MENU

U10 Piger (09) 5v5 3 Forår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
220554 Kl. 14:00 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Bk Fix Bane 1
220555 Kl. 14:00 Jægersborg BK 1 BK Vestia 1
220556 Kl. 14:00 Husum BK 2 Hvidovre IF
220557 Kl. 14:00 HB
!
NB: HB er taberdømt
Fremad Valby Bane 1
220558 Kl. 14:20 FC Damsø 1 Dragør BK 1
220559 Kl. 14:20 FC Damsø Xtra Oversidder Bane 1
220560 Kl. 14:20 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
BK Vestia 1 Bane 1
220561 Kl. 14:20 Jægersborg BK 1 Bk Fix
220562 Kl. 14:40 Hvidovre IF HB
!
NB: HB er taberdømt
Bane 1
220563 Kl. 14:40 Fremad Valby Husum BK 2
220564 Kl. 14:40 FC Damsø Xtra Dragør BK 1 Bane 1
220565 Kl. 14:40 FC Damsø 1 Oversidder
220566 Kl. 15:00 Hvidovre IF Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Bane 1
220567 Kl. 15:00 Bk Fix Husum BK 2
220568 Kl. 15:00 BK Vestia 1 HB
!
NB: HB er taberdømt
Bane 1
220569 Kl. 15:00 Fremad Valby Jægersborg BK 1
220570 Kl. 15:20 Dragør BK 1 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Bane 1
220571 Kl. 15:20 Bk Fix FC Damsø 1
220572 Kl. 15:20 BK Vestia 1 FC Damsø Xtra
220573 Kl. 15:20 Oversidder Jægersborg BK 1
220574 Kl. 15:40 Dragør BK 1 Hvidovre IF
220575 Kl. 15:40 Husum BK 2 FC Damsø 1
220576 Kl. 15:40 HB FC Damsø Xtra
220577 Kl. 15:40 Oversidder Fremad Valby
Arrangør:
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
Dragør Bk Bane 1 Halvejen 5 2791 Dragør
220578 Kl. 14:00 Tårnby FF 2 HB
!
NB: HB er taberdømt
Bane 1
220579 Kl. 14:00 Bk Fix Fremad Valby
220580 Kl. 14:00 BK Vestia 1 FC Damsø 1
220581 Kl. 14:00 Jægersborg BK 1 FC Damsø Xtra
220582 Kl. 14:20 Hvidovre IF Oversidder
220583 Kl. 14:20 Husum BK 2
!
NB: Husum BK 2 er taberdømt
Dragør BK 1 Bane 1
220584 Kl. 14:20 Tårnby FF 2 Fremad Valby
220585 Kl. 14:20 Bk Fix HB
!
NB: HB er taberdømt
Bane 1
220586 Kl. 14:40 Husum BK 2 Oversidder
220587 Kl. 14:40 Dragør BK 1 BK Vestia 1
220588 Kl. 14:40 FC Damsø 1 Jægersborg BK 1
220590 Kl. 15:00 HB
!
NB: HB er taberdømt
FC Damsø 1 Bane 1
220591 Kl. 15:00 BK Vestia 1 Bk Fix
220592 Kl. 15:00 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Tårnby FF 2 Bane 1
220593 Kl. 15:00 Fremad Valby FC Damsø Xtra
220594 Kl. 15:20 HB
!
NB: HB er taberdømt
Husum BK 2 Bane 1
220595 Kl. 15:20 Hvidovre IF Bk Fix
220596 Kl. 15:20 Oversidder Tårnby FF 2
220597 Kl. 15:20 Fremad Valby Dragør BK 1
220601 Kl. 15:40 FC Damsø 1 Hvidovre IF
220602 Kl. 15:40 Oversidder BK Vestia 1
220603 Kl. 15:40 Dragør BK 1 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
220598 Kl. 11:40 FC Damsø Xtra Husum BK 2
220589 Kl. 11:40 FC Damsø Xtra Hvidovre IF
Arrangør:
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
220604 Kl. 10:20 FC Damsø 1 Tårnby FF 2 Bane 1
220605 Kl. 10:20 Dragør BK 1 Oversidder Bane 1
220606 Kl. 10:20 BK Vestia 1 Husum BK 2 Bane 1
220607 Kl. 10:20 HB Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Bane 1
220608 Kl. 10:40 Hvidovre IF Fremad Valby Bane 1
220609 Kl. 10:40 Bk Fix FC Damsø Xtra Bane 1
220610 Kl. 10:40 Husum BK 2 Tårnby FF 2 Bane 1
220611 Kl. 10:40 HB
!
NB: HB er taberdømt
Dragør BK 1 Bane 1
220612 Kl. 11:00 Fremad Valby BK Vestia 1 Bane 1
220619 Kl. 11:00 Oversidder Bk Fix Bane 1
220620 Kl. 11:00 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Hvidovre IF Bane 1
220622 Kl. 11:20 Tårnby FF 2 BK Vestia 1 Bane 1
220623 Kl. 11:20 Oversidder HB Bane 1
220624 Kl. 11:20 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Husum BK 2 Bane 1
220625 Kl. 11:20 FC Damsø 1 Dragør BK 1 Bane 1
220626 Kl. 11:40 Tårnby FF 2 FC Damsø Xtra Bane 1
220627 Kl. 11:40 Hvidovre IF HB
!
NB: HB er taberdømt
Bane 1
220628 Kl. 11:40 Husum BK 2 Fremad Valby Bane 1
220629 Kl. 11:40 Dragør BK 1 Bk Fix Bane 1
220621 Kl. 11:40 FC Damsø Xtra FC Damsø 1 Bane 1
220633 Kl. 11:40 FC Damsø Xtra Oversidder Bane 1
220630 Kl. 12:00 Bk Fix Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Bane 1
220631 Kl. 12:00 BK Vestia 1 Hvidovre IF Bane 1
220632 Kl. 12:00 Fremad Valby FC Damsø 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
220634 Kl. 12:00 Hvidovre IF Dragør BK 1
220635 Kl. 12:00 FC Damsø 1 Husum BK 2
220636 Kl. 12:00 HB FC Damsø Xtra
220637 Kl. 12:00 Fremad Valby Oversidder
220638 Kl. 12:20 Dragør BK 1 Tårnby FF 2
220639 Kl. 12:20 Bk Fix
!
NB: Bk Fix er taberdømt
FC Damsø 1 Bane 1
220640 Kl. 12:20 FC Damsø Xtra BK Vestia 1 Bane 1
172119 Kl. 12:20 Oversidder Jægersborg BK 1
172120 Kl. 12:40 Tårnby FF 2 Hvidovre IF
172121 Kl. 12:40 Husum BK 2 Bk Fix
!
NB: Bk Fix er taberdømt
Bane 1
172122 Kl. 12:40 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
HB Bane 1
172123 Kl. 12:40 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Fremad Valby Bane 1
172124 Kl. 13:00 HB
!
NB: HB er taberdømt
Husum BK 2 Bane 1
172125 Kl. 13:00 Hvidovre IF Fremad Valby
172126 Kl. 13:00 Dragør BK 1 FC Damsø Xtra
172127 Kl. 13:00 FC Damsø 1 Oversidder
172128 Kl. 13:20 Oversidder Tårnby FF 2
172129 Kl. 13:20 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
FC Damsø 1 Bane 1
172130 Kl. 13:20 FC Damsø Xtra Jægersborg BK 1 Bane 1
172131 Kl. 13:20 Bk Fix
!
NB: Bk Fix er taberdømt
Dragør BK 1 Bane 1
172132 Kl. 13:40 Tårnby FF 2 Bk Fix Bane 1
172553 Kl. 13:40 Jægersborg BK 1 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
Bane 1
172554 Kl. 13:40 Husum BK 2 Hvidovre IF
172555 Kl. 13:40 Fremad Valby HB
!
NB: HB er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
172556 Kl. 14:00 FC Damsø Xtra Husum BK 2 Bane 1
172557 Kl. 14:00 Hvidovre IF FC Damsø 1 Bane 1
172558 Kl. 14:00 Oversidder BK Vestia 1 Bane 1
172559 Kl. 14:00 Dragør BK 1 Jægersborg BK 1 Bane 1
172560 Kl. 14:20 HB Oversidder Bane 1
172561 Kl. 14:20 Hvidovre IF Bk Fix Bane 1
172562 Kl. 14:20 Tårnby FF 2 Husum BK 2 Bane 1
172753 Kl. 14:20 Dragør BK 1 Fremad Valby Bane 1
172754 Kl. 14:40 HB FC Damsø 1 Bane 1
172755 Kl. 14:40 BK Vestia 1 Bk Fix Bane 1
172756 Kl. 14:40 Jægersborg BK 1 Tårnby FF 2 Bane 1
172757 Kl. 14:40 Fremad Valby FC Damsø Xtra Bane 1
172758 Kl. 15:00 Husum BK 2 Oversidder Bane 1
172759 Kl. 15:00 BK Vestia 1 Dragør BK 1 Bane 1
220641 Kl. 15:00 FC Damsø 1 Jægersborg BK 1 Bane 1
220642 Kl. 15:00 FC Damsø Xtra Hvidovre IF Bane 1
220643 Kl. 15:20 Oversidder Hvidovre IF Bane 1
220644 Kl. 15:20 Husum BK 2 Dragør BK 1 Bane 1
220645 Kl. 15:20 Tårnby FF 2 Fremad Valby Bane 1
220646 Kl. 15:20 Bk Fix HB Bane 1
220647 Kl. 15:40 Jægersborg BK 1 HB Bane 1
220648 Kl. 15:40 Bk Fix FC Damsø Xtra Bane 1
220649 Kl. 15:40 Fremad Valby BK Vestia 1 Bane 1
220650 Kl. 15:40 FC Damsø 1 Tårnby FF 2 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind