MENU

U10 Piger (09) 5v5 1 Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Arrangør
220434
28-04 2019
Kl. 12:00
Nørrebro United 1 Tårnby FF Husum Boldklub
220435
28-04 2019
Kl. 12:00
Husum BK Hvidovre IF Husum Boldklub
220436
28-04 2019
Kl. 12:00
FB BK Hekla Husum Boldklub
220437
28-04 2019
Kl. 12:00
Dragør BK FC Damsø Husum Boldklub
220438
28-04 2019
Kl. 12:20
B 93 FA 2000 Husum Boldklub
220439
28-04 2019
Kl. 12:20
Oversidder Oversidder Husum Boldklub
220440
28-04 2019
Kl. 12:20
Nørrebro United 1 Hvidovre IF Husum Boldklub
220441
28-04 2019
Kl. 12:20
Husum BK Tårnby FF Husum Boldklub
220442
28-04 2019
Kl. 12:40
BK Hekla Dragør BK Husum Boldklub
220443
28-04 2019
Kl. 12:40
FC Damsø FB Husum Boldklub
220444
28-04 2019
Kl. 12:40
Oversidder FA 2000 Husum Boldklub
220445
28-04 2019
Kl. 12:40
B 93 Oversidder Husum Boldklub
220446
28-04 2019
Kl. 13:00
BK Hekla Nørrebro United 1 Husum Boldklub
220447
28-04 2019
Kl. 13:00
Tårnby FF FB Husum Boldklub
220448
28-04 2019
Kl. 13:00
Hvidovre IF Dragør BK Husum Boldklub
220449
28-04 2019
Kl. 13:00
FC Damsø Husum BK Husum Boldklub
220450
28-04 2019
Kl. 13:20
FA 2000 Nørrebro United 1 Husum Boldklub
220451
28-04 2019
Kl. 13:20
Tårnby FF B 93 Husum Boldklub
220452
28-04 2019
Kl. 13:20
Hvidovre IF Oversidder Husum Boldklub
220453
28-04 2019
Kl. 13:20
Oversidder Husum BK Husum Boldklub
220454
28-04 2019
Kl. 13:40
FA 2000 BK Hekla Husum Boldklub
220455
28-04 2019
Kl. 13:40
FB B 93 Husum Boldklub
220456
28-04 2019
Kl. 13:40
Dragør BK Oversidder Husum Boldklub
220457
28-04 2019
Kl. 13:40
Oversidder FC Damsø Husum Boldklub
220458
05-05 2019
Kl. 12:00
Nørrebro United 1 Dragør BK Dragør Boldklub
220459
05-05 2019
Kl. 12:00
Tårnby FF FC Damsø Dragør Boldklub
220460
05-05 2019
Kl. 12:00
Hvidovre IF B 93 Dragør Boldklub
220461
05-05 2019
Kl. 12:00
Husum BK Oversidder Dragør Boldklub
220462
05-05 2019
Kl. 12:20
BK Hekla Oversidder Dragør Boldklub
220463
05-05 2019
Kl. 12:20
FB FA 2000 Dragør Boldklub
220464
05-05 2019
Kl. 12:20
Nørrebro United 1 FC Damsø Dragør Boldklub
220465
05-05 2019
Kl. 12:20
Tårnby FF Dragør BK Dragør Boldklub
220466
05-05 2019
Kl. 12:40
FB Oversidder Dragør Boldklub
220467
05-05 2019
Kl. 12:40
FA 2000 Hvidovre IF Dragør Boldklub
220468
05-05 2019
Kl. 12:40
B 93 Husum BK Dragør Boldklub
220469
05-05 2019
Kl. 12:40
Oversidder BK Hekla Dragør Boldklub
220470
05-05 2019
Kl. 13:00
Dragør BK B 93 Dragør Boldklub
220471
05-05 2019
Kl. 13:00
Hvidovre IF Tårnby FF Dragør Boldklub
220472
