Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. apr 2019
18:00
Mørkøv IF
3
Fårevejle BK
14
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
12:00
IF Frem Bjæverskov
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
18:00
IF Frem Bjæverskov
3
B. 73, Slagelse
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2019
18:00
Oversidder
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2019
11:00
Kalundborg GB
2
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
18:30
IF Frem Bjæverskov
5
Mørkøv IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
10:00
Fårevejle BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
10:00
Mørkøv IF
Kalundborg GB
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
18:00
B. 73, Slagelse
2
Mørkøv IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
18:00
Oversidder
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2019
18:00
Kalundborg GB
1
IF Frem Bjæverskov
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
14:00
Oversidder
Mørkøv IF
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
12:00
B. 73, Slagelse
0
Fårevejle BK
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
18:30
Fårevejle BK
5
IF Frem Bjæverskov
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
19:00
Kalundborg GB
0
B. 73, Slagelse
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
10:00
Fårevejle BK
Mørkøv IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
10:00
B. 73, Slagelse
Kalundborg GB
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2019
12:00
Oversidder
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
18:30
IF Frem Bjæverskov
4
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
10:00
Kalundborg GB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:00
B. 73, Slagelse
1
IF Frem Bjæverskov
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
18:00
Mørkøv IF
0
B. 73, Slagelse
4
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
18:00
Fårevejle BK
Kalundborg GB
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
10:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
18:00
Kalundborg GB
3
Mørkøv IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
12:00
Oversidder
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
18:00
Mørkøv IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
19:00
IF Frem Bjæverskov
Kalundborg GB
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
10:00
Mørkøv IF
0
IF Frem Bjæverskov
3
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
10:00
Fårevejle BK
4
B. 73, Slagelse
2
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) søndag den 23. juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2