MENU

U8 Drenge (11) 5v5 2 Forår, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 27-04 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
241684 Kl. 09:00 Østerbro IF 3 B.1908 1
241685 Kl. 09:00 Fremad Amager 2 BK Vestia 1
241686 Kl. 09:00 Husum BK 1 Fremad Valby 2
241687 Kl. 09:00 Hvidovre IF 2 BK Frem 1
241688 Kl. 09:20 BK Vestia 1 Østerbro IF 3
241689 Kl. 09:20 B.1908 1 Fremad Amager 2
241690 Kl. 09:20 Hvidovre IF 2 Husum BK 1
241691 Kl. 09:20 BK Frem 1 Fremad Valby 2
241692 Kl. 09:40 Østerbro IF 3 Fremad Amager 2
241693 Kl. 09:40 B.1908 1 BK Vestia 1
241694 Kl. 09:40 BK Frem 1 Husum BK 1
241695 Kl. 09:40 Fremad Valby 2 Hvidovre IF 2
241696 Kl. 10:00 Husum BK 1 Østerbro IF 3
241700 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 B.1908 1
241701 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Hvidovre IF 2
241702 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 BK Frem 1
Arrangør:
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
Tingbjerg I P Bane 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
241703 Kl. 10:00 BK Fix 2 B 1903 2 Bane 1
241704 Kl. 10:00 B 93 5 AB Tårnby 3
!
NB: AB Tårnby 3 er taberdømt
Bane 1
241854 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 Tårnby FF 1 Bane 1
241867 Kl. 10:00 FB 1 FA 2000 2 Bane 1
241868 Kl. 10:20 AB Tårnby 3
!
NB: AB Tårnby 3 er taberdømt
BK Fix 2 Bane 1
241869 Kl. 10:20 B 1903 2 B 93 5 Bane 1
241870 Kl. 10:20 FB 1 Brønshøj BK 1 Bane 1
241871 Kl. 10:20 FA 2000 2 Tårnby FF 1 Bane 1
241872 Kl. 10:40 BK Fix 2 B 93 5 Bane 1
241873 Kl. 10:40 B 1903 2 AB Tårnby 3
!
NB: AB Tårnby 3 er taberdømt
Bane 1
241874 Kl. 10:40 FA 2000 2 Brønshøj BK 1 Bane 1
241875 Kl. 10:40 Tårnby FF 1 FB 1 Bane 1
241876 Kl. 11:00 Brønshøj BK 1 BK Fix 2 Bane 1
241877 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 B 1903 2 Bane 1
241878 Kl. 11:00 AB Tårnby 3
!
NB: AB Tårnby 3 er taberdømt
FB 1 Bane 1
241879 Kl. 11:00 B 93 5 FA 2000 2 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2019
Spillested:
Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
241880 Kl. 10:00 Østerbro IF 3 Husum BK 1
241881 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 B 93 5
241882 Kl. 10:00 B.1908 1 Hvidovre IF 2
241883 Kl. 10:00 FA 2000 2 AB Tårnby 3
241884 Kl. 10:20 B 93 5 Østerbro IF 3
241885 Kl. 10:20 Husum BK 1 Brønshøj BK 1
241886 Kl. 10:20 AB Tårnby 3 B.1908 1
241887 Kl. 10:20 FA 2000 2 Hvidovre IF 2
241888 Kl. 10:40 Østerbro IF 3 Brønshøj BK 1
241889 Kl. 10:40 Husum BK 1 B 93 5
241890 Kl. 10:40 B.1908 1 FA 2000 2
241891 Kl. 10:40 Hvidovre IF 2 AB Tårnby 3
241892 Kl. 11:00 Hvidovre IF 2 Østerbro IF 3
241893 Kl. 11:00 AB Tårnby 3 Husum BK 1
241894 Kl. 11:00 B 93 5 B.1908 1
241895 Kl. 11:00 Brønshøj BK 1 FA 2000 2
Arrangør:
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
241896 Kl. 10:00 BK Vestia 1 BK Frem 1
241897 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 B 1903 2
241898 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 Fremad Valby 2
241899 Kl. 10:00 BK Fix 2 FB 1
241903 Kl. 10:20 B 1903 2 BK Vestia 1
241904 Kl. 10:20 BK Frem 1 Tårnby FF 1
241905 Kl. 10:20 Fremad Amager 2 BK Fix 2
241906 Kl. 10:20 Fremad Valby 2 FB 1
241907 Kl. 10:40 BK Vestia 1 Tårnby FF 1
241913 Kl. 10:40 BK Frem 1 B 1903 2
241914 Kl. 10:40 FB 1 Fremad Amager 2
241915 Kl. 10:40 Fremad Valby 2 BK Fix 2
241916 Kl. 11:00 FB 1 BK Vestia 1
242015 Kl. 11:00 BK Fix 2 BK Frem 1
242016 Kl. 11:00 B 1903 2 Fremad Amager 2
242017 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 Fremad Valby 2
Arrangør:
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
242018 Kl. 14:00 B.1908 1 Fremad Valby 2
242019 Kl. 14:00 B 93 5 Tårnby FF 1
242020 Kl. 14:00 Fremad Amager 2 Hvidovre IF 2
242021 Kl. 14:00 B 1903 2 Brønshøj BK 1
242022 Kl. 14:20 B 93 5 B.1908 1
242023 Kl. 14:20 Tårnby FF 1 Fremad Valby 2
242024 Kl. 14:20 B 1903 2 Fremad Amager 2
242025 Kl. 14:20 Hvidovre IF 2 Brønshøj BK 1
242026 Kl. 14:40 B.1908 1 Tårnby FF 1
242027 Kl. 14:40 Fremad Valby 2 B 93 5
242028 Kl. 14:40 Brønshøj BK 1 Fremad Amager 2
242029 Kl. 14:40 Hvidovre IF 2 B 1903 2
242030 Kl. 15:00 Brønshøj BK 1 B.1908 1
242031 Kl. 15:00 Fremad Valby 2 B 1903 2
242032 Kl. 15:00 Fremad Amager 2 B 93 5
242033 Kl. 15:00 Tårnby FF 1 Hvidovre IF 2
Arrangør:
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
242034 Kl. 10:00 Østerbro IF 3 BK Frem 1
242035 Kl. 10:00 AB Tårnby 3 FB 1
242036 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Husum BK 1
242037 Kl. 10:00 FA 2000 2 BK Fix 2
242038 Kl. 10:20 AB Tårnby 3 Østerbro IF 3
242039 Kl. 10:20 FB 1 BK Frem 1
242040 Kl. 10:20 BK Fix 2 BK Vestia 1
242041 Kl. 10:20 Husum BK 1 FA 2000 2
242042 Kl. 10:40 Østerbro IF 3 FB 1
242058 Kl. 10:40 BK Frem 1 AB Tårnby 3
242059 Kl. 10:40 BK Vestia 1 FA 2000 2
242060 Kl. 10:40 Husum BK 1 BK Fix 2
242147 Kl. 11:00 FA 2000 2 Østerbro IF 3
242148 Kl. 11:00 BK Frem 1 BK Vestia 1
242149 Kl. 11:00 BK Fix 2 AB Tårnby 3
242150 Kl. 11:00 FB 1 Husum BK 1
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
242166 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Hvidovre IF 2
242167 Kl. 10:00 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
FB 1 Bane 1
242168 Kl. 10:00 B.1908 1
!
NB: B.1908 1 er taberdømt
BK Frem 1 Bane 1
242199 Kl. 10:00 BK Fix 2 Brønshøj BK 1
242200 Kl. 10:20 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
BK Vestia 1 Bane 1
242201 Kl. 10:20 FB 1 Hvidovre IF 2
242202 Kl. 10:20 BK Fix 2 B.1908 1
!
NB: B.1908 1 er taberdømt
Bane 1
242203 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 BK Frem 1
242204 Kl. 10:40 BK Vestia 1 FB 1
242205 Kl. 10:40 Hvidovre IF 2 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
Bane 1
242206 Kl. 10:40 B.1908 1
!
NB: B.1908 1 er taberdømt
Brønshøj BK 1 Bane 1
242207 Kl. 10:40 BK Frem 1 BK Fix 2
242208 Kl. 11:00 Brønshøj BK 1 BK Vestia 1
242209 Kl. 11:00 Hvidovre IF 2 BK Fix 2
242210 Kl. 11:00 BK Frem 1 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
Bane 1
242211 Kl. 11:00 FB 1 B.1908 1
!
NB: B.1908 1 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
242212 Kl. 10:00 Østerbro IF 3 Fremad Valby 2
242213 Kl. 10:00 B 1903 2 FA 2000 2
242214 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 Husum BK 1
242215 Kl. 10:00 AB Tårnby 3 Tårnby FF 1
242216 Kl. 10:20 B 1903 2 Østerbro IF 3
242217 Kl. 10:20 FA 2000 2 Fremad Valby 2
242218 Kl. 10:20 AB Tårnby 3 Fremad Amager 2
242219 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 Husum BK 1
242220 Kl. 10:40 Østerbro IF 3 FA 2000 2
242221 Kl. 10:40 Fremad Valby 2 B 1903 2
242222 Kl. 10:40 Fremad Amager 2 Tårnby FF 1
242229 Kl. 10:40 Husum BK 1 AB Tårnby 3
242230 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 Østerbro IF 3
242231 Kl. 11:00 Fremad Valby 2 AB Tårnby 3
242232 Kl. 11:00 Husum BK 1 B 1903 2
242233 Kl. 11:00 FA 2000 2 Fremad Amager 2
Arrangør:
lørdag den. 15-06 2019
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
242234 Kl. 14:00 Fremad Amager 2 BK Frem 1
242840 Kl. 14:00 B 93 5 FA 2000 2
242841 Kl. 14:00 B.1908 1 Husum BK 1 Bane 1
242842 Kl. 14:00 B 1903 2 FB 1
242843 Kl. 14:20 B 93 5 Fremad Amager 2
242844 Kl. 14:20 FA 2000 2 BK Frem 1
242845 Kl. 14:20 B 1903 2 B.1908 1 Bane 1
242846 Kl. 14:20 FB 1 Husum BK 1
!
NB: Husum BK 1 er taberdømt
Bane 1
242847 Kl. 14:40 Fremad Amager 2 FA 2000 2
242848 Kl. 14:40 BK Frem 1 B 93 5
243140 Kl. 14:40 B.1908 1 FB 1 Bane 1
243141 Kl. 14:40 Husum BK 1
!
NB: Husum BK 1 er taberdømt
B 1903 2 Bane 1
243333 Kl. 15:00 FB 1 Fremad Amager 2
243334 Kl. 15:00 BK Frem 1 B 1903 2
243335 Kl. 15:00 Husum BK 1
!
NB: Husum BK 1 er taberdømt
B 93 5 Bane 1
243336 Kl. 15:00 FA 2000 2 B.1908 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 15-06 2019
Spillested:
Engdraget Bane 1 Engdraget 2 2500 Valby
243337 Kl. 15:30 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Hvidovre IF 2 Bane 1
243338 Kl. 15:30 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 1
243339 Kl. 15:30 BK Vestia 1 Fremad Valby 2
243340 Kl. 15:30 Brønshøj BK 1 AB Tårnby 3
!
NB: AB Tårnby 3 er taberdømt
Bane 1
243341 Kl. 15:50 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Østerbro IF 3 Bane 1
243342 Kl. 15:50 Tårnby FF 1 Hvidovre IF 2
243343 Kl. 15:50 AB Tårnby 3
!
NB: AB Tårnby 3 er taberdømt
BK Vestia 1 Bane 1
243344 Kl. 15:50 Fremad Valby 2 Brønshøj BK 1
243345 Kl. 16:10 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 1
243346 Kl. 16:10 Hvidovre IF 2 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 1
243347 Kl. 16:10 BK Vestia 1 Brønshøj BK 1
243348 Kl. 16:10 AB Tårnby 3
!
NB: AB Tårnby 3 er taberdømt
Fremad Valby 2 Bane 1
243349 Kl. 16:30 Brønshøj BK 1 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Bane 1
243350 Kl. 16:30 Hvidovre IF 2 AB Tårnby 3
!
NB: AB Tårnby 3 er taberdømt
Bane 1
243351 Kl. 16:30 Fremad Valby 2 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 1
243352 Kl. 16:30 Tårnby FF 1 BK Vestia 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind