Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2019
20:30
B 1903
0
Vanløse
0
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2019
18:00
Fremad Valby
3
Brønshøj
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2019
20:15
FB
1
CSC
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
10:00
Sundby Bk.
5
Nørrebro Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
10:00
Firkanten
5
Hekla
4
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2019
19:00
Brønshøj
0
Sundby Bk.
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2019
20:35
Vanløse
8
FB
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
18:15
CSC
2
Firkanten
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2019
19:00
Hekla
4
Fremad Valby
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2019
20:30
B 1903
1
Nørrebro Bk.
9
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:00
Fremad Valby
CSC
HMH
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
20:30
B 1903
3
Brønshøj
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
10:00
Sundby Bk.
3
Hekla
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
13:00
FB
6
Firkanten
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
19:00
Brønshøj
2
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
18:15
CSC
3
Sundby Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
20:35
Vanløse
2
Nørrebro Bk.
7
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2019
19:30
Hekla
2
B 1903
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
16:30
Nørrebro Bk.
4
FB
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
17:00
Firkanten
3
Fremad Valby
7
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
20:35
Vanløse
1
Hekla
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
20:30
B 1903
3
CSC
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
10:00
Sundby Bk.
3
Firkanten
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
15:00
FB
4
Fremad Valby
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
13:30
Nørrebro Bk.
2
Brønshøj
6
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Brønshøj
3
FB
5
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:45
Hekla
5
Nørrebro Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
18:00
Fremad Valby
2
Sundby Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
18:15
CSC
4
Vanløse
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2019
16:00
Firkanten
B 1903
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:00
Hekla
3
FB
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:15
Fremad Valby
4
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2019
20:15
CSC
4
Brønshøj
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
10:00
Sundby Bk.
5
B 1903
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
14:00
Firkanten
5
Nørrebro Bk.
6
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
20:35
Vanløse
5
Sundby Bk.
5
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
Brønshøj
2
Firkanten
5
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
20:30
B 1903
1
FB
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
15:00
Nørrebro Bk.
1
Fremad Valby
4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
19:00
Brønshøj
3
Hekla
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
20:35
Vanløse
10
Firkanten
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
20:30
B 1903
4
Fremad Valby
2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:30
Nørrebro Bk.
4
CSC
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2019
19:30
Hekla
7
CSC
2
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
15:00
FB
7
Sundby Bk.
6
|
Ingen
Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 rykker ned