Fredensborg BI Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
323396
15-09 2018
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
0 - 0
323399
15-09 2018
Kl. 13:30
BK Avarta Herlev IF Espelundens Idrætsanlæg
1 - 0
323397
15-09 2018
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK VB 1968 Gladsaxe Stadion
1 - 0
323400
15-09 2018
Kl. 14:00
Frem Hellebæk AB Nordkysthallen
0 - 0
323398
15-09 2018
Kl. 15:30
LSF Hundested IK Smørum Idrætscenter
2 - 3
323405
fr
21-09 2018
Kl. 18:00
VB 1968 Lundtofte Boldklub Gladsaxe stadion Kunstgræs
2 - 3
323407
fr
21-09 2018
Kl. 18:30
Herlev IF Hørsholm-Usserød IK Herlev Stadion Kunstgræs
0 - 2
323403
22-09 2018
Kl. 13:30
Fredensborg BI BK Avarta Fredensborg Stadion
2 - 0
323402
22-09 2018
Kl. 14:00
Hundested IK Frem Hellebæk Hundested Stadion
3 - 2
323406
22-09 2018
Kl. 14:00
Espergærde IF LSF Mørdrup Idrætsanlæg
0 - 2
323404
22-09 2018
Kl. 15:30
AB Gladsaxe-Hero BK Akademisk Boldklub
0 - 3
323409
29-09 2018
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Boldklub Gladsaxe Stadion
2 - 2
323408
29-09 2018
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI Hørsholm Idrætspark
3 - 0
323416
29-09 2018
Kl. 15:30
AB Hundested IK Akademisk Boldklub
0 - 2
323410
29-09 2018
Kl. 15:30
LSF Herlev IF Smørum Idrætscenter
5 - 1
323412
29-09 2018
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Espergærde IF Nordkysthallen
1 - 1
323411
ma
01-10 2018
Kl. 19:00
BK Avarta VB 1968 Espelunden Kunstgræs
2 - 5
323379
ti
02-10 2018
Kl. 18:30
LSF Gladsaxe-Hero BK Smørum Idrætscenter
3 - 0
324554 to
04-10 2018
Kl. 18:30
Espergærde IF AB Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 2
324553 fr
05-10 2018
Kl. 18:00
VB 1968 Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe stadion Kunstgræs
1 - 0
324555
fr
05-10 2018
Kl. 18:30
Herlev IF Frem Hellebæk Herlev Stadion Kunstgræs
3 - 0
324552
06-10 2018
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub BK Avarta Lundtofte Idrætsplads
5 - 1
324551
06-10 2018
Kl. 13:30
Fredensborg BI LSF Fredensborg Stadion
2 - 6
323417
06-10 2018
Kl. 14:00
Hundested IK Gladsaxe-Hero BK Hundested Stadion
3 - 2
324557
13-10 2018
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Boldklub Hørsholm Idrætspark
1 - 3
324556
13-10 2018
Kl. 14:00
Hundested IK Espergærde IF Hundested Stadion
4 - 2
324558
13-10 2018
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK BK Avarta Gladsaxe Stadion
4 - 1
324561
13-10 2018
Kl. 15:30
AB Herlev IF Akademisk Boldklub
2 - 1
324560
13-10 2018
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Fredensborg BI Nordkysthallen
2 - 1
324559
14-10 2018
Kl. 11:00
LSF VB 1968 Smørum Idrætscenter
2 - 2
324575
fr
19-10 2018
Kl. 18:00
VB 1968 Frem Hellebæk Gladsaxe Stadion
2 - 0
324576
fr
19-10 2018
Kl. 18:30
Herlev IF Hundested IK Herlev Stadion Kunstgræs
1 - 3
324574
20-10 2018
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub LSF Lundtofte Idrætsplads
3 - 1
324562
20-10 2018
Kl. 13:30
Fredensborg BI AB Fredensborg Stadion
1 - 6
324563
20-10 2018
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Espergærde IF Gladsaxe Stadion
0 - 0
324571
ma
22-10 2018
Kl. 18:30
BK Avarta Hørsholm-Usserød IK Espelunden Kunstgræs
4 - 2
324589
27-10 2018
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe-Hero BK Hørsholm Idrætspark
6 - 1
324577
27-10 2018
Kl. 14:00
Hundested IK Fredensborg BI Hundested Stadion
5 - 1
324594
27-10 2018
Kl. 14:00
Espergærde IF Herlev IF Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 1
324592
27-10 2018
Kl. 15:30
Frem Hellebæk Lundtofte Boldklub Nordkysthallen
3 - 3
324593
27-10 2018
Kl. 16:15
AB VB 1968 Akademisk Boldklub
1 - 6
324591
28-10 2018
Kl. 11:00
LSF BK Avarta Smørum Idrætscenter
6 - 0
323380
ti
30-10 2018
Kl. 19:00
Frem Hellebæk Hørsholm-Usserød IK Pedella Park Kunstgræs
2 - 2
323390
03-11 2018
Kl. 14:00
Hundested IK Hørsholm-Usserød IK Hundested Stadion
0 - 1
324612
06-04 2019
Kl. 11:00
Herlev IF Gladsaxe-Hero BK Herlev Stadion
3 - 1
324595
06-04 2019
Kl. 14:00
Hundested IK VB 1968 Hundested Stadion
3 - 5
324611
06-04 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Fredensborg BI Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 2
324596
06-04 2019
Kl. 15:30
LSF Hørsholm-Usserød IK Smørum Idrætscenter
7 - 1
324609
06-04 2019
Kl. 16:00
Frem Hellebæk BK Avarta Pedella Park Kunstgræs
2 - 2
324610
07-04 2019
Kl. 11:00
AB Lundtofte Boldklub Akademisk Boldklub
1 - 1
329615 fr
12-04 2019
Kl. 18:00
VB 1968 Espergærde IF Skovbrynet Skole
2 - 1
325045
13-04 2019
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Frem Hellebæk Hørsholm Idrætspark
2 - 1
329612
13-04 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Hundested IK Lundtofte Idrætsplads
0 - 0
324613
13-04 2019
Kl. 13:30
Fredensborg BI Herlev IF Fredensborg Stadion
1 - 0
329610
13-04 2019
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK LSF Gladsaxe Stadion
4 - 2
329611 ma
15-04 2019
Kl. 18:30
BK Avarta AB Espelundens Idrætsanlæg
0 - 0
329616
to
18-04 2019
Kl. 12:00
Hundested IK BK Avarta Hundested Stadion
5 - 2
329621
fr
19-04 2019
Kl. 13:00
Herlev IF VB 1968 Herlev Stadion
1 - 7
329617
20-04 2019
Kl. 13:30
Fredensborg BI Gladsaxe-Hero BK Fredensborg Stadion
3 - 3
329620
20-04 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Lundtofte Boldklub Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 2
329618
20-04 2019
Kl. 16:00
Frem Hellebæk LSF Nordkysthallen
3 - 3
329619
ti
23-04 2019
Kl. 18:30
AB Hørsholm-Usserød IK Akademisk Boldklub
1 - 3
329627
fr
26-04 2019
Kl. 18:00
VB 1968 Fredensborg BI Skovbrynet Skole
4 - 0
329626
27-04 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Herlev IF Lundtofte Idrætsplads
6 - 1
329622
27-04 2019
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Hundested IK Hørsholm Idrætspark
0 - 2
329623
27-04 2019
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Frem Hellebæk Gladsaxe Stadion
3 - 3
329624
27-04 2019
Kl. 15:30
LSF AB Smørum Idrætscenter
1 - 1
329625 ma
29-04 2019
Kl. 19:00
BK Avarta Espergærde IF Espelundens Idrætsanlæg
0 - 2
329631
fr
03-05 2019
Kl. 18:00
VB 1968 Gladsaxe-Hero BK Skovbrynet Skole
1 - 3
329633
04-05 2019
Kl. 11:00
Herlev IF BK Avarta Herlev Stadion
2 - 3
329629
04-05 2019
Kl. 13:30
Fredensborg BI Lundtofte Boldklub Fredensborg Stadion
1 - 2
329628
04-05 2019
Kl. 14:00
Hundested IK LSF Hundested Stadion
4 - 3
329632
04-05 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 2
329630
04-05 2019
Kl. 15:30
AB Frem Hellebæk Akademisk Boldklub
2 - 2
329634
11-05 2019
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Herlev IF Hørsholm Idrætspark
2 - 3
329639
11-05 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub VB 1968 Lundtofte Idrætsplads
2 - 0
329635
11-05 2019
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK AB Gladsaxe Stadion
4 - 2
329636
11-05 2019
Kl. 15:30
LSF Espergærde IF Smørum Idrætscenter
0 - 0
329638
11-05 2019
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Hundested IK Nordkysthallen
1 - 0
329637
ma
13-05 2019
Kl. 19:00
BK Avarta Fredensborg BI Espelundens Idrætsanlæg
2 - 1
329647 fr
17-05 2019
Kl. 18:00
VB 1968 BK Avarta Skovbrynet Skole
3 - 1
329649
18-05 2019
Kl. 11:00
Herlev IF LSF Herlev Stadion
0 - 4
329646
18-05 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Idrætsplads
4 - 2
329645
18-05 2019
Kl. 13:30
Fredensborg BI Hørsholm-Usserød IK Fredensborg Stadion
3 - 5
329648
18-05 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Frem Hellebæk Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 0
329642
19-05 2019
Kl. 13:30
Hundested IK AB Hundested Stadion
2 - 0
329650
25-05 2019
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK VB 1968 Hørsholm Idrætspark
3 - 0
329651
25-05 2019
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Hundested IK Gladsaxe Stadion
2 - 1
329655
25-05 2019
Kl. 15:30
AB Espergærde IF Gladsaxe Stadion
2 - 0
329652
25-05 2019
Kl. 15:30
LSF Fredensborg BI Smørum Idrætscenter
0 - 2
329654
25-05 2019
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Herlev IF Nordkysthallen
5 - 1
329653
ma
27-05 2019
Kl. 19:00
BK Avarta Lundtofte Boldklub Espelundens Idrætsanlæg
5 - 0
329659
fr
31-05 2019
Kl. 18:00
VB 1968 LSF Skovbrynet Skole
0 - 3
329661
01-06 2019
Kl. 11:00
Herlev IF AB Herlev Stadion
0 - 3
329658
01-06 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Idrætsplads
3 - 3
329656
01-06 2019
Kl. 13:30
Fredensborg BI Frem Hellebæk Fredensborg Stadion
0 - 5
329660
01-06 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Hundested IK Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 3
329657
ma
03-06 2019
Kl. 19:00
BK Avarta Gladsaxe-Hero BK Espelundens Idrætsanlæg
4 - 1
329667
to
06-06 2019
Kl. 19:00
Espergærde IF Gladsaxe-Hero BK Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 2
329663
08-06 2019
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK BK Avarta Hørsholm Idrætspark
0 - 4
329662
08-06 2019
Kl. 14:00
Hundested IK Herlev IF Hundested Stadion
10 - 0
329666
08-06 2019
Kl. 15:30
AB Fredensborg BI Akademisk Boldklub
2 - 1
329665
08-06 2019
Kl. 16:00
Frem Hellebæk VB 1968 Nordkysthallen
1 - 3
329664
09-06 2019
Kl. 11:00
LSF Lundtofte Boldklub Smørum Idrætscenter
2 - 0
329668
15-06 2019
Kl. 13:30
Fredensborg BI Hundested IK Fredensborg Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

329670 on
19-06 2019
Kl. 19:00
BK Avarta LSF Espelundens Idrætsanlæg
1 - 0
329672 on
19-06 2019
Kl. 19:00
VB 1968 AB Skovbrynet Skole
3 - 0
329669
to
20-06 2019
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe Stadion
1 - 6
329673 to
20-06 2019
Kl. 19:00
Herlev IF Espergærde IF Herlev Stadion
1 - 6
329671
to
20-06 2019
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Frem Hellebæk Lundtofte Idrætsplads
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 22. juni 2019 kl. 15.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.

Log ind