05-05 2019
Kl. 13:00
Husum BK Nørrebro United 1 Dragør Boldklub
220473
05-05 2019
Kl. 13:00
FC Damsø Oversidder Dragør Boldklub
220474
05-05 2019
Kl. 13:20
Dragør BK FB Dragør Boldklub
220475
05-05 2019
Kl. 13:20
BK Hekla Tårnby FF Dragør Boldklub
220476
05-05 2019
Kl. 13:20
Oversidder Nørrebro United 1 Dragør Boldklub
220477
05-05 2019
Kl. 13:20
FC Damsø FA 2000 Dragør Boldklub
220478
05-05 2019
Kl. 13:40
Oversidder FB Dragør Boldklub
220479
05-05 2019
Kl. 13:40
B 93 BK Hekla Dragør Boldklub
220480
05-05 2019
Kl. 13:40
Oversidder Hvidovre IF Dragør Boldklub
220481
05-05 2019
Kl. 13:40
FA 2000 Husum BK Dragør Boldklub
220482
12-05 2019
Kl. 12:00
B 93 Nørrebro United 1 FC Damsø
220483
12-05 2019
Kl. 12:00
FA 2000 Oversidder FC Damsø
220484
12-05 2019
Kl. 12:00
Hvidovre IF FB FC Damsø
220485
12-05 2019
Kl. 12:00
Dragør BK Husum BK FC Damsø
220486
12-05 2019
Kl. 12:20
BK Hekla FC Damsø FC Damsø
220487
12-05 2019
Kl. 12:20
Tårnby FF Oversidder FC Damsø
220488
12-05 2019
Kl. 12:20
FB Nørrebro United 1 FC Damsø
220489
12-05 2019
Kl. 12:20
Dragør BK FA 2000 FC Damsø
220490
12-05 2019
Kl. 12:40
FC Damsø Hvidovre IF FC Damsø
220491
12-05 2019
Kl. 12:40
Oversidder Tårnby FF FC Damsø
220492
12-05 2019
Kl. 12:40
Husum BK BK Hekla FC Damsø
220493
12-05 2019
Kl. 12:40
Oversidder B 93 FC Damsø
220494
12-05 2019
Kl. 13:00
Nørrebro United 1 Hvidovre IF FC Damsø
220495
12-05 2019
Kl. 13:00
Oversidder Dragør BK FC Damsø
220496
12-05 2019
Kl. 13:00
Husum BK FB FC Damsø
220497
12-05 2019
Kl. 13:00
B 93 FA 2000 FC Damsø
220498
12-05 2019
Kl. 13:20
Nørrebro United 1 Oversidder FC Damsø
220499
12-05 2019
Kl. 13:20
BK Hekla Dragør BK FC Damsø
220500
12-05 2019
Kl. 13:20
FB FC Damsø FC Damsø
220501
12-05 2019
Kl. 13:20
FA 2000 Tårnby FF FC Damsø
220502
12-05 2019
Kl. 13:40
Tårnby FF Husum BK FC Damsø
220503
12-05 2019
Kl. 13:40
Hvidovre IF BK Hekla FC Damsø
220504
12-05 2019
Kl. 13:40
FC Damsø B 93 FC Damsø
220505
12-05 2019
Kl. 13:40
Oversidder Oversidder FC Damsø
220506
26-05 2019
Kl. 12:00
BK Hekla FA 2000 Tårnby FF
220507
26-05 2019
Kl. 12:00
B 93 FB Tårnby FF
220508
26-05 2019
Kl. 12:00
Dragør BK Oversidder Tårnby FF
220509
26-05 2019
Kl. 12:00
FC Damsø Oversidder Tårnby FF
220510
26-05 2019
Kl. 12:20
FA 2000 Nørrebro United 1 Tårnby FF
220511
26-05 2019
Kl. 12:20
Tårnby FF B 93 Tårnby FF
220512
26-05 2019
Kl. 12:20
Oversidder Hvidovre IF Tårnby FF
220513
26-05 2019
Kl. 12:20
Oversidder Husum BK Tårnby FF
220514
26-05 2019
Kl. 12:40
Nørrebro United 1 BK Hekla Tårnby FF
220515
26-05 2019
Kl. 12:40
FB Tårnby FF Tårnby FF
220516
26-05 2019
Kl. 12:40
Hvidovre IF Dragør BK Tårnby FF
220517
26-05 2019
Kl. 12:40
Husum BK FC Damsø Tårnby FF
220518
26-05 2019
Kl. 13:00
Dragør BK FB Tårnby FF
220519
26-05 2019
Kl. 13:00
BK Hekla FC Damsø Tårnby FF
220520
26-05 2019
Kl. 13:00
FA 2000 Oversidder Tårnby FF
220521
26-05 2019
Kl. 13:00
B 93 Oversidder Tårnby FF
220522
26-05 2019
Kl. 13:20
Oversidder Nørrebro United 1 Tårnby FF
220523
26-05 2019
Kl. 13:20
Hvidovre IF B 93 Tårnby FF
220524
26-05 2019
Kl. 13:20
Oversidder Husum BK Tårnby FF
220525
26-05 2019
Kl. 13:20
Tårnby FF FA 2000 Tårnby FF
220526
26-05 2019
Kl. 13:40
Nørrebro United 1 Tårnby FF Tårnby FF
220527
26-05 2019
Kl. 13:40
Husum BK Hvidovre IF Tårnby FF
220528
26-05 2019
Kl. 13:40
FB BK Hekla Tårnby FF
220529
26-05 2019
Kl. 13:40
FC Damsø Dragør BK Tårnby FF
220530
16-06 2019
Kl. 14:00
Oversidder FB Boldklubben 1908
220531
16-06 2019
Kl. 14:00
BK Hekla B 93 Boldklubben 1908
220532
16-06 2019
Kl. 14:00
Oversidder Hvidovre IF Boldklubben 1908
220533
16-06 2019
Kl. 14:00
FA 2000 Husum BK Boldklubben 1908
220534
16-06 2019
Kl. 14:20
Dragør BK Oversidder Boldklubben 1908
220535
16-06 2019
Kl. 14:20
BK Hekla Tårnby FF Boldklubben 1908
220536
16-06 2019
Kl. 14:20
Nørrebro United 1 FB Boldklubben 1908
220537
16-06 2019
Kl. 14:20
FA 2000 FC Damsø Boldklubben 1908
220538
16-06 2019
Kl. 14:40
Dragør BK B 93 Boldklubben 1908
220539
16-06 2019
Kl. 14:40
Hvidovre IF Tårnby FF Boldklubben 1908
220540
16-06 2019
Kl. 14:40
Husum BK Nørrebro United 1 Boldklubben 1908
220541
16-06 2019
Kl. 14:40
FC Damsø Oversidder Boldklubben 1908
220542
16-06 2019
Kl. 15:00
FB Oversidder Boldklubben 1908
220543
16-06 2019
Kl. 15:00
Hvidovre IF FA 2000 Boldklubben 1908
220544
16-06 2019
Kl. 15:00
B 93 Husum BK Boldklubben 1908
220545
16-06 2019
Kl. 15:00
Oversidder BK Hekla Boldklubben 1908
220546
16-06 2019
Kl. 15:20
Oversidder BK Hekla Boldklubben 1908
220547
16-06 2019
Kl. 15:20
FB FA 2000 Boldklubben 1908
220548
16-06 2019
Kl. 15:20
Nørrebro United 1 FC Damsø Boldklubben 1908
220549
16-06 2019
Kl. 15:20
Tårnby FF Dragør BK Boldklubben 1908
220550
16-06 2019
Kl. 15:40
Husum BK Dragør BK Boldklubben 1908
220551
16-06 2019
Kl. 15:40
Tårnby FF Oversidder Boldklubben 1908
220552
16-06 2019
Kl. 15:40
FC Damsø Hvidovre IF Boldklubben 1908
220553
16-06 2019
Kl. 15:40
B 93 Nørrebro United 1 Boldklubben 1908
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind