MENU

U10 Piger (09) 5v5 3 Forår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
172556
16-06 2019
Kl. 14:00
FC Damsø Xtra Husum BK 2 Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
172557
16-06 2019
Kl. 14:00
Hvidovre IF FC Damsø 1 Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
172558
16-06 2019
Kl. 14:00
Oversidder BK Vestia 1 Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
172559
16-06 2019
Kl. 14:00
Dragør BK 1 Jægersborg BK 1 Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
172560
16-06 2019
Kl. 14:20
HB Oversidder Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
172561
16-06 2019
Kl. 14:20
Hvidovre IF Bk Fix Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
172562
16-06 2019
Kl. 14:20
Tårnby FF 2 Husum BK 2 Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
172753
16-06 2019
Kl. 14:20
Dragør BK 1 Fremad Valby Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
172754
16-06 2019
Kl. 14:40
HB FC Damsø 1 Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
172755
16-06 2019
Kl. 14:40
BK Vestia 1 Bk Fix Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
172756
16-06 2019
Kl. 14:40
Jægersborg BK 1 Tårnby FF 2 Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
172757
16-06 2019
Kl. 14:40
Fremad Valby FC Damsø Xtra Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
172758
16-06 2019
Kl. 15:00
Husum BK 2 Oversidder Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
172759
16-06 2019
Kl. 15:00
BK Vestia 1 Dragør BK 1 Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
220641
16-06 2019
Kl. 15:00
FC Damsø 1 Jægersborg BK 1 Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
220642
16-06 2019
Kl. 15:00
FC Damsø Xtra Hvidovre IF Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
220643
16-06 2019
Kl. 15:20
Oversidder Hvidovre IF Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
220644
16-06 2019
Kl. 15:20
Husum BK 2 Dragør BK 1 Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
220645
16-06 2019
Kl. 15:20
Tårnby FF 2 Fremad Valby Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
220646
16-06 2019
Kl. 15:20
Bk Fix HB Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
220647
16-06 2019
Kl. 15:40
Jægersborg BK 1 HB Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
220648
16-06 2019
Kl. 15:40
Bk Fix FC Damsø Xtra Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
220649
16-06 2019
Kl. 15:40
Fremad Valby BK Vestia 1 Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
220650
16-06 2019
Kl. 15:40
FC Damsø 1 Tårnby FF 2 Sundby Idrætspark Bane 1 Boldklubben 1908
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind