MENU

U15 Drenge Liga 4 (2004) 11M - forår 2019, Pulje 533 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
350826 to
04-04 2019
Kl. 18:00
Kjellerup IF SUB 88 Bjergets Idrætsanlæg
4 - 3
350828
07-04 2019
Kl. 11:00
Roslev/Oddense/Sundsøre Nordvestmors/Sydmors Roslev Stadion
2 - 1
350829
07-04 2019
Kl. 11:00
SUB 88 Løgstrup G&IF Låstrup Stadion
4 - 4
350827
ti
09-04 2019
Kl. 18:30
Løgstrup G&IF Team AIF/KKIK Løgstrup Stadion
2 - 2
350830
13-04 2019
Kl. 10:30
Team AIF/KKIK Nordvestmors/Sydmors Alhedens Kunstgræsbane
3 - 1
350831
ma
15-04 2019
Kl. 18:30
Kjellerup IF Roslev/Oddense/Sundsøre Bjergets Idrætsanlæg
6 - 2
350832
ma
29-04 2019
Kl. 19:00
SUB 88 Team AIF/KKIK Skals Stadion
3 - 2
350833 ti
30-04 2019
Kl. 18:00
Løgstrup G&IF Roslev/Oddense/Sundsøre Løgstrup Stadion
5 - 1
350999 to
02-05 2019
Kl. 19:00
Nordvestmors/Sydmors Kjellerup IF Midtmors Sport
UHT

Udehold taberdømt

351000 fr
03-05 2019
Kl. 19:00
Roslev/Oddense/Sundsøre SUB 88 Oddense Stadion
4 - 7
351001 ti
07-05 2019
Kl. 18:00
Løgstrup G&IF Nordvestmors/Sydmors Løgstrup Stadion
5 - 0
351002
on
08-05 2019
Kl. 18:30
Team AIF/KKIK Kjellerup IF Alhedens Kunstgræsbane
3 - 6
351018
11-05 2019
Kl. 13:45
SUB 88 Nordvestmors/Sydmors Låstrup Stadion
9 - 1
351005
12-05 2019
Kl. 11:00
Roslev/Oddense/Sundsøre Team AIF/KKIK Roslev Stadion
3 - 2
351004 ma
13-05 2019
Kl. 18:00
Kjellerup IF Løgstrup G&IF Bjergets Idrætsanlæg
1 - 2
351008 ti
14-05 2019
Kl. 19:00
Nordvestmors/Sydmors Roslev/Oddense/Sundsøre Midtmors Sport
3 - 3
351007
on
22-05 2019
Kl. 18:30
Team AIF/KKIK Løgstrup G&IF Alhedens Kunstgræsbane
0 - 6
351006 to
23-05 2019
Kl. 18:30
SUB 88 Kjellerup IF Skals Stadion
5 - 4
351010
fr
24-05 2019
Kl. 19:00
Nordvestmors/Sydmors Team AIF/KKIK Sundby Mors Stadion
1 - 3
351011
26-05 2019
Kl. 11:00
Roslev/Oddense/Sundsøre Kjellerup IF Oddense Stadion
UHT

Udehold taberdømt

351009 ti
28-05 2019
Kl. 17:30
Løgstrup G&IF SUB 88 Løgstrup Stadion
2 - 4
351014
02-06 2019
Kl. 13:00
Nordvestmors/Sydmors Kjellerup IF Midtmors Sport
UHT

Udehold taberdømt

351013 ma
03-06 2019
Kl. 18:30
Roslev/Oddense/Sundsøre Løgstrup G&IF Roslev Stadion
1 - 4
351017
fr
07-06 2019
Kl. 18:00
Kjellerup IF Team AIF/KKIK Bjergets Idrætsanlæg
1 - 2
351015 ma
10-06 2019
Kl. 12:00
SUB 88 Roslev/Oddense/Sundsøre Låstrup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

351016 ma
10-06 2019
Kl. 13:00
Nordvestmors/Sydmors Løgstrup G&IF Vils Stadion
1 - 4
351012
on
12-06 2019
Kl. 18:30
Team AIF/KKIK SUB 88 Alhedens Kunstgræsbane
1 - 3
351003 fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Nordvestmors/Sydmors SUB 88 Midtmors Sport
1 - 6
351021
15-06 2019
Kl. 10:30
Team AIF/KKIK Roslev/Oddense/Sundsøre Frederiks Stadion
2 - 3
351020
15-06 2019
Kl. 15:00
Løgstrup G&IF Kjellerup IF Løgstrup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se hvordan forårets U15 Drenge ombrydes til efterårets U16 Drenge her.

Se info om rækken her.

Puljevinderen skal spille JM. Læs mere her.

 

Log ind