MENU

U10 Piger (09) 5v5 1 Forår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
220434 Kl. 12:00 Nørrebro United 1 Tårnby FF
220435 Kl. 12:00 Husum BK 1 Hvidovre IF
220436 Kl. 12:00 FB BK Hekla
220437 Kl. 12:00 Dragør BK FC Damsø
220438 Kl. 12:20 B 93 FA 2000
220439 Kl. 12:20 Oversidder Oversidder
220440 Kl. 12:20 Nørrebro United 1 Hvidovre IF
220441 Kl. 12:20 Husum BK 1 Tårnby FF
220442 Kl. 12:40 BK Hekla Dragør BK
220443 Kl. 12:40 FC Damsø FB
220444 Kl. 12:40 Oversidder FA 2000
220445 Kl. 12:40 B 93 Oversidder
220446 Kl. 13:00 BK Hekla Nørrebro United 1
220447 Kl. 13:00 Tårnby FF FB
220448 Kl. 13:00 Hvidovre IF Dragør BK
220449 Kl. 13:00 FC Damsø Husum BK 1
220450 Kl. 13:20 FA 2000 Nørrebro United 1
220451 Kl. 13:20 Tårnby FF B 93
220452 Kl. 13:20 Hvidovre IF Oversidder
220453 Kl. 13:20 Oversidder Husum BK 1
220454 Kl. 13:40 FA 2000 BK Hekla
220455 Kl. 13:40 FB B 93
220456 Kl. 13:40 Dragør BK Oversidder
220457 Kl. 13:40 Oversidder FC Damsø
Arrangør:
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
220458 Kl. 12:00 Nørrebro United 1 Dragør BK
220459 Kl. 12:00 Tårnby FF FC Damsø
220460 Kl. 12:00 Hvidovre IF B 93
220461 Kl. 12:00 Husum BK 1 Oversidder
220462 Kl. 12:20 BK Hekla Oversidder
220463 Kl. 12:20 FB
!
NB: FB er taberdømt
FA 2000 Bane 1
220464 Kl. 12:20 Nørrebro United 1 FC Damsø
220465 Kl. 12:20 Tårnby FF Dragør BK
220466 Kl. 12:40 FB Oversidder
220467 Kl. 12:40 FA 2000 Hvidovre IF
220468 Kl. 12:40 B 93 Husum BK 1
220469 Kl. 12:40 Oversidder BK Hekla
220470 Kl. 13:00 Dragør BK B 93
220471 Kl. 13:00 Hvidovre IF Tårnby FF
220472 Kl. 13:00 Husum BK 1 Nørrebro United 1
220473 Kl. 13:00 FC Damsø Oversidder
220474 Kl. 13:20 Dragør BK FB
!
NB: FB er taberdømt
Bane 1
220475 Kl. 13:20 BK Hekla Tårnby FF
220476 Kl. 13:20 Oversidder Nørrebro United 1
220477 Kl. 13:20 FC Damsø FA 2000
220478 Kl. 13:40 Oversidder FB
220479 Kl. 13:40 B 93 BK Hekla
220480 Kl. 13:40 Oversidder Hvidovre IF
220481 Kl. 13:40 FA 2000 Husum BK 1
Arrangør:
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
220482 Kl. 12:00 B 93 Nørrebro United 1
220483 Kl. 12:00 FA 2000 Oversidder
220484 Kl. 12:00 Hvidovre IF FB
220485 Kl. 12:00 Dragør BK Husum BK 1
220486 Kl. 12:20 BK Hekla FC Damsø
220487 Kl. 12:20 Tårnby FF Oversidder
220488 Kl. 12:20 FB Nørrebro United 1
220489 Kl. 12:20 Dragør BK FA 2000
220490 Kl. 12:40 FC Damsø Hvidovre IF
220491 Kl. 12:40 Oversidder Tårnby FF
220492 Kl. 12:40 Husum BK 1 BK Hekla
220493 Kl. 12:40 Oversidder B 93
220494 Kl. 13:00 Nørrebro United 1 Hvidovre IF
220495 Kl. 13:00 Oversidder Dragør BK
220496 Kl. 13:00 Husum BK 1 FB
220497 Kl. 13:00 B 93 FA 2000
220498 Kl. 13:20 Nørrebro United 1 Oversidder
220499 Kl. 13:20 BK Hekla Dragør BK
220500 Kl. 13:20 FB FC Damsø
220501 Kl. 13:20 FA 2000 Tårnby FF
220502 Kl. 13:40 Tårnby FF Husum BK 1
220503 Kl. 13:40 Hvidovre IF BK Hekla
220504 Kl. 13:40 FC Damsø B 93
220505 Kl. 13:40 Oversidder Oversidder
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
220506 Kl. 10:00 BK Hekla FA 2000
220507 Kl. 10:00 B 93 FB
220508 Kl. 10:00 Dragør BK Oversidder
220509 Kl. 10:00 FC Damsø Oversidder
220510 Kl. 10:20 FA 2000 Nørrebro United 1
220511 Kl. 10:20 Tårnby FF B 93
!
NB: B 93 er taberdømt
Bane 1
220512 Kl. 10:20 Oversidder Hvidovre IF
220513 Kl. 10:20 Oversidder Husum BK 1
220514 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 BK Hekla
220515 Kl. 10:40 FB Tårnby FF
220516 Kl. 10:40 Hvidovre IF Dragør BK
220517 Kl. 10:40 Husum BK 1 FC Damsø
220518 Kl. 11:00 Dragør BK FB
220519 Kl. 11:00 BK Hekla FC Damsø
220520 Kl. 11:00 FA 2000 Oversidder
220521 Kl. 11:00 B 93 Oversidder
220522 Kl. 11:20 Oversidder Nørrebro United 1
220523 Kl. 11:20 Hvidovre IF B 93
!
NB: B 93 er taberdømt
Bane 1
220524 Kl. 11:20 Oversidder Husum BK 1
220525 Kl. 11:20 Tårnby FF FA 2000
220526 Kl. 11:40 Nørrebro United 1 Tårnby FF
220527 Kl. 11:40 Husum BK 1 Hvidovre IF
220528 Kl. 11:40 FB BK Hekla
220529 Kl. 11:40 FC Damsø Dragør BK
Arrangør:
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
220530 Kl. 14:00 Oversidder FB Bane 1
220531 Kl. 14:00 BK Hekla B 93 Bane 1
220532 Kl. 14:00 Oversidder Hvidovre IF Bane 1
220533 Kl. 14:00 FA 2000 Husum BK 1 Bane 1
220534 Kl. 14:20 Dragør BK Oversidder Bane 1
220535 Kl. 14:20 BK Hekla Tårnby FF Bane 1
220536 Kl. 14:20 Nørrebro United 1 FB Bane 1
220537 Kl. 14:20 FA 2000 FC Damsø Bane 1
220538 Kl. 14:40 Dragør BK B 93 Bane 1
220539 Kl. 14:40 Hvidovre IF Tårnby FF Bane 1
220540 Kl. 14:40 Husum BK 1 Nørrebro United 1 Bane 1
220541 Kl. 14:40 FC Damsø Oversidder Bane 1
220542 Kl. 15:00 FB Oversidder Bane 1
220543 Kl. 15:00 Hvidovre IF FA 2000 Bane 1
220544 Kl. 15:00 B 93 Husum BK 1 Bane 1
220545 Kl. 15:00 Oversidder BK Hekla Bane 1
220546 Kl. 15:20 Oversidder BK Hekla Bane 1
220547 Kl. 15:20 FB FA 2000 Bane 1
220548 Kl. 15:20 Nørrebro United 1 FC Damsø Bane 1
220549 Kl. 15:20 Tårnby FF Dragør BK Bane 1
220550 Kl. 15:40 Husum BK 1 Dragør BK Bane 1
220551 Kl. 15:40 Tårnby FF Oversidder Bane 1
220552 Kl. 15:40 FC Damsø Hvidovre IF Bane 1
220553 Kl. 15:40 B 93 Nørrebro United 1 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind