MENU

U6 Drenge (13) 3v3 Forår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
222187 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 Tårnby FF 2
222188 Kl. 10:00 Vanløse IF 5 BK Vestia 2
222189 Kl. 10:00 KB 12 KB 10
222190 Kl. 10:00 Oversidder Hvidovre IF 2
222191 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 BK Hekla 2
222192 Kl. 10:20 B 1908 2 Stefan
222193 Kl. 10:20 Ørestad IF 1 BK Vestia 2
222249 Kl. 10:20 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
Tårnby FF 2
222250 Kl. 10:40 KB 10 Oversidder
222251 Kl. 10:40 Hvidovre IF 2 KB 12
222252 Kl. 10:40 B 1908 2 BK Hekla 2
222253 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 Stefan
222254 Kl. 11:00 KB 10 Ørestad IF 1
222255 Kl. 11:00 Tårnby FF 2 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
222256 Kl. 11:00 BK Vestia 2 Oversidder
222257 Kl. 11:00 Hvidovre IF 2 Vanløse IF 5
222258 Kl. 11:20 BK Hekla 2 Ørestad IF 1
222259 Kl. 11:20 Tårnby FF 2 AB Tårnby 1
222260 Kl. 11:20 BK Vestia 2 B 1908 2
222261 Kl. 11:20 Stefan Vanløse IF 5 Bane 1
222262 Kl. 11:40 BK Hekla 2 KB 10
222263 Kl. 11:40 KB 12 AB Tårnby 1
222264 Kl. 11:40 Oversidder B 1908 2
222265 Kl. 11:40 Stefan Hvidovre IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
222266 Kl. 12:00 Ørestad IF 1 Oversidder
222267 Kl. 12:00 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Hvidovre IF 2 Bane 1
222268 Kl. 12:00 BK Vestia 2 AB Tårnby 1
222269 Kl. 12:00 Vanløse IF 5 B 1908 2
222270 Kl. 12:20 KB 10 Stefan
222271 Kl. 12:20 KB 12 BK Hekla 2
222272 Kl. 12:20 Ørestad IF 1 Hvidovre IF 2
222273 Kl. 12:20 Tårnby FF 2 Oversidder
222274 Kl. 12:40 KB 12 Stefan
222275 Kl. 12:40 BK Hekla 2 BK Vestia 2
222276 Kl. 12:40 AB Tårnby 1 Vanløse IF 5
222277 Kl. 12:40 B 1908 2 KB 10
222278 Kl. 13:00 Oversidder AB Tårnby 1
222279 Kl. 13:00 BK Vestia 2 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Bane 1
222280 Kl. 13:00 Vanløse IF 5 Ørestad IF 1
222281 Kl. 13:00 Hvidovre IF 2 B 1908 2
222282 Kl. 13:20 Oversidder KB 12
222283 Kl. 13:20 KB 10 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Bane 1
222284 Kl. 13:20 Stefan Ørestad IF 1 Bane 1
222285 Kl. 13:20 Hvidovre IF 2 BK Hekla 2
222286 Kl. 13:40 B 1908 2 KB 12
222287 Kl. 13:40 AB Tårnby 1 KB 10
222288 Kl. 13:40 Stefan BK Vestia 2 Bane 1
222289 Kl. 13:40 BK Hekla 2 Vanløse IF 5
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
KB. Pile Alle Bane 5 Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
222290 Kl. 10:00 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Ørestad IF 1 Bane 5
222292 Kl. 10:00 BK Hekla 2 Stefan Bane 6
222293 Kl. 10:00 BK Vestia 2 KB 12 Bane 7
222294 Kl. 10:00 Oversidder Vanløse IF 5 Bane 8
222295 Kl. 10:20 KB 10 Hvidovre IF 2 Bane 5
222296 Kl. 10:20 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
B 1908 2 Bane 8
222297 Kl. 10:20 KB 12 Ørestad IF 1 Bane 6
222298 Kl. 10:20 Oversidder BK Hekla 2 Bane 7
222299 Kl. 10:40 Hvidovre IF 2 BK Vestia 2 Bane 6
222300 Kl. 10:40 Stefan Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Bane 7
222301 Kl. 10:40 Vanløse IF 5 KB 10 Bane 8
222302 Kl. 10:40 B 1908 2 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Bane 5
222303 Kl. 11:00 Ørestad IF 1 BK Vestia 2 Bane 8
222304 Kl. 11:00 Stefan Oversidder Bane 6
222305 Kl. 11:00 Vanløse IF 5 KB 12 Bane 7
222306 Kl. 11:00 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
BK Hekla 2 Bane 5
222307 Kl. 11:20 Ørestad IF 1 B 1908 2 Bane 8
222308 Kl. 11:20 KB 10 Oversidder Bane 6
222309 Kl. 11:20 KB 12 Hvidovre IF 2 Bane 7
222310 Kl. 11:20 BK Hekla 2 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Bane 5
222311 Kl. 11:40 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Vanløse IF 5 Bane 8
222312 Kl. 11:40 BK Vestia 2 KB 10 Bane 6
222313 Kl. 11:40 Hvidovre IF 2 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Bane 7
222314 Kl. 11:40 B 1908 2 Stefan Bane 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind