MENU

M+ 32 2 7M Forår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
180783
ti
02-04 2019
Kl. 20:35
Vanløse 2 Tårnby FF 2 Vanløse I P
4 - 3
180782
06-04 2019
Kl. 10:00
AC Iben B 93 Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 0
180780
06-04 2019
Kl. 16:00
Copenhagen Zebras SC Amager Kunstbane 2, Kløvermarken
11 - 6
180788 ti
09-04 2019
Kl. 20:00
Tårnby FF 2 CSC 2 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
5 - 2
180786
14-04 2019
Kl. 16:00
SC Amager FC Nanoq Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 2
180784
ma
15-04 2019
Kl. 20:45
B 93 Vanløse 2 Kunst, B93
1 - 3
180793 ti
23-04 2019
Kl. 20:35
Vanløse 2 CSC 2 Vanløse I P
5 - 5
180791
27-04 2019
Kl. 12:00
Copenhagen Zebras Tårnby FF 2 Kløvermarken
5 - 8
180795
27-04 2019
Kl. 13:00
SC Amager B 93 Kløvermarken
2 - 7
180798 ti
30-04 2019
Kl. 19:30
Tårnby FF 2 FC Nanoq Vestamager Idrætsanlæg
9 - 1
180792 to
02-05 2019
Kl. 19:00
AC Iben SC Amager Valby IP, Gl. Afdeling
12 - 5
180796
05-05 2019
Kl. 13:30
CSC 2 Copenhagen Zebras Kløvermarken
4 - 5
180806 ti
07-05 2019
Kl. 20:35
Vanløse 2 Copenhagen Zebras Vanløse I P
8 - 3
180805 fr
10-05 2019
Kl. 18:00
AC Iben Tårnby FF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 5
180800
12-05 2019
Kl. 14:00
FC Nanoq CSC 2 Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 5
180815
ti
14-05 2019
Kl. 19:30
Tårnby FF 2 B 93 Vestamager Idrætsanlæg
1 - 3
180811
18-05 2019
Kl. 12:00
Copenhagen Zebras FC Nanoq Kløvermarken
1 - 1
180813
19-05 2019
Kl. 16:00
CSC 2 AC Iben Kunstbane 1, Kløvermarken
5 - 1
180816 ti
21-05 2019
Kl. 20:30
B 93 CSC 2 Kunst, B93
2 - 0
180822 ti
21-05 2019
Kl. 20:35
Vanløse 2 FC Nanoq Vanløse I P
8 - 4
180821 fr
24-05 2019
Kl. 18:00
AC Iben Copenhagen Zebras Valby IP, tribunen
3 - 3
180827 on
29-05 2019
Kl. 18:30
Tårnby FF 2 SC Amager Vestamager Idrætsanlæg
13 - 4
180824
01-06 2019
Kl. 12:00
Copenhagen Zebras B 93 Kløvermarken
0 - 1
180823
02-06 2019
Kl. 14:00
FC Nanoq AC Iben Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 8
180812 ma
03-06 2019
Kl. 20:00
SC Amager Vanløse 2 Kløvermarken
5 - 7
180830 ma
10-06 2019
Kl. 13:00
SC Amager CSC 2 Kløvermarken
6 - 4
180831 fr
14-06 2019
Kl. 18:00
AC Iben Vanløse 2 Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

180828
16-06 2019
Kl. 16:00
B 93 FC Nanoq Kunst, B93
4 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De fem bedste oprykningsberettigede hold rykker op 
 

Log ind